تحلیل یورودلار برای 1 نوامبر 2018

تحلیل یورودلار برای 1 نوامبر 2018

تحلیل یورودلار برای 1 نوامبر 2018

سه شنبه، 30 اکتبر، هیچ چیز غیرمنتظره در جفت EUR / USD رخ نداد. پس از چندین بار از خط بحرانی Kijun-Sen چندین بار دفع شد، این جفت، به طرز چشمگیری، یک حرکت رو به پایین را ادامه داد، که به طور کامل با روند فعلی ابزار سازگار بود. مقیاس تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه سوم منطقه یورو، حتی به دلیل نرخ رشد 1.8٪، حتی از پیش بینی های بدبینانه تنها 1.7٪ بود. اگر چه این فقط یک شاخص شاخص اولیه است، هر دلیلی وجود دارد که فرض کنیم اقتصاد اتحادیه اروپا در حال کاهش است. یکی از موضوعات اصلی در روزهای گذشته، خروج آنگلا مرکل از پست به عنوان صدراعظم آلمان است. مرکل تا پایان دوره خود را به پایان رساند، پس حزب رهبر جدیدی را انتخاب خواهد کرد. بسیاری از سقوط بعدی ارز اروپایی با حوادث در ایتالیا و آلمان همکاری دارند.

تحلیل یورودلار برای 1 نوامبر 2018

ما معتقدیم که این حوادث قطعا اهمیت دارند، اما تا کنون آنها تاثیر بسیار غیر مستقیم بر ارز یورو دارند. خروج مرکل از رویدادهای مهم سیاسی است و مشکل بودجه ایتالیا یک رویداد مهم اقتصادی است. با این حال، اگر هر خروج یکی از رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا با سقوط یورو همراه باشد، چشم انداز دراز مدت ارز فقط به سمت پایین است. مشکلات اقتصادی نیز دائما بوجود می آیند، و همچنین اختلافات میان رهبران اتحادیه اروپا. اینها عواملی هستند که قادر به فشار قوی بر ارز اروپایی هستند، اما روند Brexit، مذاکراتی که متوقف شده است و نرخ رشد تولید ناخالص داخلی، دلایل خوبی برای ترک یورو خرید در آینده نزدیک است. با این حال، ما هنوز معتقدیم که به زودی یا بعد از آن سقوط این جفت، حداقل برای یک اصلاحیه صرفا فنی، متوقف خواهد شد. بنابراین، معامله گران باید روند را دنبال کنند.

توصیه های معاملاتی

در جفت ارز EUR / USD، قیمت جنبش رو به پایین را از سر گرفت. بنابراین، موقعیت های کوتاه با هدف 1.1309 همچنان مرتبط هستند. بازگشت شاخص MACD به بالا نشان دهنده دور بعدی اصلاح بالا می باشد.

توصیه می شود که سفارشات خرید را فقط بعد از اینکه قیمت بالای خط بحرانی ثابت می شود باز کنید، که به معنای تغییر احتمالی در روند ابزار می باشد. هدف برای حرکت رو به بالا و در این مورد خط Senkou Span B.

تحلیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *