اندیکاتور بیل ویلیامز

اندیکاتور بیل ویلیامز

یکی از معروف ترین روش های معاملاتی، استراتژی بیل ویلیامز هست که سابقه ای طولانی در بازارهای مالی دارد. استراتژی بیل ویلیامز که به آن Trading in the zone یا معامله در ناحیه نیز گفته می شود، در بازارهای رونددار و در طولانی مدت بازدهی نسبتا خوبی به معامله گرانش ارائه می کند. امروز تصمیم گرفتیم اندیکاتور بیل ویلیامز را که در حقیقت سیگنال معاملاتی را بر اساس استراتژی Trading in the zone ارائه میکند، برای دانلود در سایت قرار دادیم.

با استفاده از اندیکاتور بیل ویلیامز دیگر نیازی به تحلیل شخصی و بررسی اندیکاتورهای بیل ویلیامز جهت ورود یا خروج از بازار ندارید و تنها با استفاده از فلش هایی که برروی نمودار قیمت می اندازد می توانید به راحتی به معامله کردن بپردازید. برای دانلود اندیکاتور بیل ویلیامز با ما همراه باشید.

اندیکاتور بیل ویلیامز Trading in the zone

استراتژی بیل ویلیامز

با توجه به استراتژی بیل ویلیامز، معامله در ناحیه یا Trading in the zone به چندبرابر کردن سود پوزیشنهای معاملاتی در مواقعی که بازار هم جهت با پیش بینی شما حرکت می کند، منجر خواهد شد. به عبارت دیگر زمانی که مومنتوم، شتاب حرکت قیمت و رفتار قیمت تایید می کند که روند قدرتمندی در حال پیشروی است، شما در حال معامله در ناحیه هستید. با این اطلاعات می توان به صورت تهاجمی به حجم معاملات خود اضافه کرد.

لطفا به خاطر داشته باشید که اندیکاتور بیل ویلیامز که امروز برای دانلود قرار دادیم یک اندیکاتور واکنشی است به این معنا که وقتی سیگنال ورود به پوزیشن می دهد که بازار مقداری حرکت کرده و شتاب گرفته است. از این اندیکاتور هم می توان جهت ورود مطمئن به روندها استفاده کرد هم جهت اضافه کردن به حجم معاملات گرفته شده در قبل.

اندیکاتور بیل ویلیامز به صورت خودکار از اندیکاتورهای زیر تاییدیه میگیرد سپس  سیگنال ورود صادر میکند:

  • اندیکاتور Alligator برای پیدا کردن روندهای قدرتمن
  • اندیکاتور AC و AO برای مشخص کردن نواحی رونددار بازار
  • اندیکاتور MACD جهت فیلترکردن و عدم ورود به روندهای خسته و بی رمق

دانلود اندیکاتور بیل ویلیامز : Trading in the zone indicator (MT4)

همانند همیشه اگر سوال یا ابهامی بود از طریق تلگرام یا صفحه ارتباط با ما ، با شما هستیم!

ضمنا برای مطلع شدن از جدیدترین مطالب وبسایت می توانید عضو کانال تلگرام ما شوید. همچنین در این کانال تحلیل های روزانه ای را قرار می دهیم که امکان قراردادنشان در وبسایت وجود ندارد! لینک کانال در منوی سمت چپ سایت موجود است.

نشانگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *