تحلیل بنیادی EUR / GBP برای 12 اکتبر 2018

تحلیل بنیادی EUR / GBP برای 12 اکتبر 2018

 • تحلیل بنیادی EUR / GBP برای 12 اکتبر 2018

  EUR / GBP در مقایسه با نزولی اخیر که موجب کاهش قیمت در پایین 0.8850 شد و روزانه نزدیک به آن، کاملا تحریک و غیر قابل تحمل بود. GBP برای یک دوره معین در یورو غرق شده است و پس از گزارش های بدتر از GBP در هفته جاری آغاز شد. این گزارش شاخص تولید ناخالص داخلی انگلیس در این هفته با کاهش 0.0٪ از ارزش قبلی 0.4٪ منتشر شد که انتظار می رود 0.1٪ باشد، تولید تولید به -0.2٪ از مقدار قبلی 0.0٪ کاهش یافت که انتظار می رفت تا 0.1 ٪ و خروجی ساخت و ساز به طور معنی داری به -0.7٪ از مقدار مثبت قبلی 0.5٪ کاهش یافت که انتظار می رود در -0.4٪ باشد. علاوه بر این، کارنی، فرماندار بانک مرکزی انگلیس، اخیرا سخنرانی کرده است که در توسعه اقتصادی بیشتر و مقابله با وضعیت BREXIT در روزهای آینده گسترش می یابد. این سخنرانی پاسخ های متفاوتی از بازار را تحریک کرد. انتظار می رود که بیشترین تأثیر مثبت بر پویایی GBP باشد.

  در سمت یورو، در روزهای آینده، خطرات احتمالی ثبات وجود دارد، که باید در روزهای آینده برای منطقه یورو ظاهر شود، که باید جدی گرفته شود تا اقدامات لازم برای غلبه بر آنها در زمان مناسب انجام شود. انتظار می رود که یورو در میان دوره های کوتاهمدت تا متوسطام، در میان گزارش های اخیر بریتانیا از انگلیس، حرکت کند. این هفته یورو به لطف گزارش های اقتصادی اخیر، موجب شد که ارز در جهت افزایش حرکت در برابر GBP حرکت کند. امروز گزارش نهایی CPI نهایی به میزان 0.4٪ اعلام شد و تولید صنعتی بهتر از انتظار می رود در 1.0٪ و از ارزش قبلی -0.7٪ افزایش یافته است که انتظار می رود 0.4٪ باشد.

  در عین حال، انتظار می رود که EUR در روزهای آینده حرکتی در حدود GBP داشته باشد. از سوی دیگر، GBP ممکن است مجددا برای کاهش قیمت در بلند مدت به عنوان مبانی پیشنهاد کند. اکنون اجازه دهید به دیدگاه فنی نگاه کنیم. به تازگی قیمت این رقم رسیده است که پیش بینی می شود قیمت آن به 0.8850 منجر شود و پس از رد شدن از منطقه با نزدیک به روز، روند نزولی ادامه یابد. به عنوان سطح پویا از 20 EMA نیز بسیار دور از قیمت بازار فعلی است، اصلاح احتمال بیشتر است. با این وجود، با وجود این که قیمت در زیر سطح 0.8950 قرار دارد، انتظار می رود که تعصب نزولی ادامه یابد.

  • پشتیبانی: 0.8500، 0.8700
  • مقاومت: 0.8850، 0.8950
  • BEARISH: VOLATILE
  • BIAS: MOMENTUM

  تحلیل بنیادی EUR / GBP برای 12 اکتبر 2018

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *