آیا بانک مرکزی فدرال آمریکا در تکان دادن طلا موفق خواهد شد؟

آیا بانک مرکزی فدرال آمریکا در تکان دادن طلا موفق خواهد شد؟

 • آیا بانک مرکزی فدرال آمریکا در تکان دادن طلا موفق خواهد شد؟

  دور دوم سفت و سخت کردن سیاست های بانک فدرال در ماه دسامبر انتظار می رود. افزایش نرخ در پایان جلسه ماه سپتامبر قابل پیش بینی بود؛ واکنش بازار به جای طلا، غیر قابل پیش بینی نبود. بازار سهام در ماه گذشته کاهش یافت، در حالی که بازده اوراق قرضه خزانه داری و دلار افزایش یافت.

  فلز زرد، که معمولا در رابطه معکوس با پول آمریکا معامله می شود، بیش از $ 1،200 علامت کلیدی، از ماه اوت آغاز می شود. کارشناسان ارزیابی های مختلفی از پویایی فلزات گرانبها در سه ماه گذشته داشته اند. برخی از آنها روند را صعودی می بینند، بعضی دیگر ضعف را مشاهده می کنند، زیرا، برای مثال، در ماه آوریل، طلا به ارزش 1365 دلار در هر اونس ارزش داشت.

  آیا بانک مرکزی فدرال آمریکا در تکان دادن طلا موفق خواهد شد؟

  از آنجایی که انتخابات میان دوره ای منجر به تقسیم در کنگره شد، سرمایه گذاران پیشنهاد می کنند که ایده های دونالد ترامپ ممکن است نتواند تحقق یابد و فدرال رزرو به عنوان بخشی از یک سیاست سفت و سخت، باید کاهش یابد. این سوال مطرح می شود که آیا فلزات گرانبها در حدود 1200 دلار و بالاتر مقاومت می کنند؟ احتمالا بله، اگر بازار سهام با دلار همراه باشد، حمایت لازم را انجام می دهد.

  بازار سهام دموکرات ها در سال 2020 بعید به نظر می رسند که کنترل مجلس سنا را بگیرند؛ یعنی جمهوریخواهان مسئول سیاست های موجود برای کسب و کار هستند. با این حال، اگر دموکراتها مایل به تحقیق درباره فعالیت کارآفرینی ترامپ و معامله ادعایی بین روسیه و ستاد مبارزات انتخاباتی وی باشند، این اقدام ممکن است تحت فشار قرار گیرد. علاوه بر این، آنها ممکن است سعی کنند در شروع روند تجدید نظر کنند. طلای بدون روند روشن دسامبر یک روز قبل کاهش قیمت داشت، با توجه به دلار ضعیف، 2.40 دلار به قیمت 1،228. 00 دلار به ازای هر اونس افزایش یافت. با این حال، از نظر تجزیه و تحلیل فنی، این قرارداد ها به فروش می رسند، و نمودار فقط خرید را در صورت بازگشت نرخ به میانگین متحرک 100 روزه با قیمت 1،215.06 دلار نشان می دهد.

  تحلیلگران کالاها در مورد وضعیت، اظهار داشتند: “بازار همچنان بی ثبات است و این روند غیرممکن است، با وجود اینکه تجارت در بالاتر از متوسط میانگین 20 روزه و 100 روزه قرار دارد.” آنها همچنین می نویسند: “یافتن محرکی که می تواند قیمت های بازار طلا را به سطح مقاومت بعدی در حدود 1239-1240 دلار برساند دشوار است. سرنوشت طلا می تواند توسط بانک فدرال تعیین شود. بیانیه نهایی پس از جلسه در روز پنج شنبه ممکن است حاوی نکات در مورد آنچه تنظیم کننده در نظر دارد در ماه دسامبر انجام دهد. با توجه به داده های روز چهارشنبه، معاملات آتی سهام صندوق های قرض الحسنه احتمال افزایش سقف سیاست در ماه آینده را بیش از 72 درصد تخمین می زنند. با این حال، کاهش 10 درصدی در ماه گذشته نشان می دهد که فلزات گرانبها شانس زنده ماندن در چنین شرایطی را دارند.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *