اونس جهانی طلا در حال حمله به قلعه 1300 دلاری

تحلیل فاندامنتال طلا برای 22 نوامبر 2018

اونس جهانی طلا در حال حمله به قلعه 1300 دلاری

طلا از ضعف دلار استفاده کرد و سعی دارد تا سطح مقاومت مهمی را که 1،225 دلار برای هر اونس است، طوفانی کند. بخشی از آمار ناامید کننده در تولید صنعتی و بازار املاک و مستغلات، نظرات کبوتر متوسط توسط نمایندگان فدرال و کاهش احتمال افزایش نرخ بهره فدرال در دسامبر و ماه مارس، یک شوخی بد با شاخص دلار بود. فلزات گرانبها به طور سنتی به عنوان ضد دلار شناخته می شوند، بنابراین تضعیف رقیب اصلی به دست گاوها در XAU / USD می شود.

اونس جهانی طلا در حال حمله به قلعه 1300 دلاری

شتاب اقتصاد ایالات متحده تحت تاثیر محرک مالی، تشدید سیاست پولی فدرال رزرو و جذابیت بالای اوراق بهادار صادر شده در ایالات متحده، رانندگان قدیمی هستند که دور از شاخص دلار هستند. اولا، تأثیر اصلاحات مالیاتی به تدریج ذوب می شود، و کارشناسان رویترز پیش بینی کاهش تولید ناخالص داخلی را در سال 2020 به 1.8٪ افزایش می دهند و همچنین احتمال رکود اقتصادی در 24 ماه آینده به 35٪ افزایش می دهد. ثانیا، در مرحله نهایی چرخه کسب و کار، افزایش نرخ بهره منجر به افزایش میزان اوراق قرضه خزانهداری نمی شود، و این موجب تردید در توانایی واشنگتن در تامین مالی بدهی های در حال رشد سریع می شود. سوم، در پایان پاییز، شاخص های سهام ایالات متحده تمام دستاوردهای حاصل از آغاز سال را از دست داده بود. این عوامل باعث می شود که چشم انداز متوسط ​​و بلند مدت را برای “نزولی” دلار به ارمغان بیاورد.

طلا از بازار دارایی فیزیکی حمایت می کند. اجازه صادرات سوئیس به هند را در ماه اکتبر به 11.3 تن کاهش می دهد که بدترین شکل در پنج سال گذشته است و تحویل های یک کشور اروپایی به چین به 34.3 تن تنزل داشت، بانک های مرکزی همچنان به خرید فلزات گرانبها و خروجی های سرمایه از ETFs در ماه اکتبر نوامبر با جايگاه 23 تن و 13 تن جایگزین شد. رگولاتورهای روسیه، قزاقستان و ترکیه فعالانه افزایش یافته است. ذخایر اول افزایش به 66.43 میلیون اونس رسید. برای مقایسه، بانک خلق چین، 59.24 میلیون اونس. وقتی که طلا از غرب به شرق جریان دارد، همانطور که در سال 2013 بود، ما می توانیم در مورد روند نزولی در XAU / USD صحبت کنیم و بالعکس. بازار فیزیکی، کیسه هوا مخصوص است.

در بازار مشتقات، آن را در حمایت از در محدوده معاملات از $ 1،185-1215 در هر اونس بیان شده است. در حالیکه نقل قول ها بالاتر است، گاوها شانس خوبی برای ادامه این تظاهرات دارند. اگر ما در مورد افق سرمایه گذاری متوسط ​​و بلند مدت صحبت کنیم، چشم انداز خوش بینانه طلا نه تنها به دلیل ضعف بالقوه دلار آمریکا، بلکه همچنین به علت افزایش رشد اقتصادی در اقتصاد جهانی است. هنگامی که ذخایر نفت، نفت و وزارت خزانه داری آمریکا کاهش می یابد، وقت آن است که در مورد تولید ناخالص داخلی جهانی به سقف صحبت شود. طبق گفته صندوق بین المللی پول، در سال های 2019-2020، شاخص کاهش خواهد یافت، که به طور سنتی افزایش تقاضای سرمایه گذاران برای دارایی های امن را افزایش می دهد.

از لحاظ فنی، عدم توانایی خرس های طلا برای حفظ نقل قول در محدوده 1،155-115 دلار در هر اونس، ضعف آنها را نشان می دهد. حمله با اعتماد به نفس در 1225 دلار و 1240 دلار به گاوها، جاده شمال به جهت هدف با 200٪ با استفاده از الگوی AB = CD باز خواهد شد.

تحلیل فاندامنتال طلا برای 22 نوامبر 2018

تحلیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *