بررسی بازار فارکس در هفته گذشته 19 تا 23 نوامبر

تحلیل بازار فارکس در هفته 19 تا 23 نوامبر

 • بررسی بازار فارکس در هفته گذشته 19 تا 23 نوامبر

  تحلیل بازار فارکس در هفته 19 تا 23 نوامبردر حالی که آمریکایی ها به مناسبت روز شکرگذاری یک بوقلمون جشن را بریزند، حوادثی از حقیقت حماسی در اروپا گسترش یافت. خبر اصلی پیامی بود که انگلستان و اتحادیه اروپا در واقع موافقت نامه ای را درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا امضا کردند. اگر چه این مقاله فقط یک اعلامیه سیاسی است و هیچ خاصیتی ندارد، بازار این خبر را بسیار مثبت می داند، که کاملا در مثال پوند به سرعت در حال رشد است. به طور خاص، مذاکرهکنندگان به توافق رسیدند که یک نقشه راه برای اقدام بیشتر است. اکنون همه کشورها در روند مذاکره باید این موافقت نامه را تصویب کنند و شروع به توافق در مورد مقررات و مقررات خاص کنند.

  فرض بر این است که بیست و یک ماه دیگر خواهد بود. اما با توجه به محتوای موافقت نامه امضا شده، رشد پوند منحصرا توسط احساسات ایجاد شد. واقعیت این است که در مورد تجارت غیرنظامی هیچ کلمه ای وجود ندارد. بسیاری از کلمات زیبا در مورد نیاز به مسائل مربوط به جبل الطارق و مرز بین ایرلند شمالی و ایرلند. اما اشاره ای به ساختار روابط تجاری بین بریتانیا و اتحادیه اروپا نیست و این سوال مهم ترین است. آینده اقتصادی بریتانیا به این بستگی دارد. از این رو در روز یکشنبه، زمانی که این توافقنامه توسط سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد و ظاهرا توسط پارلمان بریتانیا، انتظار می رود از هر چیزی انتظار می رود. احتمال بالایی وجود دارد که رسوایی یکسان در این مورد در پارلمان بریتانیا اتفاق خواهد افتاد.

  در مقابل این پس زمینه، نشریه متن آخرین جلسه هیأت بانک مرکزی اروپا، تقریبا بی توجه بود اما به دلیل آن بود که پول واحد اروپایی نمیتوانست از اخبار مثبت استفاده کند از Brexit واقعیت این است که در متن پروتکل، سرمایه گذاران مهم ترین چیز را نمی بینند، یعنی، نشانه هایی از سرنوشت برنامه کاهش میزان کمی. پس از همه، با توجه به ماریو دراگی در جلسه ماه دسامبر، تصمیم برای متوقف کردن عملیات مطبوعات باید انجام شود، اما در مورد خطراتی که باعث رشد اقتصاد بیشتر می شود، سخنان زیادی وجود دارد. ما می توانیم فرض کنیم اگر ما به یاد بیاوریم که ایتالیا هنوز با کمیسیون اروپا درباره کسری بودجه مواجه است.

  واضح است که پس از چنین اظهارات برجسته در Brexit، بسیاری از سیاستمداران مکث می کنند تا مراحل بعدی خود را در نظر بگیرند. این به خصوص در مورد نمایندگان مجلس بریتانیا صادق است. بنابراین همه توجه به داده های اولیه در مورد شاخص های فعالیت تجاری، به خصوص از پیش بینی های بسیار عجیب و غریب است. به طور خاص، انتظار می رود که شاخص فعالیت تجاری ایالات متحده در بخش تولید بدون تغییر باقی بماند و در بخش خدمات، از 54.8 به 54.9 افزایش یابد. با چنین پیش بینی ها، به طرز عجیبی انتظار می رود که شاخص کامپوزیت فعالیت تجاری از 54.9 به 56.0 افزایش یابد با توجه به اینکه سهم بخش خدمات در ساختار اقتصاد آمریکا چهار برابر بیشتر از تولید است. ارزش انتظار برای رشد متوسطی دارد.

  تحلیل فاندامنتال فارکس از 19 تا 23 نوامبر

  بنابراین احتمال بالایی وجود دارد که داده ها بدتر از انتظار می رود. در واقع، داده های مشابه در اروپا وجود دارد و برای آنها، پیش بینی ها تا حدی متفاوت هستند اما واقعی تر هستند. f شاخص فعالیت کسب و کار در بخش تولیدی در بخش خدمات بدون تغییر باقی می ماند، باید از 53.7 به 53.5 کاهش یابد و در پایان برای کاهش شاخص کامپوزیت فعالیت تجاری از 53.1 به 53.0 کاهش یابد. حتی اگر پیش بینی های ایالات متحده تایید نشود، احتمالا این داده ها همچنان افزایش شاخص ها را نشان می دهد، به طوری که ارز واحد اروپایی باید به 1.1375 سقوط کند.

  یک پوند به وضوح نشان می دهد که پشت و پنجه است و امروز، بسیار به احتمال زیاد رخ می دهد، به خصوص هنگامی که بسیاری از شرکت کنندگان در بازار تصمیم به خواندن محتوای مجدد توافق نامه امضا مجدد و در آن مهم ترین چیز را پیدا کنید. بنابراین، کاهش پوند ممکن است به 1.2825 باشد.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *