اندیکاتور کانال لوپز Lopez channel

اندیکاتور کانال لوپز Lopez channel indicator

یکی از مباحثی که مدتهاست برای تریدرها جذابیت خود را حفظ کرده است، استفاده از کانال ها و اندیکاتور کانال می باشد. در این زمینه افراد بسیار زیادی با فرمول های ریاضی مختلف سعی در ارائه یک اندیکاتور کانال داشته اند که بهترین بازدهی را داشته باشد. ما در وبسایت خود و در بخش اندیکاتورها سعی می کنیم تمامی این اندیکاتورهای رسم کانال معروف را برای استفاده در بورس و فارکس به تریدرهای فارسی زبان ارائه کنیم. امروز تصمیم گرفتیم اندیکاتور کانال لوپز Lopez channel indicator  را در اختیار شما بگذاریم. با ما همراه باشید.

کانال قیمتی چیست ؟

کانال قیمتی در حقیقت یک جفت خط حمایت و مقاومت است که به صورت دینامیکی با قیمت حرکت کرده و آن را همراهی می کنند. کانال قیمتی می تواند صعودی، نزولی و یا افقی و بدون جهت باشد. از لحاظ تئوری قابل بررسی است که در صورت استفاده از یک اندیکاتور کانال با تنظیمات مناسب، قیمت بیش از 90% مواقع در کانال خود حرکت می کند. با استفاده از همین تئوری تریدرها استراتژی های معاملاتی زیادی را به وجود آورده اند. اما مهمترین نکته همان طور که گفته شد این است که بهترین تنظیمات برای هر اندیکاتوری پیدا شود تا بهترین نتیجه را بتوان کسب کرد.

ویژگی های اندیکاتور کانال لوپز Lopez channel

اندیکاتور کانال لوپز برروی یورودلاراین اندیکاتور به زیبایی نواحی حمایت و مقاوت را مشخص می کند. همانطور که در نمودار بالا نیز مشخص است، خط قرمز نشانگر این موضوع است که قیمت وارد محدوده اشباع خرید شده است. خط سبز نیز ناحیه اشباع فروش قیمت است. این اندیکاتور غیر اصلاحی یا بدون ریپینت است و پس از رسم بسته شدن کندل، تغییری نخواهد کرد و کاملا قابل اطمینان است.

از این اندیکاتور می توان در کنار پیووت ها نیز استفاده کرد. همچنین به عنوان یک تایید کننده سیگنال ها در استراتژی های پرایس اکشن نیز قابل استفاده خواهد بود.

دانلود اندیکاتور کانال لوپز بدون ریپینت : Fractal no repaint indicator

 

همانند همیشه اگر سوال یا ابهامی بود از طریق صفحه ارتباط با ما ، با شما هستیم!

ضمنا برای مطلع شدن از جدیدترین مطالب وبسایت می توانید عضو کانال تلگرام ما شوید. همچنین در این کانال تحلیل های روزانه ای را قرار می دهیم که امکان قراردادنشان در وبسایت وجود ندارد!

نشانگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *