سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا به بازارهای مالی تسکین داد

سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا به بازارهای مالی تسکین داد

 • سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا به بازارهای مالی تسکین داد

  در روز چهارشنبه، بازارها آنچه را که تا به حال برای مدت طولانی بوده اند، همانطور که به نظرشان می رسد، اشاره ای می کند که بانک فدرال، تعداد افزایش نرخ بهره را در سال آینده کاهش می دهد و سطح کلی آنها کمتر از حد انتظار است. سرلشکر فدرال رزرو، جی. پاول، در سخنرانی خود عمدتا بر ثبات قیمت و وضعیت بخش مالی کشور تمرکز داشت، بلکه بر روی چشم انداز افزایش نرخ بهره نیز اشاره کرد و گفت که آنها تنها اندکی کمتر از سطح خنثی این کلمات باعث تظاهرات در بازار سهام ایالات متحده شد و تولید اوراق قرضه دولتی خزانهداری و نرخ دلار را تحت فشار قرار داد.

  علاوه بر این، بازده معامله گنجینه های 10 ساله پس از روز چهارشنبه کاهش یافته و در روز پنج شنبه کاهش می یابد، که تاکنون بیش از 3.00٪ است. شاخص های سهام عمده به طور قابل توجهی بیش از دو درصد افزایش یافته است. دلار آمریکا در برابر سبد ارزهای اصلی سقوط کرد و در زمانی که این نوشتار در سطح 96.57 امتیاز قرار دارد. با توجه به پیش بینی توسعه وضعیت، ما معتقدیم که واقعیت ادامه رشد فشارهای تورمی در درجه اول در برابر پیشروی پویایی مثبت در بازار کار و نیز احتمال شکست مذاکرات میان واشنگتن و پکن در مورد وجود دارد وظایف تجاری در اجلاس G20 که فردا آغاز خواهد شد. اگر توافق حاصل نشود، معرفی وظایف جدید افزایش خواهد یافت سود شرکت های بزرگ، در درجه اول به شدت تکنولوژیکی، و به طور کلی منجر به افزایش هزینه کالاهای نهایی در ایالات متحده است.

  این، در آینده سبب خواهد شد یک دور جدید از تورم صنعتی بوجود آید که مصرف کننده را تحت فشار می گذارد. این سناریو به سادگی تنظیم کننده آمریکا را مجبور به ادامه روند افزایش نرخ بهره و شاید حتی سطح کلی آن را افزایش دهد. به اعتقاد ما، خوش بینی روز گذشته به سرعت در برابر پیش زمینه مذاکرات ناموفق قرار می گیرد که باعث موج جدید فروش در بازارهای سهام و افزایش سود خزانه ها و افزایش ارزش دلار خواهد شد. پیش بینی روز: EURUSD زیر 1.1280 معامله می کند. حفظ تقاضای داخلی برای ریسک ممکن است منجر به رشد آن به 1.1460 پس از عبور از سطح 1.1400 شود. جفت ارز USDJPY در برابر تضعیف جهانی دلار پس از یک نظر توسط J. Powell زیر 113.40 قرار دارد. این گرایش را حفظ می کند و جفت کردن زیر سطح 113.40 ممکن است به 112.75 رسیده باشد.

  سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا به بازارهای مالی تسکین داد

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *