تحلیل نقاط کنترلی usdcad برای 26 دسامبر 2018

تحلیل دلارکانادا به دلار آمریکا 26 دسامبر 2018

تحلیل نقاط کنترلی usdcad برای 26 دسامبر 2018

هفته پیش این زوج ارز از حرکت کوتاه مدتی ماهانه خود در ماه دسامبر نیز فراتر رفت. این نشان دهنده قدرت مومنتوم بسیار بالای usdcad در حرکت صعودی است، با این حال، خریدها در قیمتهای کنونی می توانند سوددهی خود را از دست بدهند زیرا احتمال برخورد به سطح مقاومتی قوی و بازگشت به روند نزولی خیلی زیاد است.

صعود قعلی usdcad یک عکس العمل میان مدت است که با ایجاد قله های جدید خود را بروزرسانی می کند. توقف ناگهانی این زوج ارز در روند صعودی بسیار محتمل است چون از حد تعادل خود به حد زیادی خارج شده است. احتمال برگشت به حدود قیمتی ابتدای ماه دسامبر بالای 90% است. بنابراین زوج ارز usdcad به دنبال ایجاد یک پترن یا الگوی تکنیکالی است تا دلیل موجه برای ریزش نیز داشته باشد. البته این به این معنی نیست که از نقاط کنونی اقدام به فروش کنیم، زیرا مومنتوم نزولی در حال حاضر بسیار پایین است و فروش در این قیمت ها ریسک بسیار بالایی دارد.

تحلیل نقاط کنترلی usdcad برای 26 دسامبر 2018

در وضعیت الان که قبل از تعطیلات سال نوی میلادی قرار داریم، پیش بینی اینکه مومنتوم حرکت صعودی چه زمانی برای اصلاح کاهش می یابد، بسیار دشوار است به همین دلیل می بایست برای شکست یکی از نواحی کنترلی زوج ارز USDCAD منتظر بمانید. تا آن زمان فروش این زوج ارز پیشنهاد نمی شود.

یک تحلیل جایگزین پیشنهاد می کند که احتمال 10% وجود دارد که قیمت بدون بازگشت به حدود کوتاه مدت ماهانه خود بازنگردد که در این صورت خرید usdcad از نقاط کنونی بسیار سودده خواهد بود. قابل ذکر است که صعود فعلی قیمت این زوج ارز با نزول قیمت نفت تقویت شده است. تا زمانی که نفت روند نزولی خود را حفظ کند، زوج ارزهایی که با آن همبستگی منفی دارند به صعود خود ادامه خواند داد.

تحلیل دلارکانادا به دلار آمریکا 26 دسامبر 2018

بانک های سرمایه گذاری آمریکایی پیش بینی های قیمت نفت در سال 2019 را بدتر کرده اند

خبرگزاری وال استریت ژورنال گزارش داد که کارشناسان بانکی در وال استریت پیشبینی قیمت نفت در سال 2019 را پیش بینی کرده اند. نمایندگان 13 بانک سرمایه گذاری که در نظرسنجی اخیر WSJ شرکت کرده اند، پیش بینی می کنند که میانگین هزینه های طلائی سیاه و سفید برنت در سال آینده 69 دلار به ازای هر بشکه خواهد بود و به قیمت 77 دلار پیش بینی نشده است.

برآورد نفت خام WTI از 70 دلار به 63 دلار در هر بشکه کاهش یافته است. گزارش شده است که تضعیف انتظارات “نفت” تحلیلگران بانک به دلیل ترس های ناشی از کاهش تقاضا و تولید بیش از حد هیدروکربن ها در سطح جهانی بوده است. در اوائل ماه اکتبر، قیمت نفت در چهار سال به بالاترین سطح خود رسید، اما از آن زمان تاکنون بیش از 30 درصد غرق شده است. حتی موافقت نامه های جدید اوپک + درباره کاهش تولید مواد اولیه نمی تواند کاهش قیمت را متوقف کند.

“فرض بر این است که در سال آینده در بازار نفت نسبت به خروجی ارزان تر خواهد بود، به خصوص که نرخ رشد اقتصاد جهانی در حال کاهش است، که ممکن است تقاضا برای طلا سیاه را تضعیف کند،” اویژن وینبرگ، رئیس بازار کالاهای تحقیقاتی در Commerzbank AG. “با این حال، من معتقدم که در سال 2019، اوپک + هنوز قادر به بازگرداندن تعادل عرضه و تقاضا در بازار نفت خواهد بود.

” “کاهش تولید طلای سیاه توسط” اوپک + “، محدودیت تولید نفت در کانادا و همچنان کاهش صادرات ایران به دلیل تحریم ها، احتمالا باید برای ذخایر خام در کشورهای توسعه یافته به ارزش های زیر به طور متوسط ​​پنج سال است “، جیسون گمل، تحلیلگر گروه جفریز، خاطر نشان کرد. در اواخر ماه جاری، آژانس بین المللی انرژی (IEA) گزارش داد که در ماه اکتبر ذخایر نفتی 5.7 میلیون بشکه افزایش یافت و به 2.9 میلیارد بشکه رسید که از ژانویه 2018 به اوج رسید.

تحلیل

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *