پیش بینی 21 سپتامبر USDCAD: قیمت نفت و فدرال رزرو آمریکا آزمایش های مختلفی را بر روی 200 دلار انجام دادند

پیش بینی 21 سپتامبر USDCAD: قیمت نفت و فدرال رزرو آمریکا آزمایش های مختلفی را بر روی 200 دلار انجام دادند

 • فدرال رزرو در هفته گذشته قیمت کمتری برای خرس های دلار گرفت و دلار کانادا به دلیل افزایش شدید قیمت جهانی قیمت نفت، قیمت پیشنهادی را برای آن انتخاب کرد. در حالی که فدرال رزرو نقطه کانونی مورد انتظار برای این زوج بود، حملات آخر هفته بر روی تأسیسات نفتی عربستان سعودی توجه برجسته را گرفت و قیمت نفت را در دورترین سنبله از زمان بحران مالی جهانی ارسال کرد. WTI بیش از 15٪ در سطح باز و بودجه پایین افتاد. با این حال ، دلار یک پیشنهاد پناهجویانه را انتخاب کرد و بانک مرکزی فدرال آمریکا یک برش خزانه داری را تحویل داد که حمایت از صلیب دلار ، از جمله صندوق ها را دریافت می کرد.

  در مورد رویدادهای کانادا ، هفته پیش رو یک نقطه خالی است ، اما هفته قبل شاخص خرد و خرده فروشی و خرده فروشی را تحویل داده است. خرده‌فروشی کانادا امسال تا به امروز نرم بوده است ، اگرچه فروش سرفصل این بار در حدود 0.4 درصد بوده است که برای اولین بار در سه ماه اول و به استثنای تأثیر قیمت ، فروش حجم کالا هم از یک ماه قبل و هم از سال گذشته تغییر نکرده است. درمورد شاخص CPI ، این نرخ نسبت به سال گذشته 1.9٪ پایین تر است و تورم هسته 2٪ پایدار است. با این حال ، با افزایش قیمت نفت ، احتمالاً میزان دریافتی از قیمت بنزین عاملی برای در نظر گرفتن بانک کانادا خواهد بود.

  بانک مرکزی فدرال رزرو کاهش 25 درصدی نرخ پایه را تحریک کرده است و بازار احتمال کاهش نرخ دیگری را به زودی در ماه آینده یا حتی امسال کاهش می دهد. راهنمایی های غیرتعهدی صندلی پاول در کنفرانس مطبوعاتی این امکان را فراهم کرد که دلار در هفته در یک محیط خطر از صعود بالاتر رود. با نگاهی به آینده ، ما تعداد زیادی از مسئولان فدرال را در اختیار داریم که برای هفته آینده مورد توجه ویژه قرار می گیرند.

  “ویلیامز رئیس جمهور فدرال نیویورک به احتمال زیاد به نظر می رسد برای اسکان بیشتر آماده باشد ، در حالی که رای دهندگان ایوانز و بولارد پرونده برای کبوتران در FOMC را تشکیل می دهند. ما همچنین به دنبال اظهارات رای دهندگان جورج (مخالف احمقانه) و کوارلز هستیم.” اشاره شد. همچنین ، ما از شاخص قیمت قیمت تولید کننده و شاخص CPI برخوردار خواهیم بود که باید در اوت ماه تورم اصلی را به 1.8٪ از 1.6٪ قبل نشان دهد ، زیرا به گفته تحلیلگران در TDS:

  “سرانه CPI به احتمال زیاد با یک دهم به 1.5٪ در سال افزایش یافته است. به طور جداگانه ، داده های مربوط به هزینه شخصی باید از این دیدگاه حمایت کند که مصرف کننده آمریکایی در برابر انعطاف پذیری قرار دارد.”

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *