اندیکاتور ولف ویو wolf wave indicator

اندیکاتور ولف ویو Wolfe wave indicator

الگوهای هارمونیک یکی از مباحث بسیار جذاب در معامله گری است زیرا هم به وفور در بازار یافت می شوند هم اینکه معامله کردن با آنها نیز آسان است.  می توان گفت جدیدترین و موفق ترین الگوی هارمونیکی که تاکنون در بازارهای مالی کشف شده اند همین الگوی ولف ویو wolfe wave است. جای اندیکاتور ولف ویو در وبسایت ما خالی بود که در این مقاله جبران کردیم. برای دانلود اندیکاتور ولف ویو wolf wave indicator با ما همراه باشید.

الگوی ولف ویو چیست؟

همانطور که در بالا نیز گفته شد الگوی ولف ویو یک الگوی تکرار شونده است که در تمامی بازارهای مالی یافت می شود. این الگو از 5 موج تشکیل شده است که نشان دهنده حمایت و مقاومت است و همچنین جنگی برای ایجاد تعادل در قیمت. الگوی ولف ویو می تواند هم کوتاه مدت و در تایم فریم ها پایین بوجود بیاید و هم به صورت بلند مدت و در تایم فریم های بالاتر.

اگر الگوی ولف ویو درست تشخیص داده شود می تواند به خوبی سمت و سوی تغییر قیمت در بازار را نمایان کند. برای پیدا کردن الگوی ولف ویو می بایست قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

  • موج های 3 و 4 باید داخل کانالی که امواج 1 و 2 تشکیل داده اند بمانند.
  • امواج 1-2 باید برابر باشد با امواج 3-4
  • زمان معقولی بین تمامی امواج برقرار می باشد.
  • موج 5 باید از کانالی که توسط موج 1 و 3 تشکیل است فراتر برود.

الگوی ولف ویو چیست؟

چگونه با اندیکاتور ولف ویو معامله کنیم؟

معامله با اندیکاتور ولف ویو بسیار آسان است! معامله زمانی صورت می گیرد که قیمت پس از تشکیل الگوی ولف ویو، خط روندی که امواج 1 و 3 تشکیل داده اند را بشکند. قیمت انتهایی الگوی ولف ویو نیز می بایست به عنوان حد ضرر قرارداده شود.

در اندیکاتور ولف ویو که ما به رایگان برای دانلود قراردادیم، یک فیلتری وجود دارد که اعلام سیگنال ورود را تا زمان اطمینان از شکست مطمئن خط روند به تاخیر می اندازد که همین مورد باعث بهبود تصمیمات معاملاتی و همچنین افزایش بازدهی می شود.

به خاطر اینکه این الگو توسط ابتدا و انتهای روندها تعیین می شوند بنابراین موج 5 می تواند ریپینت کند اما فیلتری که در اندیکاتور ولف ویو وجود دارد باعث می شود تا تقریبا هیچوقت ریپینت و اصلاح سیگنال صورت نگیرد و تصیمیم گیری براساس اندیکاتور آسان تر باشد.

چگونه با اندیکاتور ولف ویو معامله کنیم؟

اکسپرت نویسی براساس اندیکاتور ولف ویو

در صورتی که اکسپرت نویس هستید و می خواهید از این اندیکاتور در اکسپرت خود استفاده کنید می توانید با خواندن اطلاعات اندیکاتور به صورت مستقیم از طریق تابع iCustom() و به ترتیب زیر عمل کنید.

اکسپرت نویسی براساس اندیکاتور ولف ویو

دانلود اندیکاتور ولف ویو : Wolfe wave indicator MT4

همانند همیشه اگر سوال یا ابهامی بود از طریق تلگرام یا صفحه ارتباط با ما ، با شما هستیم!

ضمنا برای مطلع شدن از جدیدترین مطالب وبسایت می توانید عضو کانال تلگرام ما شوید. همچنین در این کانال تحلیل های روزانه ای را قرار می دهیم که امکان قراردادنشان در وبسایت وجود ندارد! لینک کانال در منوی سمت چپ سایت موجود است.

نشانگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *