بررسی فاندامنتال بازار ارزهای بین المللی در روز 30 نوامبر 2018

بررسی فاندامنتال بازار ارزهای بین المللی در روز 30 نوامبر 2018

 • بررسی فاندامنتال بازار ارزهای بین المللی در روز 30 نوامبر 2018

  بررسی فاندامنتال بازار ارزهای بین المللی در روز 30 نوامبر 2018باز هم، Brexit عامل تعیینکننده در بازار ارز است. درست است، آن فقط پوند را تحت تاثیر قرار داد. ترزا می در مورد وضعیت موجود با رای گیری در پارلمان بریتانیا اظهار نظر کرد، زیرا ترس های شدیدی وجود دارد که این توافق مسدود خواهد شد. به طور خاص، او گفت که اگر پارلمانان نسخه توافقنامه ای که قبلا توسط اتحادیه اروپا تصویب شده بود را رد کنند، گزینه دیگری وجود نخواهد داشت. در این مورد، انگلستان اتحادیه اروپا را بدون هیچ توافقی ترک خواهد کرد. همچنین، هنگامی که در مورد عدم وجود هر مرجع تجاری در نسخه فعلی توافق نامه خواسته شد، نخست وزیر گفت که مذاکرات در مورد این موضوع همچنان ادامه دارد و البته مطمئنا تجارت آزاد بدون گمرکی امکان پذیر است اما برای این شماری از کشورهای اروپایی هنوز باید متقاعد شوند. درست است که او مشخص نکرده است که کدام کشور مورد سوال است. اما این رزرو نشان می دهد که آنها بلافاصله پس از همه پرسی بیان کردند، در حالی که در اروپا تعداد زیادی از کشورها وجود دارند که می خواهند از شرایط خود برای اهداف خود استفاده کنند و سعی کنند فعالیت های شرکت های بریتانیایی را در قاره محدود کنند.

  بگذارید به شما یادآوری کنم که رئیس بانک انگلستان در صورت عدم توافق تجاری با اروپا پیشبینی کرد که پیامدهای فاجعه بار برای اقتصاد بریتانیا در پی دارد. بنابراین تعجب آور نیست که پس از چنین آشکاری، پوند فورا نزول کرد. و حتی رشد تعداد برنامه های تأمین اعتبار از 65،726 تا 67،086 از این امر جلوگیری به عمل نمی آورد. که می خواهند از موقعیت خود برای اهداف خود استفاده کنند و سعی کنند فعالیت های شرکت های بریتانیایی را در قاره محدود کنند. هدف از این اقدامات افزایش سهم بازار خود است. خوب، پس از این سخنان نخست وزیر، همه بلافاصله به یاد آوردند که فقط یک روز قبل مارک کارنی صحبت کرده بود.

  اما برای یورو، همه چیز کمی متفاوت است، زیرا سخنان ترزا می گوید که تصور می کند که عدم وجود توافق در مورد تجارت برای خود اروپا بسیار سودمند است. آمار آمريکا نيز کمک کرده است، اگرچه درآمد افراد به ميزان 0.5 درصد افزايش يافته و هزينه آنها 0.6 درصد همه چیز در برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری است، زیرا تعداد اولیه به ترتیب 10 هزار و 50 هزار بار تکرار شده است. گرچه پول واحد اروپا می تواند حتی اگر بیشتر از متن جلسه کمیسیون فدرال در عملیات باز بازار نبود، حتی بیشتر شود. همانطور که انتظار می رود، بانک فدرال یک بار دیگر برنامه های خود را برای افزایش نرخ refinancing در ماه دسامبر و سه افزایش در سال آینده تایید کرد. هرچند که هر کس قبلا این را می داند، البته تایید رسمی، خوش بینی به بازار می آورد.

  بررسی پونددلار 30 نوامبر 2018

  امروزه همه توجهات به اطلاعات اولیه درباره تورم در اروپا است، که به موارد زیادی بستگی دارد. واقعیت این است که ماریو دراگی و دیگر نمایندگان بانک مرکزی اروپا اخیرا به طور فزاینده ای در مورد انواع خطرات و مشکلات دیگر صحبت می کنند. اما به طور رسمی، هیچ کس حتی در مورد سرنوشت برنامه کاهش کمی تصمیم نمی گیرد، تصمیماتی که آنها بسته بودند، وعده داده شد که در جلسه ماه دسامبر به تصویب برسد. به نظر می رسد که بانک مرکزی اروپا در حال آماده سازی عمومی برای برنامه بعدی کاهش تدریجی است و اگر تورم از 2.2٪ به 2.0٪ کاهش یابد، ماریو دراگی دلیل خوبی برای شکستن وعده خود برای محدود کردن برنامه خواهد داشت. بنابراین ارزش انتظار برای کاهش ارز واحد اروپایی به 1.1325 است.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *