ما کی هستیم؟

ما تیمی حرفه ای با 11 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی و به خصوص بازار ارز بین الملل هستیم. پس از سالها تجربه معاملاتی، آزمودن تمام استراتژی های معروف معاملاتی و سر و کله زدن با بروکرها و کارگزاران مختلف در سرتاسر دنیا، این سایت را بوجود آوردیم تا تجربیاتی که در این سالها به سختی به دست آوردیم را با تریدرهای فعال و با انگیزه به اشتراک بگذاریم و بتوانیم مقداری از سختی های در پیش رو افراد را کاهش دهیم.

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

ما با مشتریان خود نقد و بررسی دقیق بروکرهای معتبر فارکس را به اشتراک می گذاریم، زیرا باور داریم که هیچ معامله گری نباید دغدغه ی مشکلات بروکرهای غیرقابل اعتماد را داشته باشد و می بایست تنها برروی معاملات خود تمرکز کرده و سعی در برطرف کردن اشتباهات خود باشد نه اشتباهات کارگزاران.

برای سوآوری بیشتر مشتریان خود، ما ریبیت فارکس را ارائه می دهیم تا تریدرها بتوانند از حداکثر فرصت ها در بازارهای مالی استفاده کنند.

علاوه بر دوره های آموزشی کامل معاملاتی، ما سیگنال های فارکس  با کیفیت و مورد اعتماد نیز ارائه می دهیم تا افراد تازه کار فرصت را از دست نداده و در حین دوره های آموزشی خود نیز به کسب سود بپردازند.

image
بهترین سیگنال فارکس
بهترین روش آموزش فارکس
image