استراتژی 100 پیپ سود در هفته

استراتژی 100 پیپ سود در هفته

در ادامه بخش معرفی انواع استراتژی فارکس، پس از انتشار استراتژی فارکس 2019، در این مقاله می خواهیم شما را با سیستمی آشنا کنیم تا بتوانید با معامله در زوج ارز پوند-ین (GBPPY) هر هفته 100 پیپ سود کنید.

در دنیای معامله گری فارکس، اکثر تریدرها مداوما به دنبال یک سیستم هالی گریل (Holy Grail) می گردند تا بتوانند در چند هفته به یک میلیاردر تبدیل شوند. و همانطور که اکسیر جوانی را کسی یافت نکرده است، تا به حال دیده نشده تا تریدری بتوانید سیستم فوق العاده رویایی را پیدا کند. می دانید چرا؟ چون اصلا همچنین سیستمی وجود خارجی ندارد!

تریدرهای تازه کار و حتی بعضی اوقات تریدرهای کهنه کار هم در این فریب سایتها و افراد مختلف گرفتار می شوند و سعی می کنند با خریدن و امتحان کردن اندیکاتورها و اکسپرتهای مختلف، به سودهای چند صد درصدی در هفته دست پیدا کنند.

چطور می توان هفته ای 100 پیپ از فارکس درآورد؟

متدی که در انتهای این مقاله به صورت رایگان برای دانلود قرار داده ایم، از هیچ اندیکاتوری استفاده نمی کند و به سختی می توانید جمله ای در آن پیدا کنید که از ثبات صد درصد قوانین حکایت کند. این متد از مفاهیم الگوهای کندل استیکی و همچنین سطوح حمایت و مقاومت استفاده می کند.

البته خطوط حمایت و مقاومت را با پیووت یا فیبوناتچی اشتباه نگیرید. خطوط حمایت و مقاومت موجود در این سیستم به راحتی قابل تشخیص و استفاده در انواع بازارهای مالی هستند. بهترین ویژگی این متد این است که دست شما را اصلا نمی بندد و به هیچ وجه محدودیتی برای شما ایجاد نمی کند. بلکه به شما این آزادی عمل را می دهد تا به هر بخش از این استراتژی 100 پیپ در هفته، به دلخواه خود شاخ و برگ دهید یا از آن بکاهید.

ویژگی های استراتژی 100 پیپ سود در هفته

این استراتژی بر پایه سادگی بنا شده است. در حقیقت هر چیزی که باعث می شده تا این سیستم پیچیدگی هر چند کوچکی پیدا کند، از آن حذف شده است. هر چیزی که باعث می شده تا چارت آن قدر شلوغ شود که شما به سختی بتوانید کندل ها را پیدا کنید، از آن حذف شده تا در نهایت بتوانید با کمک کمترین مصالح موجود، به آسانی بیش از 100 پیپ در هفته از زوج ارز پوندین (GBPJPY) کسب کرد.

سعی کردیم زیاد از جزییات استراتژی 100 پیپ سود در هفته نیک بی (NickB) چیزی نگوییم لذت سورپرایز شدن را از شما نگیریم! شما را با عکسهایی از این استراتژی و همچنین لینک دانلود پی دی اف آموزشی آن تنها می گذاریم!

دانلود استراتژی 100 پیپ سود در هفته: NickB 100 Pips a week method

آموزش فورکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *