تحلیل EURUSD بالای دسته 1.1000، در انتظار تصمیم ECB در روز پنجشنبه

تحلیل EURUSD بالای دسته 1.1000، در انتظار تصمیم ECB در روز پنجشنبه

جفت ارز یورو دلار در روز سه شنبه فاقد هرگونه تمایل و جهت گیری به سمت خاصی بود و بین سود و زیان جزئی و ضرر ناچیز، به ویژه در محدوده گسترده تر معاملات قبلی جلسه، مشاهده کرد. ارز مشترک با این واقعیت پشتیبانی می شود که دولت آلمان بدون نقض قانون هزینه های ملی اقدام به تحریک مالی برای رونق اقتصاد می کند. با این حال، گمانه زنی ها درباره تسکین مالی اضافی توسط بانک مرکزی اروپا (ECB) باعث شده است تا سرمایه گذاران موقعیت های معاملاتی صعودی نداشته باشند.

در همین حال، خوش بینی اخیر نسبت به از سرگیری مذاکرات تجاری ایالات متحده و چین ادامه دارد و منجر به افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده و افزایش آسان ارزش دلار آمریکا شد، که در ادامه برای جلوگیری از تلاش های گاه به گاه صعودی همکاری داشت. این جفت ارز بالاخره روز تقریباً بدون تغییر خود را به پایان رساند و یک کندل دوجی را در نمودار روزانه تشکیل داد که حاکی از بی احتیاطی در مورد مسیر کوتاه مدت این جفت ارز است زیرا تمرکز بازار در نشست ECB روز پنجشنبه چسبیده است.

eurusd analysis september 11th

این جفت ارز در حدود اواسط 1.1000s در طول جلسه آسیا در روز چهارشنبه ثابت نگه داشته و به نظر می رسد احتمالاً با وجود عدم حضور بازار مربوط به انتشار انتشارات اقتصادی از منطقه یورو، با اقدام معاملاتی محدود دامنه خود ادامه خواهد یافت. بعداً در اوایل جلسه آمریکای شمالی ، گروه اقتصادی ایالات متحده – شامل انتشار شاخص قیمت تولیدکننده در اوت (PPI) و موجودی های عمده فروشی – ممکن است برخی از فرصت های تجارت کوتاه مدت را قبل از خطرات مهم رویداد ایجاد کند.

به نظر می رسد مجموعه تنظیمات نزدیک به زمان خنثی شده است ، بنابراین قبل از قرار گرفتن در قسمت بعدی یک حرکت جهت ، احتیاط لازم را نشان می دهد. ضربات اصلاحی اخیر از پایین ترین سالها نزدیک به 50٪ فیبو سقوط کرد. سطح نزولی 1.1251-1.0926 ، که اکنون باید به عنوان یک نکته اصلی برای معامله گران کوتاه مدت عمل کند. حرکت پایدار فراتر از سد ذکر شده در اطراف منطقه 1.1070-80 اکنون به نظر می رسد که حرکت رو به جلو را به سمت منطقه 1.1125-30 (سطح 61.8٪ Fibo.) تسریع می کند ، که بالاتر از آن به نظر می رسد این جفت ارز قصد دارند چالش اصلی بعدی بعدی را در نزدیکی خود به چالش بکشند. منطقه 1.1175-80 – نشانه SMA 100 روزه.

تحلیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *