بازارها در تاریکی صندوق بین المللی پول مخلوط شده، Sterling با سر و صدا Brexit تقویت شده است

بازارها در تاریکی صندوق بین المللی پول

 • بازارها در تاریکی صندوق بین المللی پولبازارها در تاریکی صندوق بین المللی پول مخلوط شده، Sterling با سر و صدا Brexit تقویت شده است

  پس از آنکه صندوق بین المللی پول (IMF) برای اولین بار از ژوئیه 2016 پیش بینی رشد اقتصادی خود را از دست داد، روحیه ی خشونت بار به بازارها می افتد.

  افزایش تنش ها و فشارهای تجاری در بازارهای نوظهور، عامل اصلی صندوق بین المللی پول است که پیش بینی های رشد خود را برای 2018 و 2019 به 3.7٪ کاهش می دهد و تنها از سه ماه گذشته 3.9٪ کاهش یافته است. صندوق بین المللی پول 2018 ایالات متحده و چین را پیش بینی کرده است بدون تغییر، اما پیش بینی های رشد در سال 2019 را به 2.5٪ برای ایالات متحده و 6.2٪ برای چین کاهش داد. نظر بیشتر در مورد این نظر سنجی احتمالا این پیام است که رشد جهانی در معرض خطر است که با “صندوق بین المللی پول” روبرو شود که بیانگر این است که “هرکس از تنش های تجاری جهانی رنج می برد”، به این معنی است که چشم انداز اقتصاد جهانی از این نقطه است که وجود دارد یک رکود بالقوه خواهد بود.

  بازارهای سهام آسیا عمدتا در زمان تجارت اولیه مخلوط شدند، زیرا ترس رشد جهانی باعث شده سرمایه گذاران برای کنار گذاشتن در کنار خطوط قرمز به سر می برند. با ترکیبی بی نظیر از تنش های در حال انجام تجارت، ضعف بازار در حال ظهور و رشد جهانی ترس از احساس ریسک را از بین می برد، سرمایه گذاران وسوسه می شوند که سرمایه های خطرناک را کنار بگذارند و به جای دلار به عنوان یک سرمایه گذاری امن پناه ببرند.

  پوند انگلیس امروز صبح در مورد خوش بینی جدید بر سر انگلیس و اتحادیه اروپا که یک قرارداد Brexit را از روز دوشنبه در اختیار دارد، به زمین افتاده است.

  در حالیکه این پیشرفت خوشایند احتمالا در کوتاه مدت باعث افزایش فشار استرلینگ خواهد شد، سرمایه گذاران باید با احتیاط باقی بمانند، زیرا ممکن است برای جشن ها خیلی زود باشد. ما قبل از پیشرفت Brexit خوشبینیم، قبل از اینکه بعدا دوباره به عقب برگردیم. هنوز هم یک ابرهای ضخیم از عدم اطمینان در مورد اختلاف مرز حل و فصل ایرلند باقی مانده است، موضوعی که هنوز هم سر و صدای جدی است. حتی اگر یک معامله قبل از رسیدن به مهلت مقرر در ماه نوامبر به پایان برسد، باید از طریق پارلمان بریتانیا برگردد که یکی دیگر از چالش های آن است.

  دور از Brexit، سرمایه گذاران توجه خود را نسبت به گزارش ماهانه تولید ناخالص داخلی بریتانیا، که قرار است امروز به وقت آزاد انجام شود، هدایت می کنند. آزادی ناامید کننده ممکن است بر پوند بریتانیا و نگرانی های مالی بر Brexit تاثیری بر اقتصاد انگلیس داشته باشد. با این حال، راننده اصلی پوند در دوره متوسط ​​تا بلندتر، حماسه Brexit خواهد بود و مذاکرات چگونه انجام می شود. با پیشرفت های Brexit و سیاست ها ممکن است در هفته های آینده اطلاعات اقتصادی را تحت الشعاع قرار دهد، پوند همچنان برای راننده غواصی وحشی است.

  در رابطه با تصویر فنی، GBPUSD بالاترین میزان خود را در معرض خطر قرار می دهد زیرا سرمایه گذاران گرسنه خطرناک به آرامی در انتظار امضای قرارداد Brexit تا روز دوشنبه هستند. با در نظر گرفتن قیمت های بالای سطح 1.3150، سطح کلیدی بعدی در سطح 1.3220 خواهد بود.

  دلار پس از آن که رئیس جمهور ایالات متحده یک بار دیگر از بانک فدرال برای افزایش نرخ بهره سریعا انتقاد کرد، دلار کاهش یافت و دیروز کاهش یافت. در حالی که این شکل مداخله کلامی دونالد تامپف ممکن است ضعف دلار کوتاه مدت را ترویج کند، بعید است که چشم انداز صعودی متوسط ​​و بلند مدت را تغییر دهد. با توجه به نظرسنجی Trump که بعید است به چرخه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو تاثیر بگذارد، دلار پادشاه می شود. با توجه به مشخصات فنی، شاخص دلار می تواند به 96.00 برسد اگر گاو نر بتواند بیش از 95.50 باشد.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *