بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

احتمالا آموزش فارکس را به اتمام رسانده اید و با یادگیری بهترین سیستم معاملاتی قصد ورود به بازار و کسب سود از فارکس را دارید. حالا حتما پیش خود فکر می کنید که دیگر سختی ها تمام شده و می توانید هفته به هفته کلی پول پارو کنید! اما همانطور که دانید افرادی که تابعیت ایران را دارند به دلیل تحریم نمی توانند از میان لیست بروکرهای معتبر فارکس یکی را انتخاب کنند و در آن افتتاح حساب کنند و به معامله کردن بپردازند. بنابراین ایرانیان می بایست از میان لیست بروکرهای فارکس بگردند و بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را پیدا کنند.

قبل از هر چیز باید بدانید پروسه ی پیدا کردن بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان، بسیار زمان بر بود! چرا که بر خلاف انتظار شما، این یک مقاله ترجمه شده یا سر هم شده نیست و سال ها تجربه عملیاتی و سر و کله زدن با بروکرهای مختلف پشت قضیه است. انتخاب بهترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان برای عده کثیری از تریدرها کاری مشقت بار و حتی ناممکن است که تمام کارگزارها را امتحان کنند و در صورتی که پولشان خورده نشود (!) بهترینشان را برگزینند. بنابراین ما در گروه بررسی فارکس تصمیم گرفتیم با بررسی هر یک از ویژگی ها و ترجیحات معاملاتی، بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را به تناسب هر تریدر معرفی کنیم.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بر اساس اعتباربهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بر اساس اعتبار

مهم ترین فاکتوری که یک تریدر می بایست در نظر داشته باشد، معتبر و رگوله بودن بروکر است. همانطور که می دانید سازمان های نظارتی متعددی در دنیا بر فعالیت کارگزاری های فارکس نظارت می کنند. از معتبرترین سازمان های نظارتی و رگولاتوری فارکس می توان به CySEC، FCA، FSC، MIFID، IFSC و CRFIN اشاره کرد.

بر این اساس معتبرترین بروکر فارکس برای ایرانیان بروکر فارکس تایم می باشد. این بروکر که دارای گواهی رگولاتوری از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) به شماره 185/12 و کمیسیون خدمات مالی بین المللی (IFSC) به شماره 60/345/TS و 60/345/APM می باشد، معتبرترین بروکر فارکس هست که با ایرانیان کار می کند. بروکر فارکس تایم به نظر ما در صدر لیست بهترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان است زیرا علاوه بر پشتیبان فارسی زبان همیشه در دسترس، درصد خیلی زیادی از معامله گران دنیا آن را انتخاب می کنند. این مورد شاید به نظر شما جذاب نباشد، اما همین که بدانیم اغلب مشتریان یک بروکر معتبر فارکس، خارجی هستند و بروکر به جیب ایرانی ها چشم ندوخته است، اطمینان خاطر زیادی به ما می دهد.

افتتاح حساب در فارکس تایمبررسی بروکر فارکس تایم

افتتاح حساب در بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان از لحاظ لوریجبهترین بروکر فارکس برای ایرانیان از لحاظ لوریج

هرچند ما استفاده از لوریج بالا را توصیه نمی کنیم اما افتتاح حساب در یک از بهترین بروکرهای فارکس که لوریج بالا ارائه می دهند، از بعضی جهات دارای حسن است. ارائه دادن لوریج بالا توسط یک بروکر مستلزم آن است که آن بروکر سیستم های معاملاتی بروز داشته باشد تا بتواند در صورت بروز هرگونه اتفاقی در بازار، از ورشکستگی خود و تریدرهایش جلوگیری کند. بنابراین می توان مطمئن بود بهترین کارگزاری فارکس که لوریج بالا ارائه می دهد از سیستم های به روز و تکنولوژی های جدید استفاده می کند.

در حال حاضر بالاترین لوریج فارکس مربوط به بروکر FBS اف بی اس می باشد. لابد می پرسید چرا؟ به این خاطر که لوریج معمولی که کارگزاران فارکس به معامله گران خود اعطا می کنند مقدار 1:500 می باشد، در حالی که لوریج بروکر اف بی اس FBS مقدار 1:3000 می باشد که واقعا خارق العاده است. با این مقدار لوریج شما می تواند با 1000 دلار به اندازه 3 میلیون دلار در بازار معامله کنید و فقط مابه التفاوت سود یا ضرر به حساب شما اعمال می شود.

بررسی بروکر fbsافتتاح حساب در بروکر fbs

بهترین بروکر برای ایرانیان از لحاظ اسپردبهترین بروکر برای ایرانیان از لحاظ اسپرد

یکی از پرجنجال ترین بحث همیشگی بین بهترین بروکرهای فارکس، همان اسپرد و سایر هزینه های معاملاتی است. در بین بروکرهایی که با ایرانی ها کار می کنند، هستند بروکرهای بی انصافی که اسپرد اعلامی شان با اسپرد عملی در حساب های رییلشان متفاوت است.

اما با بررسی که تیم ما در بین حساب های رییل بهترین کارگزارهای فارکس انجام داد، متوجه شدیم که بروکر هات فارکس Hotforex کمترین اسپرد عملیاتی را در حساب مارکت ریل خود به تریدرها ارائه می دهد.

افتتاح حساب در هات فارکسبررسی بروکر هات فارکس

بنابراین طبق بررسی تیم حرفه ای وبسایت گروه بررسی فارکس این سه، بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان هستند. اما در صورتی که با بررسی های ما قانع نشدید و تمایل دارید خودتان هرکدام را زیر ذره بین قرار دهید، می توانید به صفحه معرفی بروکرهای فارکس ما رفته و با جزییات شرایط معاملاتی هر بروکر آشنا شوید. و یا در صورت تمایل می توانید لیست بروکرهای معتبر فارکس را هم مطالعه نمایید.

مثل همیشه اگر سوال یا ابهامی در مورد انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بود، می توانید همیشه روی کمک ما حساب باز کنید. ما از طریق صفحه تماس با ما، با شما هستیم!

آموزش فورکس

151 Comments

  • سلام رضا جان
   فعالیت حقوقی مربوط به فارکس از قبیل ثبت شرکت کارگزاری و بروکر، جذب سرمایه به هدف مشارکت در سرمایه گذاری و … که توسط بروکرها ارائه میشه در ایران ممنوع هستش (نه غیر قانونی) ولی فعالیت شخصی در این بازار به کمک بروکرهای خارج از کشور منع قانونی نداره و عملا حتی اگر منع قانونی هم داشته باشه هیچ روشی برای منع افراد به صورت واقعی وجود ندارد. بازار فارکس بازاری دیجیتال است که از طریق اینترنت تمامی کارها را می توان انجام داد. عملا دولت با کوته فکری امکان سو استفاده از هموطنانمان در خارج از کشور را هموارتر کرده است، زیرا دولتی که خودش هوای مردم خود را در بازاری نداشته باشد، هیچ دولت دیگری به مردم آن کشور در زمینه مشکلاتی که در فارکس ممکن است پیش بیاید کمک نخواهد کرد.

 • با سلام. بنظرتون بهترین بروکر از نظر اسپرد پایین کدوم برکر هست. آیا بروکری هست که اسپرد صفر داشته باشه؟

 • سلام من میخوام با کمک یه نفر که معامله تو فارکس رو بلده سرمایه گزاری کنم ولی بخاطر اینکه ایران تحریمه و این کار تو ایران ممنوعه از یک طرف نگران اینم ک بروکری که باهاش کار میکنم ایران رو تحریم کنه و سرمایم از بین بره از یه طرفم میترسم از داخل کشور اتفاقی واسه برخورد با فعالیت تو فارکس اتفاق بیفته خواستم نظر شمارو بدونم اینکه این نگرانیا چقد درسته؟

 • من با بروکر فیبو گروپ کار میکنم ولی اسپرد رو در ساعات پایانی و اولیه بازار به شدت بالا میبره مثلا پوند ین از 2 پیپ به 40 پیپ هم میرسه که یه کلاه برداری رسمی هست

  • سلام شهرام جان. در تمامی بروکرهای فارکس که حساب با اسپرد شناور ارائه می کنند این موضوعی که شما فرمودید وجود دارد و به دلیل عدم نقدینگی کافی در ساعاتی از شبانه روز، اسپرد برخی از زوج ارزها به میزان زیادی افزایش می یابد. این موضوع هم در صفحه افتتاح حساب تمامی بروکرها ذکر شده و هم در قراردادی که تمامی بروکرها با مشتریان خود به صورت اینترنتی منعقد می کنند( همان گزینه ای که هنگام ثبت نام تیک می زنید که تمامی قوانین و شرایط بروکر را قبول دارید، قرارداد منعقد شده بین شما و بروکر است). اگر بروکری پیدا کردید که غیر از این عمل کرد مطمئن باشید که مارکت میکر هستش و با پول شما در حال بازی است و به عبارت دیگر سرمایه شما به صورت واقعی در حال معامله در بازار بین المللی نیستش.

 • ببخشید ممنون میشم که یک بروکر به بنده معرفی کنید که از یک نرم افزار معاملاتی شبیه تریدینگ ویو پشتیبانی کنه من واقعا برای کار کردن با متا تریدر به مشکل میخورم و اذیت میشم فقط نمیخوام با متا تریدر سر و کله بزنم

  • سلام جناب همایون عزیز. متاسفانه هیچ کدام از کارگزاری هایی که با افراد ایرانی طرف حساب هستند، پلتفرم تریدینگ ویو را ارائه نمی دهند. این پلتفرم آمریکایی هستش و طبیعتا تا زمانی که تحریم ها برداشته نشوند، امکان استفاده از آن جهت معامله مستقیم وجود ندارد.

  • سلام دوست عزیز
   متاتریدر رو اگه اصولی شخصی سازیش کنی خیلی خوبه
   با این حال برای شما تنها راه فعلیش اینه که خیلیا انجام میدن: شما تحلیل هات رو توی تریدینگ ویو انجام بده و در متاتریدر معامله باز کن
   موفق باشی

  • در مورد هر دو بروکری که فرمودید در همین سایت در بخش کارگزاری ها (منوی بالای سایت) مقاله های تفصیلی نگارش شده است. اما به طور خلاصه هر دو خوب هستند اما عالی نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *