دلار استرالیا به دلیل کاهش درآمد صنایع چین، افت می کند

دلار استرالیا به دلیل کاهش درآمد صنایع چین، افت می کند

دلار استرالیا به دلیل کاهش درآمد صنایع چین، افت می کند

دلار استرالیا، درآمد صنعتی چین، امتیازات گفتگو:سود صنعت چین در ماه نوامبر 1.8٪ کاهش یافتاین یکی دیگر از نشانه های روشن است که اقتصاد کند می شوددلار استرالیا یک ضربه فوری منفی گرفتد

دلار استرالیا در روز پنج شنبه پس از نشست خبری صنایع سودآور چینی از دسامبر 2015، تنها در مقایسه با همتای ایالات متحده، کاهش پیدا کرد.سود سالیانه 1.8٪ در ماه نوامبر افت کرد، شاخص های رسمی نشان می دهد که در ماه اکتبر 3.6٪ افزایش یافته است.

این داده ها تنها نشان دهنده این است که اقتصاد چین در پایان سال بسیار کند است. در عوض، احتمالا احتمال افزایش انگیزه بیشتری از پکن را افزایش می دهند و نیاز فوری به حل و فصل تجارت با ایالات متحده را به خطر می اندازند، اما این چیزی نیست که ثابت شود.

دلار استرالیا به دلیل کاهش درآمد صنایع چین، افت می کند“امپراتوری چین” در حال حاضر با هزینه های بالای تامین مالی، با افزایش پیش فرض اعتبار، مواجه است، بنابراین به نوبه خود به سودآوری ضعیف می تواند به سختی در لحظه بدتر آمده است.

دلار استرالیا اغلب می تواند به عنوان محبوب ترین پروکسی مایکروسافت در بازار های مالی به لطف پیوند صادرات معروف مواد خام کشور خود به اقتصاد دومین کشور جهان عمل کند. به نظر می رسد که تا پنجشنبه انجام شده است، پس AUD / USD بعد از انتشار منتشر می شود.

در نمودار روزانه خود، AUD / USD همچنان در کانال پایین قرار دارد که در بیشتر این سال ها تجارت را محدود کرده است. این باعث می شود بسیاری از معنی اساسی است که نرخ بهره ایالات متحده بدون وقفه در سال 2018 افزایش یافته است، در حالی که نرخ رسمی رسمی استرالیا در اوایل ماه اوت 2016 به میزان 1.50٪ رکورد شده است.

حتی یک بازنگری وسیع در مورد مسیر احتمالی نرخ های بهره ایالات متحده در سال آینده ممکن است برای دلار استرالیا خسته شده نباشد. بانک مرکزی استرالیا هنوز هم ممکن است اصرار داشته باشد که حرکت نرخ سود بعدی باعث ایجاد احتمال بیشتری شود. با این حال، بازارهای نرخ آتی در حال حاضر به طور آشکار تقاضا متفاوت است. آنها چندین هفته گذشته تا حدودی تغییر کرده اند. در جایی که یک بار آنها نرخ های بدون تغییر را طی هجده ماه آینده منتشر کردند، در حال حاضر آنها به شدت شروع به کاهش قیمت می کنند.

AUD / USD می تواند به خوبی در سال جاری به پایین ترین سطح خود رسیده باشد، اگر این دیدگاه بیشتر متمرکز شود.

تحلیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *