پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال برای سال 2020 میلادی

پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال برای سال 2020 میلادی

سال 2019 سال جالبی برای بازار ارزهای دیجیتال بود. سرانجام بازار از روند نزولی که از سال قبل شروع شده بود خارج شد و به آرامی شروع به بازگرداندن خود کرد ، مدتها که انتظار می رود پروژه Bakkt تغییر چندانی در این بازی ایجاد نکند و فیس بوک سال را صرف جنگ با مقامات و دولت های سراسر جهان برای راه اندازی لیبرا کرد. اکنون ما منتظر سال آینده هستیم و می دانیم که 2020 چه چیزی را برای ما نگه می دارد. در اینجا روند اصلی و پیش بینی های رمزنگاری برای سال 2020 آورده شده است.

هاوینگ بیت کوین ممکن است قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را افزایش دهد.

یکی از فاکتورهای تأیید شده که می تواند قیمت BTC را افزایش دهد ، به اصطلاح “نصف شدن” است. در ماه مه سال 2020 پاداش معدنچیان این بلوک از 12.5 به 6.25 BTC نصف می شود. بازار ، رشد عرضه نصف می شود ، بنابراین ، قیمت به احتمال زیاد افزایش می یابد.

طبق گفته های سرمایه گذاری Grayscale قبلاً ، بیت کوین همیشه بعد از یک اتفاق نیمه تمام شده صعود کرده است. راز دیجیتال اصلی حدود یک سال قبل از نیمه کاهش برخی رشد مثبت را نشان داد و یک سال بعد به ارزش اوج قیمت خود رسید. در سال 2013 ارزش بیت کوین 12000٪ ، و در سال 2017 – 13،000٪ افزایش یافته است. اما معمولاً افزایش قیمت ها با رکود همراه است که در آن بیت کوین زمین زیادی را از دست داده است.

سایر ارزهای رمزنگاری برتر از این پرونده پیروی کرده اند. بسیاری از تحلیلگران بارها درباره وابستگی آلکین ها به قیمت BTC صحبت کرده اند. اما این همبستگی از 89٪ به 58٪ در سال 2019 کاهش یافته است. یک شاخص همبستگی مثبت حاکی از آن است که این جفت ارز همیشه در همان جهت حرکت می کنند. شاخص همبستگی با علامت منفی بدان معنی است که جفت همیشه در جهت مخالف حرکت می کند. اگر شاخص 0 باشد ، این نشان می دهد که هیچ رابطه خطی بین آنها وجود ندارد. بنابراین پیش بینی دقیق هنوز تأثیر کاهش نیمه در سال 2020 بر روی آلکین ها دشوار است.

لیبرا قصد دارد وارد بازار شود

در اواخر ماه مه ، فیس بوک اعلام کرد که سیستم پرداخت مبتنی بر cryptocurrency خود را با نام Libra در سال 2020 راه اندازی می کند. این سرویس به کاربران امکان می دهد کالاها و خدمات را بپردازند و همچنین انتقال پول را مستقیماً از طریق شبکه های اجتماعی – مشابه WeChat فیسبوک با شرکتهای بزرگ پرداخت و رمزنگاری از جمله Coinbase ، Visa ، Mastercard و غول های دیگری مانند Uber ، Spotify و Vodafone همکاری کرده است تا بتواند لیبل را در کنار هم قرار دهد.

با این حال اوضاع به خوبی برای مقیاس به نتیجه نرسید. مقامات نگرانی های زیادی راجع به رمزنگاری فیس بوک دارند و در سخنان خود این موضوع را به عنوان چیزی که می تواند به سیستم مالی جهانی آسیب برساند ، دخالت در سیاست های پولی مستقل و حتی به عنوان ابزاری برای پولشویی نشان داده اند ، ترسیم کرده اند.

چند عضو – از جمله PayPal، MasterCard و Visa – از انجمن Libra خارج شدند ، سازمان غیر انتفاعی وظیفه ایجاد هماهنگ کننده اعتبار گره ها برای ایجاد یک شبکه امن را دارد.
وزرای دارایی اتحادیه اروپا مخالف استفاده از stablecoin در اتحادیه اروپا هستند. این قضیه همچنین مربوط به درجه یک است

“هیچگونه ترتیب جهانی stablecoin نباید در اتحادیه اروپا عملیاتی شود تا زمانی که چالش ها و ریسک های قانونی ، نظارتی و نظارتی به اندازه کافی شناسایی و پرداخته شوند.”

به هر حال ، فیس بوک هنوز قصد دارد با تنظیم کننده ها به توافق برسد و شبکه خود را در سال 2020 راه اندازی کند. آنها قبلاً شبکه را در 7 حالت آزمایشی با 7 گره فعال و 34 پروژه فعال در سیستم راه اندازی کرده اند.

محبوبیت روزافزون DeFi

روند جدیدی در DeFi ، که به معنای عدم تمرکز مالی است ، صنعت رمزنگاری را دامن زده است. اصل اصلی DeFi ایجاد یکسیستم غیر متمرکز از خدمات مالی است که در دسترس همگان است. علاوه بر این ، این خدمات نیازی به مجوز از یک نهاد مرکزی ندارند. همچنین کاربر خدمات مالی غیر متمرکز به عنوان متولی پول مردم عمل می کند و دارایی ها را به طور کامل کنترل می کند. علاوه بر این ، شفافیت مالی در اینجا نقش مهمی ایفا می کند – کلیه اطلاعات باید در سطح مشتری محرمانه باقی بمانند ، در حالی که در سطح بازار ، همه داده ها باید شفاف باشند.

امروزه بخش عمده پروژه های DeFi در شبکه Ethereum ساخته شده و ارزش آن 500 میلیون دلار است. در مجموع. این پروژه ها خدمات وام / استقراض ، تجارت حاشیه ای ، خرید مشتقات و غیره را ارائه می دهند و به عنوان خدمات مالی معمولی اما بدون واسطه های غیر ضروری کار می کنند. یکی از محبوب ترین خدمات DeFi ، MakerDAO و DAI stablecoin آن است. این پروژه به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق وثیقه ، پول (stablecoin DAI) را وام دهند.

در سال آینده ممکن است تعداد پروژه های DeFi و محبوبیت کلی آن افزایش یابد. تنها در یک سال ، ارزش دارایی های قفل شده در DeFi به 500 میلیون دلار رسید. و در نتیجه DeFi به کلمه جدید وزوز در حوزه cryptocurrency تبدیل می شود.

معامله گران نهادی ، همچنان مشغول رمزگذاری هستند

وفاداری ، یکی از بزرگترین شرکتهای سرمایه گذاری (سود عملیاتی 2.5 تریلیون دلار) ، اخیراً در 441 شرکت نهادی از جمله حقوق بازنشستگی ، دفاتر خانواده ، صندوق های محافظت از رمزگذاری و سنتی ، مشاوران مالی و موقوفه ها / بنیادها در مورد دارایی های رمزپایه تحقیق کرده است. معلوم شد که 22٪ از آنها قبلاً دارایی دیجیتالی دارند و 47٪ دیگر قصد دارند دارایی دیجیتالی را در سبد خود در آینده نزدیک درج کنند.

تام جسوپ ، رئیس وفاداری دارایی های دیجیتال گفت:

“ما شاهد بلوغ علاقه به دارایی های دیجیتال از پذیرندگان اولیه ، مانند صندوق های محافظت از رمزگذاری ، به سرمایه گذاران نهادی سنتی مانند دفاتر خانواده و موقوفات هستیم”

بنیاد مؤسسات به لطف Bakkt ، Fidelity Digital Assets و سایر خدمات با راه حلهای نهادی برای حضانت و اعدام ، پایه گذاری شده است. آنها معتقدند که بازار رمزنگاری هنوز از تقلب و مشکلات نظارتی رنج می برد. این بازارهای سیاه در حال حاضر بسیاری از معامله گران سنتی را از این فضا دور کرده است. اما وفاداری قصد دارد این الگوی را تغییر دهد.

جالب ترین سکه های تماشای سال 2020

سکه Binance (BNB): ارز داخلی صرافی Binance امسال با رشدی معادل XXX درصد و در عرض چند سال وارد 10 ارز برتر رمزنگاری شده است. سکه در حال حرکت بزرگ است و موارد جدیدی برای ارز با سرعت سریع اضافه می کند. اول ، فقط برای پرداخت هزینه های سکو با تخفیف استفاده می شد. سپس این توانایی شرکت در IEO ها و دارایی تجاری کلیدی DEX را دنبال کرد.

امروز ، Binance به طور فعال روی پیشنهادات متصل به BNB کار می کند. هر محصول جدیدی که آنها عرضه کرده اند ، مانند بستر های نرم افزاری DEX یا IEO ، موارد استفاده و استفاده از BNB را افزایش می دهد و منجر به رشد قیمت می شود. هر بازار و کشور جدید وارد شده توسط Binance ، مشتری خود را گسترش داده و افراد بیشتری را به استفاده از BNB جذب می کند.

Freewallet قبلاً تحلیلی در مورد سکه Binance و عوامل اصلی رشد آن انجام داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، پیش بینی بلند مدت ما برای سکه BNB را در وبلاگ خود بخوانید.

Chainlink (LINK): LINK فوق ستاره سال 2019 است زیرا تنها در حدود نیمی از سال 1000 درصد افزایش قیمت داشته است. ChainLink یک سیستم اوراکل غیرمتمرکز است که هدف از آن اتصال قراردادهای هوشمند و داده های دنیای واقعی است. این سکه به لطف تیم زحمتکش و پرشور خود توانسته است از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر در رشد پیشی بگیرد.

Chainlink با شرکتهای مختلفی از جمله Google ، SWIFT و غیره همکاری کرده است. آنها با سایر پروژه های blockchain همکاری کرده اند و به آنها کمک کرده تا فن آوری خود را در قراردادهای هوشمند ادغام کنند. این پروژه ها شامل Web3 / Polkadot ، Hedera ، MarketProtocol و دیگران می شود.

مقدار نشانه LINK به تعداد عملیات گره در شبکه بستگی دارد. بنابراین هر چه افرادی که از ChainLink استفاده می کنند گرانتر می شوند ، رمزنگاری افزایش می یابد. این تیم معتقد است که با راه اندازی یک محصول کاملاً کار ، پتانسیل کامل قیمت سکه تحقق می یابد.

اتریوم (ETH):اتریوم قطعاً سکه ای است که باید سال بعد آن را تماشا کنید. cryptocurrency شماره دو که ICO های بی شماری ، قراردادهای هوشمند و Dapps برای ما به ارمغان آورد ، قصد دارد الگوریتم خود را تغییر داده و از PoW به PoS منتقل شود.

در طول سال 2020 تیم ویتالیک بوتین قصد دارد چندین به روزرسانی را اجرا کند که اتریوم را به Ethereum 2.0 نزدیک تر می کند.

اولین بروزرسانی انتقال با استفاده از الگوریتم Proof-of-Stake است که با استفاده از الگوریتم Proof-of-Stake ، بلاکچین اتریوم را به معدن منتقل می کند ، که برای کار آنها نیازی به هزینه های زیاد برای محاسبه نیرو و برق ندارد.
و دومین اجرای مهم ، مفهوم سایه زنی خواهد بود. جوهره آن ایجاد تعداد زیادی بلاکچین موازی است که بطور مستقل معاملات را پردازش می کنند ، اما در عین حال توسط یک شبکه مشترک و تاریخچه عملیات متصل می شوند.
اتریوم همواره به دلیل عدم مقیاس پذیری و سرعت پایین معاملات مورد انتقاد قرار گرفته است. به خصوص ، در مقایسه با رقبای سریع و مقیاس پذیر EOS و TRON. با این حال ، EOS قبلاً پذیرفته است كه آنها برای انجام معاملات سریعتر باید تمركز كامل را قربانی كنند ، و به نظر می رسد اتریوم مصمم است كه از بیداری خود پیروی نكند.

تحلیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *