بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

سرمایه‌گذاری سودآور در فارکس مستلزم آن است که شما از یک سرویس کارگزاری یا بروکر استفاده کنید که با اهداف سرمایه‌گذاری، نیازهای آموزشی و سبک یادگیری شما هم خوانی داشته باشد. به خصوص برای سرمایه گذاران جدید، انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان که متناسب با نیازها باشد می‌تواند به معنای تفاوت بین درآمد هیجان‌انگیز جدید و ناامیدی باشد. ​

در حالی که هیچ راه مطمئن برای تضمین بازگشت سرمایه وجود ندارد، راهی برای حرکت به سمت موفقیت با انتخاب بهترین بروکر فارکس وجود دارد که به بهترین شکل با نیازهای شما هماهنگ باشد. در این راهنما، هر چیزی را که باید در کارگزاری یا بروکر ایده‌آل خود به دنبالش باشید، از بدیهیات (‏مانند این که آیا پلتفرم به شما اجازه می‌دهد تا اوراق بهاداری که به آن علاقه دارید را معامله کنید یا نه)‏تا مسائلی (‏مانند این که چقدر آسان است که از یک انسان واقعی وقتی به آن نیاز دارید، حمایت بگیرید)‏، بررسی می‌کنیم. ​

چگونه باید کارگزاری های فارکس را مقایسه کنید و بهترین را برای خود پیدا کنید؟ در لیست بررسی بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان، ما طیف گسترده‌ای از عوامل رتبه بندی، از هزینه ها و بازده ها گرفته، تا سیستم عامل های معاملاتی، نمودارها و آپشن های تجزیه و تحلیل را در نظر گرفته ایم – هر آنچه که به یک کارگزار اهمیت میبخشد و بر موفقیت شما به عنوان یک معامله گر تأثیر میگذارد.

“بهترین” کارگزار فارکس اغلب برای ترجیحات معامله گران فردی فارکس قابل اهمین است. این ممکن است در، جفتهایی که برای تجارت نیاز دارید، پلت فرم، معامله ارز خارجی با استفاده از بازارهای نقطه ای یا هر واحد یا شرایط مورد نیاز برای استفاده‌ی آسان تر، خلاصه شود.

در زیر لیستی از عوامل مقایسه آورده شده است، برخی از آنها ممکن برای شما مهم تر از بقیه باشند، اما همه موارد قابل تأمل هستند. جزئیات مربوط به همه این عناصر برای هر برند را میتوانید در بررسی های جداگانه پیدا کنید.

در ابتدا نیازهای خود را بشناسید

قبل از اینکه شروع به کلیک بر روی تبلیغات بروکرهای فارکس کنید، یک لحظه وقت بگذارید و در یک پلتفرم تجاری درباره مهم‌ترین مسائل برای شما توضیح دهیم. پاسخ بسته به اهداف سرمایه‌گذاری و اینکه در کدام منحنی یادگیری سرمایه‌گذاری هستید، کمی متفاوت خواهد بود. ​

اگر تازه کار خود را شروع کرده‌اید، ممکن است ویژگی‌هایی مانند منابع آموزشی پایه، واژه نامه‌های جامع، دسترسی آسان به کارکنان پشتیبانی و توانایی انجام معاملات عملی (حساب دمو) قبل از شروع معامله با پول واقعی را در اولویت قرار دهید. ​

اگر شما در حال حاضر کمی تجربه سرمایه‌گذاری دارید، اما به دنبال جدی‌تر گرفتن این بیزینس هستید، ممکن است به آموزش و نظرات کاربری نیاز داشته باشید. منابع مورد استفاده و بروکر انتخابی توسط سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران حرفه‌ای و همچنین انتخاب مناسب داده‌های فاندامنتال و تکنیکال مهم است. ​

یک سرمایه‌گذار واقعی با تجربه، شاید کسی که در حال حاضر صدها معامله انجام داده‌است اما به دنبال یک بروکر جدید است، در حال اولویت دادن به قابلیت‌های خرید و فروش پیشرفته، گزینه‌های سفارش شرطی و توانایی مشتقات تجاری، صندوق‌های مشترک، کالاها، و اوراق بهادار با درآمد ثابت، و همچنین سهام است. ​

با خودتان در رابطه با چیزی که در سرمایه‌گذاری می‌خواهید، صادق باشید. آیا می‌خواهید مهارت خود را در تجارت روزانه امتحان کنید، اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ آیا فکر بهبود و اصلاح پرتفوی خود را دوست دارید، یا می‌خواهید به یک متخصص پول بدهید تا مطمئن شوید که درست انجام شده‌است؟

در ابتدا نیازهای خود را بشناسید ​

بسته به این که می‌خواهید از چه مسیری پیروی کنید، ممکن است سوالات زیادی وجود داشته باشد که باید در طول این مسیر به آن‌ها پاسخ دهید تا اهداف خود را اصلاح کنید تا بتوانید از بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان، بروکری را برای خود انتخاب کنید. به هر حال، اکنون با این چهار سوال مهم شروع کنید تا به شما در تعیین بروکر و الویت‌هایتان کمک کند که کدام یک از ویژگی‌های بروکر که در زیر مورد بحث قرار می‌دهیم، برای شما از همه مهم‌تر خواهد بود. چندین سوال نمونه را تحت هر موضوع گسترده‌تر قرار داده‌ایم:

۱. به طور کلی، آیا شما یک سرمایه‌گذار فعال هستید؟ آیا می‌خواهی با تحلیل و دقیق معامله‌ای حرفه‌ای انجام بدی یا روزانه نوسان‌گیری کنی؟ آیا در نهایت، خود را می‌بینید که کار ثابت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر خود را ترک می‌کنید و به یک سرمایه‌گذار تمام‌وقت تبدیل می‌شوید؟ یا، آیا می‌خواهید چند سرمایه‌گذاری قوی برای نگه داشتن طولانی مدت و بدون خرید و فروش روزانه انجام دهید؟

۲.در حال حاضر چقدر می‌دانید؟ چه جور معامله‌ای میخوای انجام بدی؟ آیا شما از آن دسته سرمایه گذارانی هستید که می‌دانند چه کاری می‌خواهند انجام دهند و فقط به یک پلتفرم نیاز دارند که انجام معاملات را آسان و سریع کند، یا یک بروکر با طیف گسترده‌تری از منابع برای کمک به شما در شناسایی فرصت‌ها می‌خواهید؟ شما روی چه نوع اوراق بهاداری تمرکز کرده‌اید؟ سهام، صندوق‌های مشترک، ETF ها؟ اگر شما پیشرفته‌تر هستید، آیا می‌خواهید گزینه‌های تجاری، آینده، و اوراق بهادار با درآمد ثابت را نیز معامله کنید؟ پس تجارت بر اساس مارجین چی میشه؟ آیا شما نیاز به دسترسی به سفارشات شرطی، معامله طولانی مدت و گزینه‌های تجارت خودکار دارید؟

۳. آیا کمک می‌خواهید؟ چه نوع کمکی؟ آیا می‌خواهید مسیر DIY را انتخاب کنید، یاد بگیرید که چطور نمودارها و داده‌های مالی را برای پیدا کردن و انجام معاملات خود تفسیر کنید، یا ترجیح می‌دهید یک حرفه‌ای استخدام کنید؟ اگر می‌خواهید این کار را خودتان انجام دهید، در منحنی یادگیری کجا هستید؟ چه نوع منابعی برای افزایش دانش خود نیاز دارید؟ آیا به دسترسی آسان پشتیبانی نیاز دارید، و یا می‌توانید آنچه را که نیاز دارید از طریق منابع آموزشی آنلاین و در اینترنت یاد بگیرید؟ آیا از انجام معاملات آنلاین راضی هستید، یا می‌خواهید با یک بروکر برای کمک به شما در این روند تماس بگیرید؟

۴. اهداف شما چیست؟ برای چه سرمایه‌گذاری می‌کنید؟ چرا می‌خواهید سرمایه‌گذاری کنید؟ آیا سعی می‌کنید درآمد منظم خود را تکمیل کنید تا استاندارد زندگی فعلی خود را بهبود ببخشید؟ آیا یک رویداد یا هزینه خاص برای سرمایه‌گذاری وجود دارد؟ آیا قصد دارید در نهایت منبع درآمد اصلی خود شوید؟ آیا سعی می‌کنید پس‌انداز بازنشستگی خود را افزایش دهید و اگر اینطور است، آیا حساب بازنشستگی خود را دارید یا می‌خواهید حساب جدیدی با بروکر انتخابی خود باز کنید؟ ​

هیچ پاسخ اشتباهی به این سوالات وجود ندارد. با خودتان در مورد میزان زمان، انرژی و تلاشی که می‌خواهید و قادر به سرمایه‌گذاری خود هستید صادق باشید. ممکن است پاسخ‌های شما در طول زمان تغییر کنند، و این اشکالی ندارد. سعی نکنید تمام نیازها و اهداف خود را برای بقیه عمر خود پیش‌بینی کنید. فقط با جایی شروع کن که الان هستی. ​

چگونه بهترین کارگزاران فارکس برای ایرانیان را پیدا کنیم

معیارهای اصلی برای یافتن بهترین کارگزاران فارکس در سال 2020 در اتحادیه های انگلستان این موارد است – بعداً در این مقاله به هر حوزه به طور جزئی خواهیم پرداخت:

شرایط / هزینه های تجارت: این مهمترین قسمت ارزیابی جهانی کارگزار فارکس برای شماست.  یک کارگزار فارکس ممکن است 10 برابر کمتر از کارگزار دیگر به شما بابت همان تجارت، پرداخت کند. هزینه های “پنهان”، مانند هزینه های برداشت، یا هزینه های عدم فعالیت را یادداشت برداری کنید.

پوشش بازار : شما باید بتوانید جفت ارز های متنوع را در فارکس یا حتی محصول دلخواه / دارای اولیت خود را مثل ارزهای دیجیتال معامله کنید.

دسترسی و قیمت مناسب: تجار مبتدی فارکس و افراد کم کار نیز به تجربه احتیاج دارند. هرگز نباید مجبور شوید حداقل سپرده گذاری که توانایی پرداخت آن را ندارید، انجام دهید. حداقل سپرده ها از 10 دلار تا 1000 دلار (یا معادل £ / €) است. ممکن است سرمایه گذاری بیشتر برای یک پلتفرم که مناسب شما باشد، واقعا ارزش داشته باشد. بنابراین ذهن خود را باز نگه دارید.

سکوهای تجاری: سکوی معاملاتی فارکس و ابزارهایی که از آن برخوردار است، سلاح اصلی شما در جنگ شخصی شما برای کسب سود است. یکی را که بیشتر برای شما مناسب است انتخاب کنید. به یاد داشته باشید بسیاری از پلت فرم ها قابل تنظیم هستند، بنابراین آنها را میتوان متناسب با شما طراحی کرد. اولویت های شخصی در اینجا سهم بزرگی دارند، زیرا بسیاری از پلت فرم های تجاری خدمات بسیار مشابهی را ارائه میدهند، اما ظاهر و تمایل آنها بسیار متفاوت است. آیا اولویت شما یک سیستم عامل تلفن همراه است، یا یک سیستم عامل تجارت تحت وب بر روی دسکتاپ؟

برنامه های تجارت موبایل: ممکن است داشتن توانایی تجارت در حین حرکت مهم باشد. برخی از برنامه های تلفن همراه از سایر برنامه ها برتر هستند. در حالت ایده آل، پلت فرم تلفن همراه دقیقاً مانند نسخه ی بر اساس وب، کار خواهد کرد.

بهترین بروکر فارکس

سپرده و برداشت: شما باید سریع و ترجیحاً ارزان وجوه را به کارگزار منتقل کنید و از آن خارج کنید. روش های واریز / برداشت کارگزار فارکس تعیین میکند که آیا میتوانید آن را انجام دهید یا خیر. تأمین مالی یک حساب، همچنین ممکن است به یک روش پرداخت خاص نیاز داشته باشد.

شهرت: مردم راجع به چه صحبت می کنند؟ شنیدن آنچه معامله گران درباره کارگزاران فارکسی که قبلاً امتحان کرده اند، میگویند؛ کاملا ارزشش را دارد.

مقررات: وقتی فشاری میخواهد اعمال شود، اعاده به قانون، اولین، آخرین و تنها امید شما برای حل مشکلاتی است که ممکن است با کارگزار فارکس خود داشته باشید. یک چارچوب نظارتی مناسب و درست، ماهیتی پیشگیرانه دارد. هدف آن این است که از ابتدا چنین مشکلاتی ایجاد نشود.

پشتیبانی مشتری: در صورت بروز مشکل در سپرده های خود، تجارت واقعی یا – خدای ناکرده – برداشت ها، به کسی نیاز دارید تا با او صحبت کنید. حمایت شایسته یک ضرورت است. از افتتاح حساب، تا کمک به پلت فرم ، پشتیبانی از مشتری میتواند مهم باشد.

سابقه شرکت و تاریخچه: دانستن رفتار های گذشته کارگزار فارکس میتواند ایده بهتری از آنچه در حال حاضر دارد را به شما ارائه دهد. به عنوان مثال یک شرکت ذکر شده باید عناصر زیادی از اطلاعات مربوط به ترازنامه خود را منتشر کند. شما میخواهید خیال آسوده داشته باشید که وجوه تجاری شما تفکیک شده و با خیال راحت و ایمن نگهداری میشوند.

آموزش: هرگز شما ازبیشتر دانستن و بیشتر فهمیدن نحوه کار بازارهای فارکس و اینکه چگونه میتوانید از فرصت های آنها بیشترین استفاده را ببرید، صدمه ای نخواهد دید. برخی از کارگزاران ابزارهای گسترده آموزشی را ارائه میدهند.

افتتاح / ثبت نام حساب: آیا افتتاح حساب کار ساده ای است؟ آیا مشتریان باید تأیید شوند؟ این فرآیندها همیشه یکسان نیستند و ممکن است دانستن اینکه باز کردن یک حساب تجاری در گذشته مشکل ساز میشده یا خیر، ارزش داشه باشد.

احتمالا آموزش فارکس را به اتمام رسانده اید و با یادگیری بهترین سیستم معاملاتی قصد ورود به بازار و کسب سود از فارکس را دارید. حالا حتما پیش خود فکر می کنید که دیگر سختی ها تمام شده و می توانید هفته به هفته کلی پول پارو کنید! اما همانطور که دانید افرادی که تابعیت ایران را دارند به دلیل تحریم نمی توانند از میان لیست بروکرهای معتبر فارکس یکی را انتخاب کنند و در آن افتتاح حساب کنند و به معامله کردن بپردازند. بنابراین ایرانیان می بایست از میان لیست بروکرهای فارکس بگردند و بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را پیدا کنند.

قبل از هر چیز باید بدانید پروسه ی پیدا کردن بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان، بسیار زمان بر بود! چرا که بر خلاف انتظار شما، این یک مقاله ترجمه شده یا سر هم شده نیست و سال ها تجربه عملیاتی و سر و کله زدن با بروکرهای مختلف پشت قضیه است. انتخاب بهترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان

 برای عده کثیری از تریدرها کاری مشقت بار و حتی ناممکن است که تمام کارگزارها را امتحان کنند و در صورتی که پولشان خورده نشود (!) بهترینشان را برگزینند. بنابراین ما در گروه بررسی فارکس تصمیم گرفتیم با بررسی هر یک از ویژگی ها و ترجیحات معاملاتی، بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را به تناسب هر تریدر معرفی کنیم.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بر اساس اعتباربهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بر اساس اعتبار

مهم ترین فاکتوری که یک تریدر می بایست در نظر داشته باشد، معتبر و رگوله بودن بروکر است. همانطور که می دانید سازمان های نظارتی متعددی در دنیا بر فعالیت کارگزاری های فارکس نظارت می کنند. از معتبرترین سازمان های نظارتی و رگولاتوری فارکس می توان به CySEC، FCA، FSC، MIFID، IFSC و CRFIN اشاره کرد.

بر این اساس معتبرترین بروکر فارکس برای ایرانیان بروکر فارکس تایم می باشد. این بروکر که دارای گواهی رگولاتوری از

 کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) به شماره 185/12 و کمیسیون خدمات مالی بین المللی (IFSC) به شماره 60/345/TS و 60/345/APM می باشد، معتبرترین بروکر فارکس هست که با ایرانیان کار می کند. بروکر فارکس تایم به نظر ما در صدر لیست بهترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان است زیرا علاوه بر پشتیبان فارسی زبان همیشه در دسترس، درصد خیلی زیادی از معامله گران دنیا آن را انتخاب می کنند. این مورد شاید به نظر شما جذاب نباشد، اما همین که بدانیم اغلب مشتریان یک بروکر معتبر فارکس، خارجی هستند و بروکر به جیب ایرانی ها چشم ندوخته است، اطمینان خاطر زیادی به ما می دهد.

افتتاح حساب در فارکس تایمبررسی بروکر فارکس تایم

افتتاح حساب در بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان از لحاظ لوریجبهترین بروکر فارکس برای ایرانیان از لحاظ لوریج

هرچند ما استفاده از لوریج بالا را توصیه نمی کنیم اما افتتاح حساب در یک از بهترین بروکرهای فارکس که لوریج بالا ارائه می دهند، از بعضی جهات دارای حسن است. ارائه دادن لوریج بالا توسط یک بروکر مستلزم آن است که آن بروکر سیستم های معاملاتی بروز داشته باشد تا بتواند در صورت بروز هرگونه اتفاقی در بازار، از ورشکستگی خود و تریدرهایش جلوگیری کند. بنابراین می توان مطمئن بود بهترین کارگزاری فارکس که لوریج بالا ارائه می دهد از سیستم های به روز و تکنولوژی های جدید استفاده می کند.

در حال حاضر بالاترین لوریج فارکس مربوط به بروکر FBS اف بی اس می باشد. لابد می پرسید چرا؟ به این خاطر که لوریج معمولی که کارگزاران فارکس به معامله گران خود اعطا می کنند مقدار 1:500 می باشد، در حالی که لوریج بروکر اف بی اس FBS مقدار 1:3000 می باشد که واقعا خارق العاده است. با این مقدار لوریج شما می تواند با 1000 دلار به اندازه 3 میلیون دلار در بازار معامله کنید و فقط مابه التفاوت سود یا ضرر به حساب شما اعمال می شود.

بررسی بروکر fbsافتتاح حساب در بروکر fbs

بهترین بروکر برای ایرانیان از لحاظ اسپردبهترین بروکر برای ایرانیان از لحاظ اسپرد

یکی از پرجنجال ترین بحث همیشگی بین بهترین بروکرهای فارکس، همان اسپرد و سایر هزینه های معاملاتی است. در بین بروکرهایی که با ایرانی ها کار می کنند، هستند بروکرهای بی انصافی که اسپرد اعلامی شان با اسپرد عملی در حساب های رییلشان متفاوت است.

اما با بررسی که تیم ما در بین حساب های رییل بهترین کارگزارهای فارکس انجام داد، متوجه شدیم که بروکر هات فارکس Hotforex کمترین اسپرد عملیاتی را در حساب مارکت ریل خود به تریدرها ارائه می دهد.

افتتاح حساب در هات فارکسبررسی بروکر هات فارکس

بنابراین طبق بررسی تیم حرفه ای وبسایت گروه بررسی فارکس این سه، بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان هستند. اما در صورتی که با بررسی های ما قانع نشدید و تمایل دارید خودتان هرکدام را زیر ذره بین قرار دهید، می توانید به صفحه معرفی بروکرهای فارکس ما رفته و با جزییات شرایط معاملاتی هر بروکر آشنا شوید. و یا در صورت تمایل می توانید لیست بروکرهای معتبر فارکس را هم مطالعه نمایید.

شرایط کارگزاری های فارکس چیست؟

خدماتی که کارگزاری های فارکس ارائه میدهند رایگان نیستند. شما هزینه آنها را از طریق اسپرد، کمیسیون و هزینه های بازپرداخت، پرداخت میکنید. هزینه های کم معاملات یک کشش بزرگ است.
ساختار کارمزد از یک کارگزاری فارکس به دیگری و حتی از یک نوع حساب به حساب دیگر متفاوت است. دو ترتیب اساسی وجود دارد که به طور گسترده استفاده میشود.

کارگزاری فقط اسپرد دریافت میکند. تمام هزینه های دیگر – به استثنای نرخ بازپرداخت – در اسپرد گنجانده شده اند.
علاوه بر اسپرد، کمیسیون نیز پذیرفته میشود. این کمیسیون براساس مبلغی است که شما تجارت میکنید.

اسپرد ها

از بین این دو مورد در خصوص کارمزد کارگزاری فارکس، مورد دوم بدون شک شفاف تر است. که گفته شده، ترکیب کمیسیون/اسپرد ممکن است در همه ی نمونه ها گزینه ارزان تری نباشد.
اسپرد میتواند ثابت یا متغیر باشد. اسپردهای ثابت همیشه پایدار هستند. کارگزاری ecn حتی ممکن است اسپرد صفر ارائه دهد. تغییرات اسپرد متغیر، به دارایی مورد معامله ، نوسانات و نقدینگی موجود، بستگی دارند. بازار ارز خارجی و اسپرد دست به دست هم میدهند.

اسپرد، روزانه فقط ممکن است در میان کارگزاری های اندکی متفاوت باشد، اما معامله گران فعال (یا حتی بازرگانان بیش از حد فعال) آنقدر مرتباً معامله میکنند که اختلافات جزئی میتواند افزایش یابد و برای مقایسه هزینه های معاملات باید محاسبه شود. کمترین سود هم برای این نوع معامله گران مناسب است.
برخی از کارگزاری ها بر اسپردهای ثابت تمرکز میکنند. در واقع یک کارگزاری اسپرد ثابت فارکس نیز وجود دارد.
کارگزاری های فارکس با نرخ اسپرد کم، مطمئناً محبوب هستند. اما باید کارگزاری های کمیسیون و رول اور/سواپ را نیز در نظر بگیرید.

نرخ رول اور چیست؟

موقعیت های فارکس که یک شب باز نگه داشته میشوند، هزینه اضافی دارند. این هزینه ناشی از گسترش موقعیت باز در پایان روز، بدون تسویه حساب است. نرخ رول اور از اختلاف بین نرخ بهره دو ارز حاصل میشود. اولین ارز، ارز پایه است، در حالی که دومی، ارز کوت است.

جفت های معامله ی فارکس

در حالی که بیشتر کارگزاری های فارکس گزینه های جذاب و جالبی از جفت ارز را ارائه میدهند، صرفا همه آنها خرده فروش ها و افراد خارج از کشور را پوشش نمیدهند. آیا کارگزاری، بازارها یا جفت ارزهای مورد نظر شما برای تجارت را پیشنهاد میکند؟ اگر جفت های مهم معامله میکنید (زیر را ببینید)، همه کارگزاری ها پاسخگوی شما خواهند بود. اگر میخواهید بات های تایلند یا کرون سوئد را به عنوان ارز پایه معامله کنید، باید لیست دارایی ها و ارزهای قابل معامله را دوباره بررسی کنید.

ارز های مهم

usd/eur
usd/gbp
eur/gbp
usd/jpy
eur/jpy

دلار استرالیا و فرانک سوئیس اگرچه جفت “جزئی” محسوب میشوند ، اما اغلب در حجم بالایی معامله میشوند.

گفته شده، کارگزارانی در آنجا هستند که واقعاً از عهده تأمین نیاز بازرگانان برمی آیند. در صورت درخواست، برخی حتی بازارهای خارجی و ارز را اضافه میکنند. چنین انعطاف پذیری بدیهی است که یک دارایی عمده است و بر کیفیت کلی خدمات تأثیر مثبت میگذارد.

امروزه جفت ارزهای رمزپایه کاملاً در همه جا حضور دارند. جفت های رمزارز / فیات و رمزارز/رمز ارز هر دو محبوب هستند. نوسانات گسترده مرتبط با این محصولات، اسکالپینگ را به یک استراتژی مناسب برای تجارت سودآور تبدیل میکند.

برخی از معامله گران بطور خاص برای تجارت نوسانات رمزنگاری در بازی فارکس حضور دارند. چنین اپراتورهایی بدیهی است که به یک کارگزاری فارکس احتیاج دارند که دارای بیشترین جفت رمزگذاری باشد.

حساب های کوچک

همه، فارکس را در مقیاس گسترده معامله نمیکنند. در واقع ، بسیاری از معامله گران فارکس، دارای وقت کمی هستند. چنین مشتریانی از فارکس از حساب های خرد کارگزاری های فارکس قدردانی میکنند ، که در برخی از آنها دلار آمریکا به عنوان ارز پایه است.

برخی از حساب های کوچک فارکس حتی دارای حداقل نیاز سپرده تعیین شده نیستند. مطمئنا چنین گزینه های معاملاتی ارزانی، برای کسانی که میخواهند در تجارت واقعی پول فرو روند بدون اینکه پس انداز زندگی خود را به خطر بیندازند منطقی است.

توجه داشته باشید که اگرچه اسپرد / کمیسیون در چنین حساب های خردی بسیار نامطلوب است. با این حال این یک معرفی ارزان تر برای یک بازار پیچیده است (شبیه حساب های سی اف دی) – و یک تجارت برای حساب های آزمایشی است و اینکه تجربه ی واقعی راجع به نحوه ی تجارت کسب کنند.

پلتفرم‌های تجاری بهترین بروکرهای فارکس

پلتفرم‌های معاملات فارکس کم و بیش محیط های تجاری قابل تنظیم برای تجارت آنلاین هستند. آنها ابزار تجزیه و تحلیل فنی ، خبرهای زنده خبری ، انواع سفارشات مختلف ، اتوماسیون ، آپشن های ترسیم و ترسیم حرفه ای و غیره را برای معامله گران فراهم میکنند. برخی از آنها ممکن است شامل شاخص های تمایلات یا تقویم های رویداد ها باشند.

متاتریدر 4 یا 5

ادغام با بسته های نرم افزاری معروف مانند metatrader 4 یا 5 (mt4 یا mt5) ممکن است برای برخی از معامله گران بسیار مهم باشد. بسیاری از برند ها تجارت خودکار یا ادغام با نرم افزارهای مرتبط را پیشنهاد میکنند، اما اگر میخواهید به ها آن اعتماد کنید، باید از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

نمای تجاری

نمای تجاری نیز یک انتخاب محبوب است. برخی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان به بازرگانان خود اجازه میدهند مستقیماً در برترین شبکه تجارت اجتماعی جهان تجارت کنند.
راه حل های انحصاری غالباً جالب هستند، گرچه در بعضی موارد کمتر از حد بهینه هستند. برای معامله گرانی که استراتژی های خود را مبتنی بر استفاده از eas و vps می دانند، یک بستر اختصاصی که از چنین ویژگی هایی پشتیبانی نمیکند، بی فایده است.

در حالی که ما در حال بحث در مورد استراتژی ها هستیم: همه کارگزاری های فارکس از استراتژی هایی مانند پوشش ، اسکالپینگ و EAs پشتیبانی نمیکنند.

قبل از ثبت نام اطمینان حاصل کنید که همه و همه محدودیت ها را در این زمینه درست متوجه شده اید.

اگر میخواهید اسکالپینگ کنید، ببینید آیا کارگزاری شما یک کارگزاری فارکس برای اسکالپینگ است یا خیر.

برای کسانی که میخواهند در حین حرکت و فعالیت های روزانه تجارت کنند، بدیهی است که یک برنامه تجارت موبایل مهم است. در حالی که این روزها همه کارگزاران فارکس از چنین برنامه هایی بهره میبرند، برخی از سیستم عامل های تلفن همراه بسیار ساده هستند. آنها فاقد تمام تجزیه و تحلیل پیشرفته و ویژگی های تحقیقات بازار هستند و به همین ترتیب بسیار مفید نیستند.

ابزارها و ویژگی ها

از ترسیم نمودار گرفته تا قیمت گذاری فیوچر یا ربات های معاملات سفارشی، کارگزاری ها طیف وسیعی از ابزارها را برای افزایش تجربه تجارت پیشنهاد میدهند. باز هم، دسترسی به این موارد به عنوان یک عامل تعیین کننده در افتتاح حساب، به عهده شخص خواهد بود. داده های سطح 2 یکی از این ابزارها است، جایی که ممکن است اولویت با برند ارائه دهنده آن باشد.

سپرده و برداشت

در اینجا یکسری اختلافات گسترده بین هزینه های مرتبط با سپرده و برداشت از یک کارگزاری به دیگری وجود دارد. این اختلافات بیشتر از رویه های داخلی مشاهده شده و توسط کارگزاران مختلف ناشی میشود.
در یک کارگزاری مشخص، ممکن است تأمین اعتبار یک حساب 5 برابر بیشتر از دیگری طول بکشد. هزینه های انجام شده نیز کاملاً متفاوت است.
در غیر این صورت، روند پرداخت تا حد زیادی به روشهای پذیرفته شده انتقال پول بستگی دارد.
منطقی است که کارگزاری ها تا آنجا که ممکن است از این روش ها استفاده کنند، اما هنوز برخی از آنها از حد مجاز فاصله دارند.

آموزش

برخی از تجار ممکن است برای یادگیری تجارت، از کارگزاری خود کمک بخواهند. از راهنماها گرفته تا کلاسها و وبینارها ، منابع آموزشی از برندی به برند دیگر متفاوت است. اگرچه یک کارگزاری همیشه بهترین منبع برای راهنمایی تجارت منصفانه نیست.

روش های پرداخت

متداول ترین روش ها سیم بانکی ، ویزا و مستر کارت است. اکثر کارگزاری ها تمایل دارند اسکریل و نتلر را نیز بپذیرند.
کارگزاری های فارکس با پی پال، بسیار نادرتر هستند. این موضوع درباره ی کارگزاری های فارکسی که بیت کوین را قبول میکنند نیز صادق است. ما در مورد تجارت بیت کوین صحبت نمیکنیم ، اما سپرده واقعی در ارز های دیجیتال، همین است.
کارگزاری های فارکس درست، همیشه یک راه حل پرداخت خاص برای کشورهای هدف خود ارائه میدهند.

بازخورد مشتری

بر اساس بازخورد واقعی کاربران، به بهترین وجه میتوان متوجه شهرت کارگزار فارکس از سایت ها و انجمن های مختلف بررسی جامعه دریافت، شد.
اما دست کم باید این موضوع را با اندکی شک قبول کنید.
اول از همه: معامله گران ناراضی همیشه انگیزه بیشتری برای ارسال بازخورد دارند. احتمالاً بی طرف نیستند.
ثانیا: همه این بازخوردها در حقیقت صحیح نیستند. علاوه بر این، هیچ راهی برای بررسی واقعی / تأیید این داده ها وجود ندارد. حتی سایتهایی مانند تراست پایلت با ارسال های جعلی یا پیامهای کلاهبرداری دچار مشکل میشوند. کنترل کیفیت یا تأییدیه ای برای این پست ها وجود ندارد.
که می شود گفت هنوز هم همینطور است. اگر کارگزاری فارکس وجود داشته باشد که هیچ کس در مورد آن چیز خوبی نگفته باشد، احتمال دارد مشکلاتی داشته باشد. برای یک فرد متخصص ، بررسی واقعی معامله گران نسبتاً آسان است.
کمبود کامل بازخورد در جامعه نیز، وجود یک مشکل را نشان میدهد. مردم همیشه در مورد کارگزاری فارکس یا حساب معاملاتی خود حرفی برای گفتن دارند. بنابراین، اگر هیچ اطلاعاتی در این زمینه در دسترس نباشد، قطعاً ایرادی در کار وجود دارد.

مقررات بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

مقررات باید در خرید و فروش در بازار فارکس مورد توجه قرار گیرد. اینکه تنظیم کننده در داخل یا خارج از اروپا باشد، تاثیر جدی بر تجارت شما خواهد داشت. esma (مرجع اوراق بهادار و بازارهای اروپا) قوانین سختگیرانه ای را برای شرکت های فارکس تنظیم کرده که در اروپا اعمال میشود. این شامل تنظیم کننده های زیر است:

 1. cysec (کمیسیون ارز و اوراق بهادار قبرس)
 2. fca (مرجع رفتار مالی)
 3. bafin – (bundesanstalt für
  finanzdienstleistungsaufsicht)
 4. مقام نظارت بر بازار مالی سوئیس (سوئیس)

به طوری که ESMA صلاحیت رسیدگی به کلیه تنظیم کنندگان در EEA را دارد.
این قوانین شامل سرپوش یا محدودیت در اهرم نیرو است و در محصولات مالی متفاوت است. اهرم فارکس در ساعت 1:30 (یا x30) محدود می شود. در خارج از اروپا، اهرم میتواند به 1: 500 (x500) برسد.
تاجران در اروپا میتوانند درخواست وضعیت حرفه ای کنند. این؟، محافظت نظارتی آنها را برطرف میکند و به کارگزاری ها اجازه میدهد تا سطح بالاتری از اهرم نیرو (از جمله موارد دیگر) را ارائه دهند.
در خارج از اروپا، بزرگترین تنظیم کننده حسابهای تجاری و کارگزاری ها عبارتند از:

US) sec) کمیسیون اوراق بهادار و مبادله
US) cftc) – کمیسیون معاملات آتی کالا
csa – اداره اوراق بهادار کانادا
asic – کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا

این، بخش عمده کشورهای خارج از اروپا را پوشش میدهد. کارگزاران فارکس که از هند، هنگ کنگ، قطر و غیره پذیرایی میکنند ، به جز هر کشوری که پشتیبانی می کنند، در یکی از موارد فوق مقررات دارند. برخی از برند ها در سراسر جهان تنظیم میشوند (حتی یک مارک در 5 قاره تنظیم میشود). برخی ارگان ها مجوز صادر میکنند و برخی دیگر ثبت شرکت های حقوقی را دارند.

برای تکرار، یک کارگزار asic فارکس میتواند اهرم بالاتر را به یک معامله گر در اروپا ارائه دهد.
مقررات دریایی – مانند صدور مجوز توسط وانواتو ، بلیز و سایر کشورهای جزیره – اعتماد برانگیز نیست. این فقط یک سیستم ظاهری حل اختلاف در دسترس است، و چنین پوشش نظارتی از شما محافظت نمیکند.

نظارتی مانند esma (مقامات اوراق بهادار و بازارهای اروپا) معمولاً با پاداش انجام میشود. کارگزاری های فارکس که تحت تأثیر esma نیستند میتوانند از طریق تبلیغات ارزش بالقوه اضافی به شما بدهند. همین قوانین esma نیز به همین دلیل است که برخی از برند ها موظف هستند هشدارهایی را درباره تجارت CFD ارائه دهند که شامل “خطر از دست دادن کل پول شما” است.

امنیت

اکثر برندها تقاضای نظارتی را برای جدا کردن وجوه مشتری و شرکت دنبال میکنند و سطوح خاصی از امنیت داده های کاربر را ارائه میدهند. برخی از برند ها ممکن است اعتماد به نفس بیشتری نسبت به برندهای دیگر به شما بدهند و این اغلب با تنظیم کننده یا محل مجوز مارک مرتبط است. یک توجه شایسته.‌ بعضی از تنظیم کننده ها معیار بالاتری نسبت به بقیه تعیین میکنند – و ثبت نام با تنظیم شدن یکسان نیست.

حساب های آزمایشی بهترین کارگزاری‌ها

قبل از خرید امتحان کنید. معتبرترین کارگزاری ها مایلند به شما اجازه دهند که پلت فرم های آنها را بدون وجود خطر، مشاهده کنید. تجارت در یک حساب آزمایشی یا شبیه ساز یک روش عالی برای آزمایش استراتژی، تست برگشت یا یادگیری تفاوت های ظریف پلت فرم است. قبل از انتخاب، به همان تعداد که نیاز دارید امتحان کنید – و به خاطر داشته باشید که داشتن چندین حساب، خوب است (حتی توصیه میشود).

اهرم فارکس

برای معامله گران فارکس اروپا این میتواند تأثیر زیادی داشته باشد. اهرم فارکس در ساعت 1:30 توسط اکثر کارگزاری ها تنظیم شده در اروپا محدود میشود. دارایی هایی مانند طلا ، نفت یا سهام به طور جداگانه محدود میشوند.

در استرالیا، معامله گران میتوانند از اهرم 1: 500 استفاده کنند. که تفاوت زیادی در سپرده گذاری و نیازهای حاشیه ای ایجاد میکند. برند های استرالیایی برای تجار از سراسر جهان باز است، بنابراین برخی از کاربران بین حمایت از مقررات یا آزادی بیشتر در تجارت، هر طور که بخواهند حق انتخاب دارند.

سفارش به زمین. بیشتر برای سهام استفاده می شود. این نوع اجرا به صورت دستی و از طریق کف تجاری / صرافی های منطقه ای انجام می شود. بنابراین بسیار کند است.

سفارش به سازنده بازار سوم. این نوع اجرا شامل شخص ثالثی است که یک سازنده بازار است. این حزب کسی است که سفارش را اداره می کند.

سفارش به بازار ساز این روش اساساً همان روش فوق است. سازنده بازار از عهده اجرای تجارت است. برخی از سازندگان بازار برای ارسال سفارش به کارگزاران پرداخت می کنند. بنابراین ، ممکن است سفارش شما به بهترین تولید کننده بازار نرسد.

داخلی سازی هنگام استفاده از این روش ، کارگزار سفارش موجودی دارایی خود را مطابقت می دهد. بنابراین این روش اجرا بسیار سریع است.

هنگام انتخاب یک کارگزار فارکس ، اجرای سفارش بسیار مهم است. همچنین با الزامات نظارتی دست به دست می شود.
فقط توجه داشته باشید که اهرم بالاتر، همانطور که سود بالقوه را به همراه می آورد، ضررهای احتمالی را افزایش میدهد.

تاریخچه شرکت

یک آژانس نظارتی مناسب دو بار در مورد دستور توقف کارگزاری های غیر صادق فکر نخواهد کرد. همچنین احتمالاً آنها را در لیست سیاه قرار میدهد.
این روش نوعی دنباله آنلاین، یک سابقه عملیاتی از همین نوع، برجسته کردن گناهان گذشته کارگزاران فارکس معتبر ایجاد میکند.

آنچه در مورد این تاریخ جالب است این است که چقد کم در معرض دید قرار میگیرد. در واقع شما باید در بایگانی تنظیم کننده ها جستجو کنید تا بر اساس چنین اطلاعات مربوطه ای، اتفاق بیفتد.

جایزه

از بازپرداخت پول نقد ، تا جایزه بدون سپرده ، معاملات رایگان یا مسابقات سپرده ، کارگزاری ها برای ارائه تبلیغات زیادی استفاده میکردند. فشار تنظیم کننده، همه اینها را تغییر داده است. پاداش ها اکنون بسیار اندک است. فهرست ما آنها را در صورت ارائه لیست میکند، اما به ندرت باید عاملی تعیین کننده در انتخاب معاملات فارکس شما باشد. همچنین همیشه شرایط و ضوابط را بررسی کنید و مطمئن شوید که این موارد باعث نمیشود شما بیش از حد تجارت کنید.

جزئیات اضافی حساب

هنگام مقایسه کارگزاری ها، عناصر دیگری نیز وجود دارد که ممکن است تصمیم شما را تحت تأثیر قرار دهد. اینها بر همه تاجران تأثیر نخواهد گذاشت، اما ممکن است برای برخی از افراد حیاتی باشد.

انواع اجرای سفارش در بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

هنگامی که بر روی دکمه “تجارت آزاد” یا “ورود” در رابط تجارت خود کلیک کنید، یک فرایند کاملاً پیچیده را شروع میکنید. کارگزاری شما از چندین روش مختلف برای اجرای معاملات شما استفاده میکند.

اینکه دقیقا از چه روشی برای تجارت خاص استفاده میکند، در قیمتی که برای آن میپردازید منعکس می شود. برخی از کارگزاری ها فقط از روش های خاص اجرای سفارش پشتیبانی میکنند. به عنوان مثال، کارگزاری شما ممکن است به عنوان یک سازنده بازار عمل کند و از ecn برای اجرای تجارت استفاده نکند.

اگر به دنبال این روش به طور خاص هستید، باید به دنبال یک کارگزار ecn فارکس باشید.

این ecns برای سفارشات محدود بسیار مناسب است، زیرا با سفارشات خرید و فروش به طور خودکار در شبکه مطابقت دارد.

برخی دیگر از گزینه هایی که کارگزاری فارکس شما میتواند استفاده کند:

سفارش به زمین. بیشتر برای سهام استفاده میشود. این نوع اجرا به صورت دستی و از طریق کف تجاری / صرافی های منطقه ای انجام میشود. بنابراین بسیار کند است.

سفارش به سازنده بازار سوم. این نوع اجرا شامل شخص ثالثی است که یک سازنده بازار است. این حزب کسی است که سفارش را اداره میکند.

سفارش به سازنده ی بازار. این روش اساساً همان روش فوق است. سازنده بازار اجرای سفارشات را مدیریت میکند. برخی از سازندگان بازار برای ارسال سفارش به کارگزاری ها پرداخت میکنند. بنابراین، ممکن است سفارش شما به بهترین تولید کننده بازار نرسد.

داخلی سازی. هنگام استفاده از این روش، کارگزاری سفارش را با موجودی دارایی خود مطابقت میدهد. بنابراین این روش اجرا بسیار سریع است.

هنگام انتخاب یک کارگزاری فارکس ، اجرای سفارش بسیار مهم است. همچنین با الزامات نظارتی دست به دست میشود.

گزارش کارگزار

هم esma و هم SEC ایالات متحده از کارگزاری ها میخواهند کیفیت اجرای خدمات خود را گزارش دهند. نهادهای نظارتی اطمینان حاصل میکنند که معامله گران بهترین اجرای ممکن را دارند.

ع mifid ii راهنمایی های روشنی را در این زمینه تنظیم میکند. کارگزاری های آنلاین فارکس موظفند داده های مربوط به روش های اجرای خود و همچنین قیمت های اجرا را به صورت تجارت به تجارت ارائه دهند.

این ممکن است خسته کننده به نظر برسد، اما تنها راه جلوگیری از کلاهبرداری است. قیمت ها با قیمت های عمومی مقایسه میشود. اگر کارگزاری معاملات را با قیمت بهتر از قیمت عمومی انجام دهد ، توضیحات اضافی دیگری برای انجام این کار دارد.

اگر سفارش معامله گر را از طریق مسیری کمتر از بهینه هدایت کند، باید این واقعیت را برای معامله گر اعلام کند.

این نمونه ها بار دیگر اهمیت یک زمینه نظارتی مناسب را به نمایش میگذارند.

انواع حساب

از حساب های نقدی ، مارجین یا پام گرفته تا سطوح برنز ، نقره ، طلا و وی آی پی، انواع حساب ها متفاوت است. این اختلافات میتواند در هزینه ها ، کاهش اسپرد ، دسترسی به داده های سطح ii ، تسویه حساب یا اهرم های مختلف، منعکس شود. به عنوان مثال حساب های خرد ممکن است محدودیت اندازه معاملات کمتری را فراهم کند.

به عنوان مثال کارگزاری ها و نهادهای نظارتی با حسابهای خرده فروش و حرفه ای بسیار متفاوت رفتار خواهند کرد. یک حساب ecn به شما امکان دسترسی مستقیم به بازارهای قراردادهای فارکس را میدهد.

بنابراین در مورد آنچه شما نیاز دارید، و آنچه دریافت می کنید تحقیق کنید.

کلاهبرداری

بررسی های ما قبلا کلاهبرداری ها را فیلتر کرده است، اما اگر برند دیگری را در نظر دارید، از گرفتار شدن در این ها خودداری کنید;

آیا بی خبر با شما تماس گرفته میشود؟ شرکت های معتبر، بی دلیل با شما ارتباط برقرار نمیکنند. (این شامل ایمیل ها ، کانال های فیس بوک یا اینستاگرام میباشد)

آیا آنها سود غیر واقعی ارائه میدهند؟ فقط یک دقیقه متوقف شوید و در نظر بگیرید – اگر آنها میتوانند پولی را که ادعا می کنند به دست آورند، چرا تماس های بی خبر میگیرند یا در شبکه های اجتماعی تبلیغات میکنند؟

آیا آنها از طرف شما تجارت میکنند یا از معاملات خودکار یا مدیریت شده خود استفاده میکنند؟ به دیگران کنترل پول خود را ندهید.

اگر شک دارید، به سادگی حرکت کنید. تعداد زیادی از کارگزاری های قانونی وجود دارد.

با استفاده از تمام این عوامل مقایسه شده در بررسی های ما، اکنون میتوانید کارگزاری های برتر فارکس خود را در لیستتان قرار دهید، هرکدام را برای یک تست درایو با یک حساب آزمایشی بردارید و بهترین مورد را برای خود انتخاب کنید. ما بر اساس نظر خودمان و رتبه بندی های ارائه شده در جدولمان کارگزاری ها را رتبه بندی کرده ایم، اما شما می توانید فقط 5 ستاره به محبوب خود اهدا کنید.

تفاوت بین کارگزاری و سازنده ی بازار چیست؟

کارگزاری واسطه است. هدف اصلی آن (و اغلب تنها هدف آن) گردآوری خریداران و فروشندگان است. با تطبیق سفارشات، خوشبختانه، به طور خودکار وبدون دخالت انسان (stp)، یک کارگزاری وظیفه خود را انجام میدهد. برای این سرویس، هزینه های خود را پرداخت میکند.

از طرف دیگر، یک سازنده بازار، به طور فعال نقدینگی در بازار ایجاد میکند. این همیشه خرید میکند و همیشه می فروشد و به عنوان یک طرف مقابل برای بازرگانان عمل میکند. اگر کارگزاری فارکس شما به عنوان یک سازنده بازار عمل کند، در واقع علیه شما تجارت میکند.

تضاد منافع، در این تنظیم واضح است.

خط آخر

امیدوارم ، شما هم اکنون برخی از روشهایی را که برای ایجاد لیست رتبه بندی کارگزاری های فارکس خود استفاده کرده ایم، درک کرده باشید.

انتخاب یک کارگزاری مناسب کار ساده ای نیست، اما لازم است که آن را درست انجام دهید. اگرچه ما میتوانیم جهت کلی صحیح را به شما نشان دهیم، اما فقط شما نیازهای شخصی خود را میدانید. آنها را همراه با توصیه های ما در نظر داشته باشید.

بررسی بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

برای مقایسه همه کارگزاری های فارکس که تاکنون بررسی کرده ایم، از این جدول با بررسی برترین کارگزاری های فارکس استفاده کنید. توجه داشته باشید که برخی از این کارگزاری های فارکس ممکن است حساب بازرگانی از کشور شما را قبول نکنند. اگر بتوانیم تعیین کنیم که کارگزاری موقعیت شما را قبول نمیکند، در جدول با رنگ خاکستری مشخص شده است.

مثل همیشه اگر سوال یا ابهامی در مورد انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بود، می توانید همیشه روی کمک ما حساب باز کنید. ما از طریق صفحه تماس با ما، با شما هستیم!

آموزش فورکس

163 Comments

 • سلام
  بروکرهایی را معرفی می کنید که واقعا در آنها جفت ارز مبادله بشه و بصورت CFD نباشه؟
  تشکر

 • سلام
  من بروکر Fibogroup را برای معامله در فارکس انتخاب کرده ام. به نظر شما گزینه مناسبی می باشد و دارای اعتبار خوبی اشت؟

 • سلام
  من میخوام فقط روی btcusd دو طرفه معامله کنم و استراتژی من اسکالپ در تایم دقیقه ای هست,برای ایرانیا بهترین بروکر و بهترین نوع حساب که پایینترین اسپرد رو داشته باشه و مناسب نوسانگیرا هست چیه?

  • سلام
   بهتره برای این نوع معامله به صرافی binance مراجعه کنید.
   حتما حتما از VPN استفاده شود.

  • سلام آریان عزیز. بروکر fbs مشکلی با ثبت نام کاربران ایرانی و ارائه خدمات به ایرانیان نداره و حتی مدارک ایرانی را نیز تایید می کند. اما به دلیل تحریم ها مجبور به ذکر کردن این مورد هستش که از سمت ناظران بین المللی مشکلی براشون پیش نیاد.

 • من در بروکر icm کار میکنم اسپرد ان در طلا پایین اسن اما چند وقتی هست که احساس میکنم در معاملات یا حسابها دست کاری میشوند ایا چنین چیزی امکان دارد در یک مقاله هم در اینتر نت خواندم که بعضی از افراد از دست اندر کاران این بروکر به خاطر تقلب و دست کاری در حسابها شکایت کرده اند لطفا در خصوصی و ایمیل راهنماییم کنید ممنون زندی

  • هر سه سایتی که گفتید در مقاله بالا دیگه به هیچ ایرانی اجازه رجیستر کردن نمیده.Fxtm…..fbs…hotforex

 • سلام میخواستم بدونم که چطوری میتونم بروکر هایی رو که واقعا( معاملاتی که ما انجام میدیم توی بازار ارز هست) و مجازی نیست توشون معاملات)رو پیدا کنم آیا شما میشناسید و اینکه کدوم بروکر ها هستند که سود شبانه ندارند؟
  ممنون

  • تا اونجایی ک من میدونم 90% بروکر ها MARKET MAKER هستند…. ک مشکلی نداره این قضیه…. معامله گر باید با خیال راحت معاملشو انجام بده ( و قوانین اون بروکر بخصوص رو بدونه )
   بروکر خودش با تکنیک های مدیریت سرمایه جلوی ضرر خودشو میگیره… و در نهایت از کمیسیون و اسپرد و سود شبانه سود بدست میاره… پول معامله گر هایی ک ضرر میکنن هم… بروکر میبره… ک هیچ مشکلی نداره…
   اصل قضیه اینه… شما سود کنی… سودتو برداشت میکنی… ضرر هم کنی… پولتو از دست میدی… حالا یا کارگذاری پولتو میبره یا ی معامله گر دیگه… اینش زیاد ب شما مربوط نمیشه… امید وارم نظرم برات مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *