نشست G20 آخرین امید برای سرمایه گذاران است

نشست G20 آخرین امید برای سرمایه گذاران است

نشست G20 آخرین امید برای سرمایه گذاران است

رشد احساسات منفی در بازارهای سهام جهانی، حمایت محلی از دلار آمریکا را فراهم کرد. دینامیک منفی در بازار سهام ایالات متحده، که موجب تمایل سرمایه گذاران به پول نقد (پول نقد) شد، از دلار حمایت می کند. فروپاشی بازار سهام محلی با دینامیکی منفی در بخش تکنولوژی و سهام اپل که کاهش یافته است، حمایت می شود. فشار در این بخش عمدتا کاهش انتظارات در بازارهای است، به ویژه پس از اینکه آمریکایی ها با چینی ها در نشست آسه آن در چند روز پیش در سنگاپور برگزار شد. این پیشبینی بد پیش از نشست G20 در بوئنوس آیرس بود که در روزهای آینده برگزار خواهد شد. سرمایه گذاران از ترس اینکه شکست مذاکرات میان ایالات متحده و چین منجر به چرخش جدیدی از تنش نه تنها در حوزه اقتصادی، بلکه در حوزه سیاسی نیز خواهد شد، که به نوبه خود زیان های جدی را برای شرکت های آمریکایی که تولیدشان در چین را تهدید می کند، تهدید می کند سفارشات خود را برای تولید در کارخانه های محلی قرار دهد.

مشاهده چنین تصویری، می توانیم فرض کنیم که عدم حل و فصل اختلافات تجاری می تواند دلیل جدی برای سقوط سهام شرکت های آمریکایی با تکنولوژی بالا باشد که می تواند سایر بخش های اقتصاد آمریکا را جذب کند. افزایش کلی منفی ها در بازارهای و ترس های رو به رشدی که ممکن است منجر به کاهش مداوم رشد اقتصادی در ایالات متحده، چین و اروپا شود، در درجه اول در آلمان، همانطور که در آمار اقتصادی نشان داده شده است، می تواند یک انگیزه برای یک خروج بزرگی از سرمایه گذاران از خطر در حالی که خرید دارایی های دفاعی – اوراق قرضه دولتی از کشورهای اقتصادی قوی، که، اتفاقا، در حال حاضر مشاهده شده است. این همچنین می تواند پایه ای برای افزایش جذابیت ین ژاپن، فرانک سوئیس و دلار آمریکا باشد، که می تواند به دلیل افزایش اولیه در تقاضا برای خزانه های آمریکایی توسط ساکنان غیر آمریکایی و مونالیزا پس از فروش در بازارهای سهام، از سرمایه گذاران پول می گیرند. به نظر ما نتیجه مذاکرات بین پکن و واشنگتن در این زمینه مهم خواهد بود. اگر آنها در این نشست موافق نباشند، وظایف قبلا وعده داده شده در مورد واردات چینی به طور خودکار از ایالات متحده در ماه ژانویه افزایش خواهد یافت، که منجر به پاسخی از PRC خواهد شد و در برابر این زمینه، دور جدیدی از تشدید تنش در جهان با تمام عواقب ناشی از آن تضمین خواهد شد.

پیش بینی روز: EURUSD زیر 1.1400 معامله می کند. این در معرض فشارهای ناشی از ریسک پذیری سرمایه گذاران در بازارهای جهانی است. ممکن است جفت ارز به این علامت برسد، اما اگر آن را ندهد و بالاتر نرود، باید انتظار داشته باشیم که سقوط آن به 1.1300 ادامه یابد.

نشست G20 آخرین امید برای سرمایه گذاران است

جفت ارز AUDUSD زیر 0.7240 معامله می شود، همچنین در برابر روند تشدید در بازارهای جهانی و سقوط تماشاگر سرمایه گذار برای انجام یک بازی خطرناک. اگر جفت ارز بالاتر از این سطح نباشد، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که آن را به 0.7165 کاهش دهیم.

تاثیر نشست g20 روی audusd

تحلیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *