اندیکاتور الگوی سه قله سه دره برای متاتریدر4

اندیکاتور الگوی سه قله سه دره متاتریدر 4

 • دوستانی که از قدیم سایت ما رو همراهی می کنند، از مطلبی که در آن اندیکاتور سروشانه را برای دانلود قرار دادیم به خاطر دارند که گفتیم الگوی سروشانه یک الگوی اصلی و مادر است که سایر الگوها از آن نتیجه گیری شده اند. برای مثال الگوی دو قله دو دره که قبلا برای دانلود معرفی کردیم و همین اندیکاتور الگوی سه قله سه دره موجود در این مطلب نیز منشعب شده از الگوی اصلی یا مادر می باشند.

  تنها تفاوت الگوی سه قله سه دره در این است که تمامی قله ها یا دره ها در سطوح یکسانی قرارگرفته اند. این مورد از لحاظ تکنیکالی نشان دهنده این است که یک حمایت یا مقاومت بسیار قدرتمند سر راه قیمت قرار گرفته است که توانسته سه بار متوالی جلوی پیشرفت قیمت را بگیرد.

  بنابراین در علم تحلیل تکنیکال کلاسیک زمانی که خط گردن این الگو شکسته شود، زمان مناسبی برای ورود به معامله خرید یا فروش، با رعایت کامل مبانی مدیریت سرمایه، می باشد.

  با اندیکاتور الگوی سه قله سه دره چگونه معامله کنیم؟

  طبق قوانین مشخص و شفافی که این الگو در اختیار ما تحلیل گران تکنیکالی قرار می دهد، این اندیکاتور به صورت کاملا دقیق بازار را رصد می کند و برروی هر چارت و تایم فریمی که باشد، به محض پیدا کردن الگوی مورد نظر، به ما هشدار می دهد. شما می توانید دو رویکرد را در قبال این سیگنال ها در پیش بگیرید.

  با اندیکاتور الگوی سه قله سه دره چگونه معامله کنیم

  رویکرد اول برای معامله با اندیکاتور الگوی سه قله سه دره این است که تمامی سیگنالهای معاملاتی آن را بدون هیچ گونه دخل و تصرفی ترید کنید. رویکرد دوم نیز این است که هنگام پیدا شدن سیگنال معاملاتی جدید، با توجه به حجم معاملاتی، سیگنالهای بد را فیلتر نمایید.

  برای انجام این کار ما فقط حالت سه قله را مثال می زنیم، حالت سه دره دقیقا برعکس این مورد می باشد. زمانی که یک الگوی سه قله داریم، در هر رالی صعودی حجم معاملات باید سبک تر از حجم رالی قبل باشد. الگو زمانی کامل شده است که خط حمایت با حجم بسیاری شکسته شود. به همین راحتی!

  آموزش نصب اندیکاتور الگوی سه قله سه دره

  برای نصب مراحل زیر را به دقت طی نمایید:

  1. در بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان افتتاح حساب نمایید.
  2. متاتریدر 4 خود را باز نمایید.
  3. همانند شکل زیر از قسمت File > Open Data Folder وارد پوشه indicators شوید.
  4. فایل دانلود شده را در آن پوشه قراردهید.
  5. متاتریدر خود را ببندید و سپس دوباره باز نمایید.
  6. اندیکاتور را برروی چارت بیندازید.
  7. از معامله لذت ببرید!

  دانلود اندیکاتور الگوی سه قله سه دره: Tripple Top Bottom Indicator

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *