تحلیل فاندامنتال 12 نوامبر دلار تضعیف خواهد شد و طلا رشد خواهد کرد

تحلیل فاندامنتال طلا 12 نوامبر

 • تحلیل فاندامنتال 12 نوامبر دلار تضعیف خواهد شد و طلا رشد خواهد کرد

  دلار آمریکا به زودی در برابر پوند انگلیس و پول منطقه یورو کاهش خواهد یافت. این پیش بینی توسط تحلیلگران مورگان استنلی به اشتراک گذاشته شده و گفته است که در چنین شرایطی، سودآوری یک ارز اروپایی در برابر دیگران است. دلار به دلیل این واقعیت است که سطح عدم قطعیت سیاسی در انگلیس و منطقه یورو کاهش خواهد یافت. به احتمال زیاد قرارداد Brexit در ماه نوامبر به پایان خواهد رسید. به گفته بانک آمریکایی، نرخ رشد استرلینگ در برابر دلار بالاتر از نرخ افزایش یورو / دلار است. در این راستا، هزینه یک جفت یورو / پوند کاهش خواهد یافت.

  تحلیل فاندامنتال 12 نوامبر دلار تضعیف خواهد شد و طلا رشد خواهد کردمورگان استنلی این انتظارات به نفع شما کمک خواهد کرد که یورو را در برابر پوند انگلیس فروخت. موقعیت کوتاه در یک جفت یورو / پوند از نظر ریسک به نظر می رسد جذاب ترین، زیرا نوسانات این نرخ متقابل ضعیف تر است. کارشناسان هشدار می دهند که پیشنهاد فوق ممکن است در صورت شکست مذاکرات Brexit کار نکند. در این سناریو، حق بیمه خطر در پوند افزایش خواهد یافت. توجه داشته باشید که در 23 نوامبر، مقامات اصلی اروپا قصد دارند درباره “طلاق” بریتانیا با اتحادیه اروپا بحث کنند. گزارش روزنامه می گوید که توافق نامه ممکن است در اوایل هفته آینده به دست آید.

  این نشان می دهد که یک پیش نویس پیش نویس، که می تواند در اتحادیه اروپا تایید شود. در این مورد، خبر خوب در روز سه شنبه یا چهارشنبه عرضه خواهد شد. ممکن است که مقامات اروپایی پروژه را سودآور پیدا کنند، بنابراین معامله گران محتاط خواهند بود. به محض اعلام این معامله، استرلینگ یک تظاهرات را نشان می دهد. یک جفت پوند / دلار می تواند به علامت 1.34 برسد.

  تحلیل فاندامنتال طلا 12 نوامبر

  تحلیلگران بانک فرانسوی Natixis معتقدند که در آینده، طلا فرصتی عالی برای رشد در برابر پیشروی کاهش رشد اقتصادی آمریکا و کاهش ارزش دلار خواهد داشت. کارشناسان گفتند: “ما معتقدیم که بدتر شدن شاخص های اقتصادی در ایالات متحده و کاهش ارزش پول ایالات متحده عامل اصلی افزایش قیمت فلزات گرانبها خواهد بود.” آنها انتظار دارند که قیمت سالیانه قیمت 1،275 دلار در هر اونس و در سال 2020 1300 دلار در هر اونس باشد. دیدگاه مشابهی توسط کارشناسان بانک آمریکایی Wells Fargo ارائه شده است.

  “به علت اصلاح در بازارهای سهام، میزان طلا در ماه اکتبر افزایش 2 درصدی را نشان داد. سپس سرمایه گذاران از فلزات گرانبها به عنوان یک دارایی دفاعی استفاده کردند تا منتظر دوره آشفته بازار سهام باشند”، نمایندگان موسسه مالی گفت. وی افزود: “ما معتقدیم که طلا فرصت خوبی را برای افزایش قیمت در طی 12 ماه آینده به قیمت 1300 دلار در هر اونس دارد.”

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *