تحلیل فاندامنتال یورودلار: انتخابات تمام شد، دلار باخت

تحلیل فاندامنتال یورودلار: انتخابات تمام شد، دلار باخت

 • تحلیل فاندامنتال یورودلار: انتخابات تمام شد، دلار باخت

  دموکرات ها پیروزی مورد انتظار را جشن می گیرند: برای اولین بار در 8 سال گذشته، آنها در مجلس نمایندگان اکثریت را به دست آوردند و “برنده شدن” جمهوریخواهان در 17 ایالت از کشور. جمهوریخواهان، به نوبه خود، باید با کم راضی شوند – با اینکه اکثریت در مجلس سنا را به خود اختصاص دادند و به این ترتیب حضور خود را تقویت می کنند. با وجود این واقعیت که این سناریو به طور گسترده مورد بحث قرار گرفت، جفت ارزهای دلار کاملا واضح واکنش نشان دادند – شاخص دلار نشان دهنده روند منفی است و در حال حاضر به 95.55 می رسد. با این حال، عملکرد 10 ساله خزانه داری نیز تحت مارک سه درصد غرق شده است، اما روند مشخصی وجود ندارد.

  اما به طور کلی، وضعیت بسیار روشن است – دلار در بازار “پیش بینی” کنگره تقسیم شده و اقدامات کنگره آمریکا از بین رفته است. به طور خلاصه، نتایج انتخابات به دموکراتها اجازه خواهد داد تا تحقیقات جدید علیه دونالد ترامپ و همراهانش را آغاز کنند. انتخابات میان دوره ای نقطه آغاز برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است، بنابراین دموکرات ها در استفاده از این موقعیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد. علاوه بر این، کمیته های کلیدی مجلس نمایندگان نیز تحت کنترل “الاغ ها” (به دموکرات ها اصطلاحا donkeys گفته می شود – تصویر زیر) قرار خواهد گرفت که به ایجاد یک کمیسیون ویژه برای بررسی فعالیت های رئیس جمهور آمریکا در انتخابات و دوره پس از انتخابات امکان می دهد.

  مهمتر از همه، در حال حاضر دموکراتها می توانند با اکثریت ساده (یعنی نیم + 1 رأی) روش تجدید نظر را شروع کنند. و اگر چه دو سوم آراء در مجلس سنا (که دموکرات ها ندارند) برای تکمیل آن، این عامل نقش مهمی ایفا می کند.

  تحلیل فاندامنتال یورودلار: انتخابات تمام شد، دلار باخت

  واقعیت این است که در کل تاریخ ایالات متحده، حتی یک رئیس جمهور نیز پست خود را به دلیل استیضاح ترک نکرد. در به طور کل، در تاریخ کشور سه تلاش وجود دارد: علیه اندرو جانسون (در سال 1868)، ریچارد نیکسون (در سال 1974) و بیل کلینتون (در سال 1998). به طور خاص، در اواخر دهه 1990، مجلس نمایندگان، پرزیدنت کلینتون را متهم به دروغ گویی، مانع از عدالت و سوءاستفاده از دفتر کرد. پس از آن، معاونان این اتهامات را به سناتورها تحویل دادند، اما دو سوم آراء لازم را نگرفتند. اما نیکسون منتقد حکومت سناتورها نبود و در نتیجه “رسوایی واترگیت” به طور داوطلبانه استعفا داد.

  به گفته برخی از کارشناسان، حتی اگر دموکرات ها موفق به راه اندازی روند محکومیت شوند، بعید است که بتوانند موضوع را به پایان منطقی برسانند. با این حال، یک سری از تحقیقات ناخوشایند برای Trump منجر به این واقعیت خواهد شد که نظام سیاسی آمریکا حتی ناامیدتر خواهد شد. علاوه بر این، این سناریو یک تخطی فرضی نیست. نمایندگان حزب دموکرات پیش از این وعده داده اند که تحقیقات فعلی را تقویت کنند و بررسی های جدیدی را آغاز کنند، بنابراین در دو سال آینده وضعیت سیاسی ایالات متحده غیر متعادل تر خواهد داشت.

  لازم به ذکر است که در حال حاضر طرح های قانونی رئیس جمهور آمریکا در مجلس نمایندگان پایین تر خواهد شد – و این به رغم این واقعیت است که در میان جمهوریخواهان، Trump نیز 100 درصد از حمایت خود را از دست نمی دهد. بنابراین، کنگره تقسیم شده و تجدید ریسک پذیری در بازار، فشار بر ارزهای آمریکا را تحت فشار قرار داد و در مقابل EUR / USD، گاوهای نر این جفت ارز حمایت ماهانه در قالب رشد صنعتی در آلمان در ماه سپتامبر دریافت کردند: به رغم پیش بینی های منفی، شاخص به 0.2٪ افزایش یافت.

  در شرایط سالیانه، شاخص پیش بینی شده 0.2٪ به 0.8٪ رسید. پس از اطلاعات ضعیف در مورد رشد اقتصاد اروپا، این روند الهام بخش معامله گران بود، هرچند حرکت به سمت بالا به دلیل ضعف دلار است. شایان ذکر است که به دلیل Brexit، ارز اروپایی هم رشد می کند. بازار هنوز نشانه های خوش بینانه ای را نشان می دهد که نشان می دهد معامله نزدیک است. و به رغم این واقعیت که 90 درصد از اطلاعات ورودی به ماهیت شایعات است، معامله گران پر از خوش بینی هستند. پوند یورو را کاهش می دهد، روند روند صعودی EUR / USD را تعیین می کند. به طور کلی، جفت گاوها اکنون می توانند تنها یک سوال از بودجه ایتالیا داشته باشند، که هنوز هم در حال نادیده گرفتن است. از نقطه نظر فنی، یورو / دلار در سطح مقاومت 1.1460 (سطح خطوط Bollinger Bands که با خط Tenkan-sen در D1 قرار دارد) برطرف شد.

  این جفت نشان می دهد جهت به سمت بالا، بین خطوط میانی و بالایی نشانگر Bollinger Bands در نمودار روزانه است. علاوه بر این، این جفت ثابت بالای خطوط Tenkan-sen و Kijun-sen که زیر ابر کومو هستند، به این ترتیب یک سیگنال “صلیب طلایی” ایجاد می کند که نشان دهنده تغییر روند به سمت بالا است.

  تحلیل یورودلار برای 8 نوامبر 2018

  نزدیک ترین سطح مقاومت در 1.1560 است – این مرز پایین تر از ابر کومو است. هدف شمال بعدی خط قرمز Bollinger Bands شاخص در نمودار روزانه خواهد بود – این قیمت 1.1610 است. اگر این جفت آن را برطرف کند، احتمال رسیدن به وسط شکل 16 باز خواهد شد. سطح حمایت Tenkan-sen خط شاخص Ichimoku Kinko Hyo (در D1) و علامت 1.1310 است.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *