اندیکاتور الگوی دوقله دو دره

اندیکاتور الگوی دوقله دو دره

الگوهای کلاسیک در تحلیل تکنیکال از مباحث جذابی هستند که به دلیل تناوب پیشامد در بازار و همچنین سادگی تشخیص، برای معامله گران تازه کار جذابیت زیادی دارند. این هفته به پیشنهاد یکی از مشتریان عزیز، اندیکاتور الگوی دوقله دو دره را برای دانلود رایگان قراردادیم.

الگوی دوقله چیست؟

الگوی دو قله یک الگوی بازگشتی نزولی است که در انتهای یک روند صعودی در نمودار کندل استیکی دیده می شود. همانطور که از اسم آن نیز پیداست، این الگو از دو قله ی قیمتی پشت سرهم تشکیل شده است که تقریبا با هم برابر هستند که با یک دره کوچک در وسط به هم متصل شده اند این الگو یک نشانه ی قوی از ضعیف شدن جبهه خریداران است. به عبارت دیگر خریداران در حالی که اشتیاق خود به خرید را از دست می دهند، الگوی دو قله تشکیل می شود. بنابراین متوجه شدید که الگوی دو قله چیست؟

الگوی دو دره چیست؟

الگوی دو دره یک الگوی بازگشتی صعودی است که در انتهای یک روند صعودی در نمودار کندل استیکی دیده می شود. همانطور که از اسم آن نیز پیداست، این الگو از دو دره ی پشت سرهم تشکیل شده است که تقریبا با هم برابر هستند که با یک قله ی کوچک در وسط به هم متصل شده اند. این الگو یک نشانه ی قوی از ضعیف شدن جبه فروشندگان است. به عبارت دیگر فروشندگان در حالی که اشتیاق خود به فروش را از دست می دهند، الگوی دو دره تشکیل می شود. خب، حالا که به این سوال هم پاسخ دادیم که الگوی دو دره چیست ، وقت آن رسیده است که برویم سراغ اصل مطلب که همان دانلود اندیکاتور الگوی دوقله دو دره است.

مثال اندیکاتور الگوی دوقله دو درهویژگی های اندیکاتور الگوی دوقله دو دره

این اندیکاتور با استفاده از فیلترهای بسیار قدرتمند خود سعی در پیدا کردن الگوهای دو قله دو دره در بازار می کند. قابل توجه است که این اندیکاتور اصلاحی می باشد بنابراین باید توجه کنید که تاییدیه های لازم را جهت ورود به بازار کسب کنید.

همانطور که در تصویر زیر، تنظیمات این اندیکاتور را مشاهده می کنید، موارد زیادی جهت دستکاری کردن وجود ندارد و استفاده از آن بسیار راحت می باشد.

تننظیمات اندیکاتور الگوی دوقله دو

دانلود اندیکاتور الگوی دوقله دو دره : Double top\bottom Indicator MT4\MT5

همانند همیشه اگر سوال یا ابهامی بود از طریق صفحه ارتباط با ما ، با شما هستیم!

ضمنا برای مطلع شدن از جدیدترین مطالب وبسایت می توانید عضو کانال تلگرام ما شوید. همچنین در این کانال تحلیل های روزانه ای را قرار می دهیم که امکان قراردادنشان در وبسایت وجود ندارد!

نشانگر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *