بررسی بروکر HYCM و تمام نکات مهم برای افتتاح حساب

بروکر HYCM برای ایرانیان بهترین بروکر فارسی

در این مقاله میخواهیم به بررسی بروکر hycm که یکی از معتبرترین کارگزاریهای فارکس و همچنین کارا و قابل اعتماد است بپردازیم و نکات کامل و دقیقی را از این کارگزاری در اختیار شما قرار دهیم.

کارگزاری hycm پیشرو در ارائه خدمات قرارداد ما به التفاوت (cfd) و خدمات تجارت فارکس، با سابقه عملیاتی بیش از 40 سال است. cfd ها اوراق بهادار مشتقه هستند که به مشتریان امکان میدهد بدون اینکه ابزار ها را در حساب خود داشته باشند، در مورد قیمت دارایی حدس بزنند و معامله کنند.

امکانات و ویژگی‌های بروکر HYCM

بروکر hycm (جهت تجارت بر اساس ما به التفاوت یا cfds) برای معامله در فارکس (Forex)، شاخص ها، کالاها، سهام و ارزهای دیجیتال را ارائه میدهد. در فوریه 2020، این شرکت پیشنهادات CFD خود را گسترش داده و شامل وجوه قابل معامله در بورس (ETF) میباشد.

شرکت‌های گروه hycm در چندین حوزه خدمات خود را ارائه میکنند. معامله‌گرانی که به دنبال یک کارگزاری پایدار و شفاف هستند که به مشتریان خود امکان دسترسی به بیش از 200 ابزار فارکس و CFD را میدهد میتوانند به راختی به این کارگزاری اعتماد کنند. معامله‌گران، hycm را بسیار جذاب و راهشگا میدانند. مشتریان این کارگزاری این مزیت را دارند که در حساب دمو (Demo) یا آزمایشی، معاملات و استراتژی ها را بررسی و انجام دهند.

کارگزاری hycm این امکان را برای مشتریان خود فراهم میکند تا با دسترسی به ابزارهای تجاری متعدد از طریق بسترهای متاتریدر، به cfds وارد شوند.

انضباط مالی در بروکر HYCM

به عنوان یک کارگزاری کاملاً منظم، معامله گران اطمینان می یابند که hycm از روش های سختگیرانه مالی پیروی میکند. در زیر موارد مختلفی نقد و بررسی شده که چه چیزی پیرامون افتتاح حساب در این بروکر hycm خوب است و چه چیزهایی خوب نیست.

+کارگزاری قابل اعتماد (در امتیاز اعتماد کارگزاری ها، امتیاز 85 از 100 برای hycm ثبت شده است).

-یافتن اطلاعات در وب سایت شرکت همیشه آسان نیست.

+سابقه حضور بیش از چهل سال در تجارت، که بیشتر از بسیاری از کارگزاری ها است.

-برخی از خدمات در حساب های رده پایین تر موجود نیست.

+خصوصیات داخلی بروکر به شما امکان میدهد فوراً خرید یا فروش کنید.

-ارزهای دیجیتال برای تجارت در همه کشورها موجود نیست.

+دسترسی به حساب آزمایشی یا دمو (Demo)به صورت مجانی

-حداقل مبلغ برداشت برای انتقال وجه، 250 دلار است.

+باز نگه داشتن چندین نمودار به طور همزمان که برای معامله گران فعال بسیار مناسب است.

-معامله گران تازه کار ممکن است پلت فرم mt4 را کمی طاقت فرسا بدانند.

+بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته مشتریان از طریق تلفن، ایمیل یا چت پشتیبانی میشوند.

کارگزاری HYCM در چه کشور هایی کار میکند؟

خدمات معاملات فارکس و سی اف دی hycm، در بیش از 140 کشور جهان در دسترس هستند.
اما cfd به دلیل مقررات محلی، در ایالات متحده در دسترس نیست و کارگزاری های تنظیم شده، شهروندان و ساکنان آمریکا را به عنوان مشتری نمی‌پذیرند.

بعلاوه، HYCM تجارت CFD را به غیر از آمریکا به مشتریانی با این ملیت ها ارائه نمیدهد: افغانستان، بلژیک و ژاپن.

چه چیزهایی را می‌توان با HYCM تجارت کرد؟

پیشنهاد محصولات HYCM، بر روی فارکس، شاخص ها، کالاها، سهام، ارزهای دیجیتال و ETF متمرکز است. به استثنای ارز خارجی، ساختار کلیه محصولات به صورت CFD است.
در دسترس بودن محصولات ممکن است به کشوری که در آن هستید یا نوع حسابی که در دست دارید بستگی داشته باشد. به عنوان مثال، تجارت CFD با ارزهای دیجیتال فقط برای مشتریان جزایر کیمن (HYCM Ltd) در دسترس است.

موارد زیر در دسترس شماست:

-فارکس

بیش از 60 جفت ارز برای تجارت از طریق بروکر HYCM در دسترس است.

اسپرد با 0.2 پیپ و مارجین از 3.33٪ پیپ شروع میشود.

-شاخص ها

مشتریان HYCM میتوانند CFD را با نزدیک به شاخص 30 کشور معامله کنند.

-کالاها

کارگزاری HYCM به مشتریان این امکان را میدهد که بدون داشتن ابزار مالی، 10 کالا را تجارت کنند.

-سهام

سی اف دی در سهام های محبوب شرکت‌های بزرگ زیر، برای تجارت در دسترس است:

alibaba
Apple
Amazon.com
Facebook
Google
Jd.com
Microsoft
Tesla Motors
Twitter
Vipshop Holdings

ارزهای دیجیتال در بروکر hycm

این ارزهای دیجیتال در انگلستان و جزایر کیمن، برای تجارت در دسترس اند:
Bitcoin/USD
Litecoin/USD
Ethereum/USD
Ripple/USD
Bitcoin Cash/USD
Monero
NEO
Dash
IOTA
Qtum
Zcash

ETFs در بروکر hycm

کارگزاری HYCM در سال 2020، ETF CFD را به عنوان یک محصول تجاری معرفی کرد.

اسپرد و هزینه های HYCM

کارگزاری HYCM حقوق خود را از طریق اسپرد پیشنهاد/درخواست بازار دریافت میکند. ابزار مالی اساسی و نوع حساب، اسپردهای بازرگانان را تعیین میکند. بسته به شرایط بازار، شرکت حق افزایش یا کاهش اسپرد را در کوتاه مدت یا حتی بدون اطلاع برای خود محفوظ میداند.

کدام حساب HYCM برای شما بهتر است؟

کارگزاری HYCM به مشتریان سه نوع حساب تجارت زنده و همچنین یک حساب آزمایشی ارائه میدهد. معامله گران بر اساس الزامات و تجربه خود میتوانند از بین یک حساب ثابت، کلاسیک و خام یکی را انتخاب کنند.

الزامات حساب

هنگامی که بر روی دکمه قرمز باز کردن حساب آنلاین در وب سایت hycm کلیک میکنید، سیستم از شما میخواهد که کشور مبدا خود را از یک منوی کشویی انتخاب کنید. قبل از اینکه اولین تجارت خود را انجام دهید، باید نام، آدرس ایمیل، کشور مبدا و شماره تلفن خود را وارد کنید. سپس به چند سوال در مورد سوابق و دانش مالی خود پاسخ میدهید. پس از تکمیل این فرم، باید دو مرحله دیگر را انجام دهند:
1-حساب را تأیید کنید
2-وجوه را به حساب واریز کنید

فرآیند تأیید بروکر hycm

معامله گران باید اسناد مشخصی را طی هفت روز پس از افتتاح حساب، به حساب خود در بروکر HYCM ارائه دهند:

  • کپی گذرنامه یا کارت شناسایی ملی
  • اثبات آدرس که موارد زیر از آن قابل قبول است:
  • صورت حساب بانک
  • صورتحساب خدماتی که در 3 ماه گذشته صادر شده است
  • اگر با کارت اعتباری واریز کرده باشید، hycm نیاز به فتوکپی روی کارت دارد.
  • معامله گران میتوانند این اسناد را از طریق ایمیل، فکس، آپلود از طریق کامپیوتر یا آپلود از طریق دستگاه تلفن همراه ارسال کنند.

آیا میتوانم یک حساب آزمایشی یا دمو (Demo) با hycm باز کنم؟

فقط مشتریان ثبت شده کارگزاری hycm میتوانند یک حساب آزمایشی برای انجام معاملات باز کنند یا راهکارهای جدید را بدون خطر از دست دادن پول واقعی امتحان کنند. حساب آزمایشی مانند حساب آنلاین به نظر میرسد و معامله گران همان عملکرد را دارند.

براحساب آزمایشی بروکر hycm

برای باز کردن یک حساب آزمایشی Demo، معامله گران باید به پورتال مشتری خود مراجعه کرده و بر روی “ایجاد حساب آزمایشی” در فهرست “حساب تجارت” کلیک کنند.

از پلت فرم متاتریدر ۴ برای حساب آزمایشی استفاده میشود. مشتریان به 50 هزار دلار پول مجازی دسترسی دارند. حسابها به مدت 14 روز فعال میمانند، اما مشتریان میتوانند به مدت دلخواه به تعداد دلخواه حسابهای آزمایشی باز کنند.

واریز و برداشت بروکر hycm

واریز وجه به منطقه آنها بستگی دارد، مشتریان کارگزاری hycm میتوانند از طریق ویزا یا مسترکارت، انتقال سیم ، وب مانی ، نتلر ، China UnionPay ، skrill یا interac سپرده گذاری کنند.

حداقل سپرده برای شروع تجارت 100 دلار است. پس از آن، حداقل مبلغ مورد نیاز برای واریز از 20 دلار از طریق ویزا کارت های اصلی یا کیف پول الکترونیکی شروع میشود. سپرده های انتقال سیم نمیتواند کمتر از 250 دلار باشد. پردازش دوم بین 1 تا 7 روز طول میکشد، در حالی که بودجه، در صورت استفاده از یکی از روش های دیگر بلافاصله در دسترس است.

سپرده گذاری سریع و ساده است. معامله گران بر روی دکمه های بانکی و واریز وجه حسابی که میخواهند در صفحه پورتال مشتری اصلی خود استفاده کنند کلیک میکنند. آنها سپس روش واریز مورد نظر خود را انتخاب کرده، اطلاعات مورد نیاز را پر کرده و روی “ارسال” کلیک میکنند.

برداشت وجوه بروکر hycm وجوه را به منبع اصلی که برای تأمین اعتبار حساب خود استفاده کرده اید برمیگرداند (در غیر اینصورت فقط از طریق انتقال سیم مستقیماً به حساب بانکی خودتان منتقل میشود).

حداقل های برداشت بستگی به روش برداشت دارد. برای برداشت از ویزا کارتهای اصلی و کیف پول الکترونیکی، حداقل مبلغ مورد نیاز 20 دلار است.

30 دلار هزینه برداشت بابت انتقال وجه کمتر از 300 دلار دریافت میشود، در حالی که هزینه پردازش 1٪ برای برداشت بیش از 5000 دلار برای شرکت اسکریل یا نتلر اعمال میشود.

کارگزاری hycm ممکن است قبل از تأیید درخواست برداشت، به کپی کارت اعتباری شما احتیاج داشته باشد. بازرگانان باید برای جزئیات بیشتر با بخش بانکی وب سایت بروکر hycm مشورت کنند.

در حالی که درخواست های برداشت معمولاً در طی یک روز کاری پردازش میشود، به دلیل بررسی های دقیق امنیتی، مشاهده وجوه، در حساب شما ممکن است بین 3 تا 7 روز طول بکشد.

بررسی پلت فرم ترید آنلاین hycm

کارگزاری hycm به معامله گران این امکان را میدهد که با پلت فرم های معاملاتی متاتریدر 4 (mt4) metatrader 5 (mt5) بسیار محبوب در صنعت فارکس و cfds معامله کنند. از همه مهمتر، آنها میتوانند با استفاده از برنامه های تلفن همراه متاتریدر تجارت همزمان را انجام دهند.

هر دو پلت فرم فقط در عرض چند دقیقه میتوانند مستقیماً از وب سایت hycm بارگیری و نصب شوند.

در این بررسی ویژگی های مختلف این دو پلت فرم به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بگیرید کدام یک برای شما بهتر است. همچنین جزئیاتی درباره برنامه های موبایل بسیار قابل توجه متاتریدر ارائه میدهد.

ویژگی های پلت فرم hycm mt4

ورود به پلت فرم متاتریدر ۴ در بروکر hycm برای اولین بار ساده و سرراست است. صفحه نمای کلی، شما را به لینک بارگیری و پنجره تنظیمات هدایت میکند.

بارگیری بسیار سریع است. هنگامی که معامله گران با برخی تصدیقات استاندارد موافقت کنند، میتوانند بر روی نماد mt4 در دسک تاپ خود کلیک کرده و در عرض چند دقیقه روی پلت فرم قرار بگیرند.

پس از ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور خود، معامله گران به صفحه اصلی معاملات میرسند که شامل سه صفحه اصلی است که پلت فرم را دربر دارد:

پنل تماشای بازار

این پنل شامل قیمت های زنده و نمادهای ابزارهای محبوب معامله شده با hycm است.

پنل معاملاتی کارگزاری hycm

پنجره نمودار کارگزاری hycm

این پنل بزرگ در وسط صفحه نمایشگر قیمت های تاریخی، شاخص های فنی و ابزارهای نمودار سازی است که برای ایجاد نمودارهای قیمت استفاده شده است. این برنامه با چهار نمودار باز میشود که معامله گران میتوانند هرکدام را با شاخص های منحصر به فرد و ابزار تجزیه و تحلیل فنی تنظیم کنند.

این ویژگی خصوصا به دو دلیل خوب است:

1:به معامله گر اجازه میدهد تا همزمان چهار نمودار را برای ابزارهای مختلف یا بازه های زمانی مختلف مشاهده کند.

2:دارای یک ویژگی بلیط داخلی است که به معامله گران اجازه میدهد روی قیمت کلیک کنند. و بلافاصله سفارش خرید یا فروش ارسال کنید.

HYCM Charting Features پنجره نمودار

معامله گران همچنین میتوانند بر روی هر قسمت از صفحه تماشای بازار کلیک راست کنند و لیستی از نقاط مفید داده مانند قیمت های بسیار پایین، عمق بازار و نمودار تیک را دریافت کنند. اگر بر روی گزینه پنجره نمودار کلیک کنید، یک نمودار جدید همراه با چهار نمودار که پنجره را هنگام باز کردن پر میکند، ظاهر میشود.

وقتی معامله گرها روی هر یک از نقاط داده دیگر کلیک میکنند، اطلاعات در صفحه تماشای بازار ظاهر میشود. معامله گران همچنین این توانایی را دارند که روی نماد، راست کلیک کرده و یک نمودار مشخص را برای یک ابزار خاص بالا بکشند.

پنجره نمودار دارای برخی از ویژگی های عالی است که باعث میشود پلت فرم mt4 در مقایسه با پلت فرم های ابتدایی تر متمایز شود. معامله گران میتوانند با کلیک راست روی یک نمودار خاص به سفارشات باز و پنجره بلیط خود دسترسی پیدا کنند. آنها همچنین میتوانند بازه زمانی، چشم انداز و رنگ نمودار را تغییر دهند.

به وسیله‌ی تب بالای پلت فرم، معامله گران میتوانند نمودارها را به صورت آبشاری، افقی یا عمودی سازماندهی کنند.

معامله گران فعال که دوست دارند چندین نمودار را همزمان نگه دارند، مطمئناً این ویژگی ها‌ی جذاب را میدانند.

پنل پنجره ترمینال

این پنل معاملات فعال، نامحدود و بسته معامله گر را نشان میدهد. این همچنین جایی است که معامله گر میتواند هشدارها را پیکربندی کرده و پیامهای مهم تجارت و سیستم عامل را کنترل کند.

منوی بالای صفحه mt4 دارای یک بخش راهنما است که شامل مستندات، آموزش های ویدیویی و سایر راهنماهای استفاده از mt4 است. این منبع به ویژه برای معامله گران جدید بسیار مفید خواهد بود.

عملکرد قوی، خصوصاً در رابطه با نمودار، mt4 را به یک بستر تجارت برتر تبدیل میکند. با این حال، یادگیری ممکن است مدتی طول بکشد. معامله گران پیشرفته ده ها ابزار نمودار فنی موجود را درک خواهند کرد، اما ممکن است مبتدیان آن را تا حدی طاقت فرسا بدانند.

ویژگی های پلت فرم hycm mt5

در حالی که mt4 برای تجارت CFD و فارکس کاملاً مناسب است، mt5 دارای ویژگی ها و توابع پیشرفته است.mt5 مقدار 21 بازه زمانی و 6 نوع سفارش نامحدود را به معامله گران ارائه میدهد. علاوه بر این، گزینه های پیشرفته تجزیه و تحلیل فنی آن شامل 38 شاخص فنی، 44 مورد تحلیلی و نمودارهای نامحدود است.متاتریدر ۵ در بروکر hycm

یکی از مهمترین ویژگی های mt5، تقویم اقتصادی است که در آن بازرگانان میتوانند رویدادهایی را که میتوانند بر بازار تأثیر بگذارند پیگیری کنند. همچنین با برنامه های تجاری خودکار مانند مشاوران خبره و مراکز تجاری سازگار است.

در حالی که mt5 از برخی ویژگی های چشمگیر برخوردار است، اما ممکن است برای مشتریان بروکر hycm که فقط تجارت فارکس وCFD دارند، اضافی باشد. استفاده از mt4 ساده تر است، به ویژه برای معامله گران مبتدی. با این حال، اگر شما یک تاجر باتجربه و علاقه مند به ابزارهای اضافی هستید، قطعاً mt5 بستری است که باید در نظر بگیرید.

تجارت آسان با موبایل همراه کارگزاری hycm

اپلیکیشن های موبایل این امکان را برای معامله گران فراهم کرده است که از هرجای دنیا تجارت کنند. مشتریان بروکر hycm از طریق برنامه های تلفن همراه metatrader 4 و metatrader 5 کنترل کاملی بر حساب های معاملاتی خود از طریق تلفن های هوشمند خود دارند.

هر دو حساب معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 در سیستم عامل‌های  ios یا android در دسترس هستند. اما هیچ برنانه ی ویندوزی برای بروکر hycm در دسترس نیست.

پنل معاملاتی بروکر hycm

برنامه mt4 – این برنامه به معامله گران اجازه میدهد تا وضعیت حساب خود را کنترل کنند، معاملات تجاری را انجام دهند و تاریخچه تجارت را ردیابی کنند. علاوه بر این، به معامله گران امکان دسترسی به نمودارهای نقل قول، سفارشات تجاری و ابزارهای تحلیلی برتر را میدهد. اعلان های فشار و امکان گپ زدن با سایر معامله گران از دیگر ویژگی های مفید برنامه تجارت موبایل mt4 است.

برنامه mt5 – علاوه بر ویژگی های برجسته برنامه metatrader 4، برنامه ی mt5 برای پشتیبانی از شبکه و پوشش دهی بهبود یافته است. این همچنین شامل عمق بازار و تجزیه و تحلیل فنی حرفه ای از طریق طیف وسیعی از شاخص ها و اشیای تحلیلی است.

پشتیبانی و امنیت مشتری

کارگزاری hycm به مشتریان، 24/5 پشتیبانی اختصاصی را به چندین زبان ارائه میدهد. معامله گران میتوانند با خدمات مشتری بروکر hycm از طریق تلفن، فکس، ایمیل یا چت زنده یا مستقیماً از طریق دفاتر جهانی شرکت تماس بگیرند.

وب سایت hycm به 12 زبان مختلف در دسترس است تا دسترسی آن را برای همه مشتریان خود از کشورهای مختلف در سراسر جهان فراهم کند.

آیا میتوانم به بروکر hycm اعتماد کنم؟

کارگزاری hycm به عنوان یکی از برترین کارگزاری های آنلاین فارکس و cfd شهرت دارد. علاوه بر اینکه در چندین حوزه قضایی تنظیم میشوند، قابلیت اطمینان خود را از طریق سابقه عملیاتی بیش از 40 سال ثابت کرده اند.

بررسی

1 Comment

  • منم کلی برسی کردم همه جا ازش تعریف شده, الان دو روزه حساب باز کردم توی این بروکر در مواردی که گفتین نمیدونم اما چیزی که دیدم اینه که واقعا پشتیبانی خیلی خیلی ضعیفی داره یعنی چت زندش که کلا تعطیله هرچی پیام بدی کلا جواب نمیدن یا اگه جواب بدن روز بعد یه ایمیل خلاصه برات میفرستن همین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *