عدم تمایل به ریسک در بازار جهانی غلبه می کند

عدم تمایل به ریسک در بازار جهانی غلبه می کند

عدم تمایل به ریسک در بازار جهانی غلبه می کند

عدم تمایل به ریسک در بازار جهانی غلبه می کنددر حال حاضر تعدادی از کارشناسان رفع خطر از خطر در بازار جهانی است. بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل وضعیت ناپایدار ژئوپلیتیکی و سقوط اخیر بازار سهام ایالات متحده عجله ندارند تا پس انداز خود را صرف سرمایه گذاری کنند. دو قدرت عمده چین و ایالات متحده نمی توانند در مورد مسائل تجاری توافق کنند. مقامات ایتالیایی نمی خواهند نیازهای کمیسیون اروپا را مورد توجه قرار دهند و کسری بودجه برنامه ریزی شده را در سال 2019 حفظ کنند. وضعیت Brexit هنوز حل نشده است، اگر چه اسپانیا ادعاهای خود را در مورد جبل الطارق لغو کرده است که به عنوان بخشی از خروج انگلستان از اتحادیه اروپا.

کارشناسان بزرگترین بانک مورگان استنلی معتقدند که ضعف بازار ممکن است تا سال آینده ادامه یابد، زیرا شکست فعلی نقل قولها نه تنها با تولید بیش از حد تولید، بلکه همزمان با تکمیل بازار دهلی نو در آسیا نیز مرتبط است. کارشناسان معتقدند که قیمت های پایین نفت بر بازار شیل ایالات متحده تأثیر می گذارد، در صورتی که قیمت نفت WTI زیر 50 دلار به ازای هر بشکه نفت خام افزایش خواهد یافت. تجزیه و تحلیل ها به طور خلاصه، بخش فناوری پیشرفته بازار ایالات متحده نیز برای جلوگیری از ناامیدی ناکام مانده است. هفته جدید با مطالعه سخنرانی های نمایندگان بانک مرکزی استرالیا و همچنین ارزیابی شاخص های اولیه فعالیت تجاری در ژاپن آغاز خواهد شد. در آینده، تمرکز بر شاخص های اقتصادی انتظارات تجاری، وضعیت فعلی و محیط کسب و کار IFO خواهد بود. در روز سه شنبه، 27 نوامبر، باید اطلاعات مربوط به تجارت خارجی را از نیوزیلند انتظار داشته باشیم. در اروپا شاخص های اعتماد مصرف کننده در تعدادی از کشورها منتشر می شود. محیط زیست با بررسی گزارش API در مورد نفت خام و محصولات نفتی ایالات متحده آغاز خواهد شد.

آلمان اطلاعاتی درباره شاخص اعتماد مصرف کننده و ایتالیا را در مورد قیمت تولید کنندگان پیشرو ارائه خواهد داد. در روز پنج شنبه، اطلاعات مربوط به تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه سوم از مقامات فرانسوی، شناخته شده است، و اسپانیا آمار مربوط به تورم را ارائه خواهد کرد. مقامات آلمان اطلاعات در مورد بازار کار را به اشتراک می گذارند و در منطقه یورو گزارشی درباره اعتماد مصرف کننده و شاخص شرایط آب و هوای تجاری و انتظارات اقتصادی منتشر خواهد شد. روز جمعه با انتشار آمار بازار کار ژاپن باز خواهد شد. انتظار می رود نرخ بیکاری در سرتاسر خورشید در 2.3٪ باقی بماند. چین شاخص های تجاری را منتشر خواهد کرد. از سوی کشورهای منطقه یورو، انتشار آمار تورم انتظار می رود.

کارشناسان انتظار می رود کاهش بیکاری در ماه اکتبر به 8٪ از 8.1٪، در سپتامبر 2018 اشاره کرد. هفته گذشته قیمت های نفت پایین ترین سطح خود را از سال 2017 کاهش داد. طبق نظر کارشناسان، در حال حاضر، ضرر Brent به یک سوم از حداکثر در اکتبر 2018 رسیده است. با این حال، در حال حاضر قیمت طلای سیاه نشان دهنده روند مثبت است. نفت خام برنت 1،66٪ از هزینه را به خود اختصاص داد و به 60.02 دلار افزایش یافت و قیمت WTI با 1.37٪ افزایش به 51.11 دلار رسید. شاخص دلار آمریکا که نشان دهنده قدرت پول آمریکا نسبت به سبد سایر ارزها است، به میزان 0.01٪ کاهش یافت و به 96.825 درصد (PP) رسید.

تحلیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *