سوالات متداول

سوالات متداول سیگنال فارکس

1- سیگنالهای فارکس وبسایت شما بر چه اساسی صادر می شوند؟

سیگنالهای فارکس که در وبسایت ما عرضه می شوند تماما بر مبنای متد پرایس اکشن صادر می گردند. به این صورت که در انتهای روز کاری، نواحی مستعد برگشت قیمت به همراه حد ضرر و 4 حد سود، در 9 زوج ارز مشخص می شوند و در سایت بارگذاری می گردند. سپس در طول روز مشترکین به کمک اندیکاتور الگوهای کندلی لنس بگز که به رایگان در اختیارشان قرار داده می شود، در تایم فریم یکساعته به دنبال تایید ورود به پوزیشن معاملاتی می گردند.

2- چگونه می بایست توسط اندیکاتور الگوهای کندلی تاییدیه گرفت؟

همانطور که ذکر شد از اندیکاتور جهت تایید ورود به پوزیشن در نواحی مشخص شده در سیگنالها استفاده می کنیم. برای مثال عکس زیر را در نظر بگیرید. در این عکس که نواحی مشخص شده در سیگنال را در چارت مشخص کرده ایم، اندیکاتور دقیقا در ناحیه خرید یا Buy Zone به ما فلش سبز رنگ داده که تاییدی بر ورود است. بنابراین ما پوزیشن خرید یا Buy اخذ کرده ایم.
تایید ورود به پوزیشن

اما در مثال زیر مشاهده می کنید که به رقم ورود قیمت به ناحیه خرید یا Buy Zone اندیکاتور به ما فلشی در جهت سیگنال نداده و ما به هیچ وجه وارد پوزیشن نشده ایم. مشاهده می کنید که به چه زیبایی اندیکاتور سیگنالهای اشتباه را  فیلتر می کند و بازدهی بالای معاملاتی را تضمین می کند.

عدم تایید ورود به پوزیشن

 

3- آیا ورود به پوزیشن باید فقط در ناحیه مشخص شده باشد؟

خیر. اگر اندیکاتور در فاصله بین ناحیه معاملاتی و حد ضرر به شما تایید ورود داد می توانید ورود کنید. در اینصورت ریسک به ریوارد پوزیشن هم بیشتر خواهد شد و ریسک نیز کاهش خواهد یافت.

4- مدیریت سرمایه مناسب برای سیگنالهای فارکس به چه صورت است؟

پیشنهاد تحلیل گران وبسایت ما استفاده از حجم 0.01 لات برای هر 500 دلار است. اگر فرد ریسک پذیری هستید می توانید این مقدار را به دلخواه خود تغییر دهید اما توصیه می شود حداکثر به میزان هر 250 دلار از سرمایه، 0.01 لات حجم معاملاتی داشته باشید در غیر اینصورت ریسک معاملات نامناسب خواهد بود.

5- بازدهی سیگنالها به چه صورت است؟

به طور میانگین ما انتظار کسب 200 پیپ بازدهی هفتگی را از سیگنال ها داریم. اما این میزان میانگین هست و ممکن است در یک هفته 100 پیپ کسب کنیم و در یک هفته ی دیگر بازدهی سیگنالها به 700 پیپ برسد.

6- نحوه مدیریت معاملات باز به چه صورت است؟

پس از اینکه معامله را اخذ کردید پیشنهاد می شود حتما از ریسک فری کردن و تکنیک های ریسک تریل ( حرکت دادن حدضرر در پشت قیمت ) استفاده کنید تا به حداکثر بازدهی دست پیدا کنید.
به طور ساده پیشنهاد می شود زمانی که قیمت به اولین حد سود خود رسید هم پوزیشن را ریسک فری کنید هم مقداری از سود را ذخیره کنید. سپس به ازای لمس کردن هر حد سود، حدضرر را پله ای در جهت حرکت قیمت حرکت دهید.

7- آیا بروکری که در آن معامله می کنم تاثیری در بازدهی استفاده از سیگنالهای فارکس دارد؟

معمولا اطلاعات قیمتی بروکرهای فارکس باهم اندکی تفاوت دارد که این موضوع ممکن است روی ورود و خروج شما به پوزیشن های معاملاتی تاثیر گذار باشد. برای کسب حداکثر بازدهی پیشنهاد می شود از بروکر فارکس تایم استفاده کنید که اطلاعات بسیار دقیق و شفافی را برروی چارت متاتریدر خود نمایش و می دهد و از سایر بروکرها قابل اطمینان تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله نقد و بررسی بروکر فارکس تایم را مطالعه نمایید.

 

این صفحه به مرور زمان تکمیل خواهد شد اما اگر جواب سوال خود را در متن بالا پیدا نکردید لطفا از طریق صفحه ارتباط با ما و یا تلگرام با ما تماس بگیرید.