تاثیر بازار مسکن بر فارکس

تاثیر بازار مسکن بر فارکس

 • گزارش های مسکن، به اطلاعات اخبار اقتصادی منتشر شده توسط دفتر سرشماری ایالات متحده، انجمن ملی معاملات ملکی و گروه بانکی لویدز که در انگلستان واقع است و درباره فعالیت اقتصادی زیر نظر بخش مسکن اقتصاد هر دو کشور مطالعه می‌کند، اشاره دارد. تاثیر بازار مسکن بر فارکس به گونه‌ای است که این داده‌ها بخشی جدایی ناپذیر از تقویم اقتصادی بازار فارکس است.

  گزارشات این بخش ها شامل تعداد خانه های جدید خریداری شده توسط مشتریان، تعداد خانه های قدیمی خریداری شده توسط مشتریان، سفارشات خانه هایی که معلق هستند، پروانه های ساختمانی، قیمت مسکن و سایر داده های مسکن است. اینها به بازرگانان اطلاعاتی راجع به میزان فعالیت اقتصادی در بخش های مسکن و رهن در یک اقتصاد، میدهند.

  این مطلب که برگرفته از مقاله تریدینگ پدیاست، موارد زیر را پوشش میدهد:

  اثرگذاری داده‌های مسکن بر بازار ارز
  فروش خانه های جدید
  فروش خانه های معلق
  فروش خانه های موجود
  شروع مسکن و پروانه ساخت
  حساسیت نرخ بهره

  تاثیر بازار مسکن بر فارکس چگونه است؟

  تاثیر بازار مسکن بر فارکس چگونه است؟داده های مسکن در سال 2006 پس از فروپاشی بازار وام‌های رهنی در ایالات متحده، انگلستان، اروپا و چندین اقتصاد برجسته دیگر جهان، توجه بسیاری را به خود جلب کرد که منجر به بحران مالی جهانی در سال 2008 شد. از آن زمان، داده‌های مسکن به معیاری تبدیل شده است که میتواند عملکرد اقتصادی را در بسیاری از کشورها اندازه گیری کند و به همین ترتیب، اکنون تأثیر قابل توجهی بر ارزش ارزهای کشورهایی دارد که این داده‌ها از آنجا می‌آیند.

  با مشاهده تأثیری که یک مشکل در زیربخش مسکن بر بازارهای مالی داشت، بدیهی است که مطلع شویم چرا داده‌های مسکن اکنون به عنوان فشارسنج عملکرد اقتصادی تلقی می‌شوند. شما میتوانید هر یک از داده‌های مسکن زیر را در بازار فارکس معامله کنید.

  مهمترین ارقام مربوط به مسکن، مربوط به فروش خانه‌های جدید (آمریکا)، فروش خانه‌های موجود (آمریکا)، فروش خانه‌های معلق(آمریکا) است. اطلاعاتی کم اهمیت اما هنوز تأثیرگذار که با شروع مسکن (آمریکا، کانادا)، پروانه‌های ساختمانی (آمریکا، کانادا)، شاخص قیمت خانه هالیفاکس (انگلستان) جمع‌آوری می‌شود.

  با معامله دلار در برابر ارزهای اصلی مانند یورو،GBP ،AUD ،CAD ،CHF، یک معامله گر میتواند بسته به مثبت یا منفی بودن داده‌های منتشر شده، دلار را معامله کند.

  فروش‌ خانه‎‌های جدید و تاثیرگذاری آن بر فارکس

  فروش خانه های جدید و تاثیرگذاری آن بر فارکس

  اداره سرشماری ایالات متحده، شاخص اقتصادی جدید فروش مسکن را، که تاثیر بازار مسکن بر فارکس را نمایان می‌کند، به صورت ماهانه و در پایان هر ماه در وب سایت خود منتشر می‌کند. نرخ‌های ماهانه تنظیم نشده گزارش می‌شوند، اما نرخ‌های سالانه به صورت فصلی، تنظیم و گزارش می‌شوند. این شاخص فروش ساخت و سازهای جدید در ایالات متحده را ثبت می‌کند.

  چندین نکته وجود دارد که باید هنگام تفسیر تعداد فروش خانه‌های جدید مراقب آنها باشید. اول از همه، در آمار، هیچ خانه‌ای را که قرار نیست بلافاصله فروخته شود، ثبت نمی‌شود. به عنوان مثال یک خانه سفارش داده می‌شود تا در یک قطعه زمین موجود، که خریدار دارد ساخته شود.

  ثانیاً، آمار هنگامی ثبت می‌شود که مشتری قرارداد فروش را امضا کرده یا سپرده‌گذاری کرده است. در این نقطه، خانه می‌تواند در هر مرحله‌ای از ساخت و ساز باشد.

  ثالثاً، ارقام فروش برای در نظر گرفتن قراردادهای فروشی که در نهایت توسط سازنده یا مشتری لغو می‌شود، تنظیم نمی‌شوند. با این حال، وقتی که در نهایت به یک مشتری دیگر فروخته شود، همان خانه در هیچکدام از آمارهای بعدی لحاظ نمی‌شود.

  این گزارش بخصوص، تأثیر قابل توجهی در بازارها دارد زیرا فروش مسکن جدید می‌تواند باعث افزایش مصرف شود. همچنین به دلیل حساسیت درآمد مصرف کننده، شاخص بسیار خوبی برای هرگونه رکود یا صعود اقتصادی است. وقتی فروش خانه‌های جدید در طول چندین ماه کاهش می‌یابد، این معمولاً نشان‌دهنده یک رکود اقتصادی است.

  نمودار زیر تاثیر بازار مسکن بر فارکس در جفت ارز یورو / دلار آمریکا را نشان میدهد. همانطور که از نمودار زیر مشاهده می‌کنید، این گزارش پیش‌بینی‌های عقب مانده‌ای بود که باعث حرکت صعودی جفت ارز پس از ساعت 15:00 GMT شد.

  نمودار تاثیر بازار مسکن بر فارکس در جفت ارز یورو / دلار آمریکا را نشان میدهد.

  فروش خانه های معلق

  فروش خانه های معلقشاخص فروش خانه‌های معلق یک شاخص عمده‌ی نسبتاً جدید است که توسط انجمن ملی معاملات ملکی توسعه داده شده است. این، اطلاعاتی در مورد تعداد فروش خانه‌های آینده که در دست تولید است فراهم می‌کند. و این، داده‌ها را از نمایندگان املاک و مستغلات و کارگزاری‌ها هنگام فروش قرارداد جمع آوری می‌کند و در حال حاضر دقیق‌ترین شاخص در بخش بازار خانه است. فروش خانه‌های معلق حدود دو ماه بعد به فروش واقعی خانه تبدیل می‌شود و بنابراین این شاخص ارزش پیش‌بینی فروش واقعی خانه را دارد.

  این شاخص چگونه کار میکند؟

  هنگامی که قرارداد فروش برای ملکی پذیرفته می‌شود، آن را به عنوان فروش مسکن معلق ثبت می‌کند. این شاخص اقتصادی خاص دقیق‌تر از سایر شاخص‌های مسکن در نظر گرفته شده است زیرا بیش از 20٪ از بازار را نمونه برداری می‌کند. علاوه بر این، بیش از 80 درصد از فروش خانه‌های معلق در طی 2 یا 3 ماه به فروش واقعی تبدیل می‌شود. اگرچه برخی از آن ها لغو می‌شوند، اما به اندازه‌ای نیست که باعث انحراف داده‌ها ازین طریق شود. مقدار پایه شاخص برابر با 100 و سال پایه 2001 است. زمانی که سطح بالایی از فروش خانه وجود داشت.

  فروش مسکن های موجود

  این نیز توسط انجمن ملی معاملات ملکی (NAR) منتشر شده است، شاخص فروش خانه های موجود به عنوان سومین سنجش اصلی شناخته می‌شودفروش مسکن های موجود که نشان‌دهنده شرایط موجود در بازار املاک و مستغلات است. NAR در فاصله نزدیک به بیست‌وپنجم هر ماه، داده‌هایی را در مورد فروش و ارزش خانه‌های موجود در چهار منطقه اصلی ایالات متحده منتشر می‌کند. نمونه داده‌ها شامل کانکس‌ها، تعاونی‌ها و خانه‌های تک خانواده است.

  داده‌های آماری مربوط به فروش خانه‌های موجود اغلب همراه با ارقام آماری مربوط به فروش خانه‌های جدید و معاملات فروش معلق در خانه است که هدف اصلی آن دستیابی به نتیجه‌ای است که اقتصاد در بخش مسکن در کشور انجام می‌دهد، صرف نظر از نرخ بهره. فعال‌ترین دوره خرید خانه در ایالات متحده معمولاً بین ماه‌های مارس تا ژوئن است. بنابراین، درصورتی که داده‌های آماری به جای بهبود در این دوره، کاهش ناگهانی تعداد خانه‌های فروخته شده را نشان دهد، این به عنوان نشانه‌ای از ضعف در بازار مسکن کشورها در نظر گرفته می‌شود.

  تأثیر محدود گزارش فروش مسکن بر بازار فارکس

  تأثیر محدود گزارش فروش مسکن بر بازار فارکسگزارش فروش مسکن موجود معمولاً تأثیر مستقیمی بر اقتصاد در ایالات متحده ندارد. در واقع، به نظر میرسد که این اثر حداقلی باشد، به این دلیل که هیچ چیزی فقط با فروش یک خانه موجود تولید نمی‌شود. از نظر فعالیت اقتصادی، فروش خانه موجود ممکن است فقط مربوط به طراحی داخلی و خرید مبلمان جدید باشد.

  با این حال، گزارش فروش مسکن جدید تأثیر قابل توجهی در بازار دارد. فروش خانه‌های جدید معمولاً با یک فعالیت اقتصادی قابل توجه همراه است، در حالی که در برخی موارد یک بخش مسکن سرسخت این امکان را دارد که کل اقتصاد را از رکود خارج کند.

  دلیل توجه بازارها به گزارش فروش مسکن موجود این است که گزارشات زیادی درباره روند کلی اقتصاد کشورها ارائه میدهد. بخش عمده‌ای از مردم یک خانه را نشانه ثروت میدانند و برخلاف ثروت پولی، که در مناطق خاصی از کشور متمرکز است و در اختیار ثروتمندترین نمایندگان جمعیت قرار دارد، “ثروت مسکنی” به طور مساوی در سراسر کشور توزیع می‌شود.

  شروع مسکن و پروانه ساخت

  شروع مسکن و پروانه ساختشروع مسکن و پروانه ساخت از شاخص‌هایی با اهمیت متوسط ​​هستند و به ترتیب نوسانات متوسطی را در بازار فارکس ایجاد میکنند. به منظور دستیابی به این داده‌ها، افراد میتوانند به اداره سرشماری اداره بازرگانی ایالات متحده مراجعه کنند، در حالی که این گزارش‌ها در شانزدهم هر ماه منتشر می‌شود. همچنین تقویم‌های اقتصادی هم می‌توانند اطلاعات واقعی در مورد ارقام رسمی را ارائه دهند.

  شروع مسکن نشانگر اندازه‌گیری واحدهای مسکونی است که هر ماه ساخت آن‌ها آغاز شده است. شروع ساخت و ساز به عنوان پایه و اساس ساختمان تعریف می‌شود و اصولاً مسکن مسکونی را در بر می‌گیرد.

  پروانه‌های ساختمانی پروانه‌هایی است که به منظور اجازه حفاری صادر می‌شود. افزایش تعداد پروانه‌های ساختمانی و شروع مسکن معمولاً چند ماه پس از کاهش نرخ وام مسکن اتفاق می‌افتد. معمولاً مجوزها شروع می‌شوند، اما در همه مناطق کشور داشتن مجوز لازم نیست. به همین دلیل است که تعداد پروانه‌ها کمتر از مسکن‌هایی است که در همان زمان شروع می‌شوند.

  شاخص قیمت خانه هالیفاکس

  این شاخص سطح تغییر در قیمت املاک و مستغلات و مسکن در انگلستان را نشان می‌دهد. آن را گروه بانکی لویدز محاسبه می‌کند. این شاخص تأثیر محدودی در بازار فارکس آنلاین دارد. داده‌های مربوط به شاخص قیمت خانه هالیفاکس انگلستان در پایان هر ماه منتشر می‌شود.

  بازار مسکن و حساسیت نرخ بهره

  بازار مسکن و حساسیت نرخ بهره بازار مسکن به عنوان حساس‌ترین بخش نرخ بهره در اقتصاد محسوب می‌شود. این اغلب تغییرات بزرگی در فعالیت را تجربه می‌کند، که در پاسخ به تغییرات نرخ بهره بلند مدت مانند نرخ وام‌های رهنی به وجود می‌آید. سرمایه‌گذاری مسکونی حدود 4 درصد تولید ناخالص ملی را تأمین می‌کند. با این حال، به دلیل نوسانات آن، اگر دوره‌های زمانی نسبتاً کوتاه مدنظر گرفته شود، ممکن است اغلب تغییرات نسبتا بیشتری در رقم تولید ناخالص داخلی را ایجاد کند. بخش مسکن از سوی سیاست‌گذاران از نزدیک تحت نظارت است، زیرا ممکن است در کوتاه مدت سرنخ‌هایی از عملکرد اقتصادی کلان ارائه دهد و ممکن است اثرات ناشی از تغییر در محیط مالی را نشان دهد.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *