پیش بینی هفتگی جفت ارز پوند/دلار در فارکس

پیش بینی هفتگی جفت ارز پوند/دلار

 • طبق گزارش اف ایکس استریت، بیماری همه گیر همچنان بر بازار فارکس و سیاست های انگلستان تسلط دارد. جفت ارز پوند/دلار آمریکا در فارکس قبل از مقاومت مکث کرد، گرایش‌هایی به سمت بالا احساس می‌شود که همچنان دست‌نخورده باقی ماند.

  پوند اندکی به سود خود در چهار ماه گذشته، در این هفته افزود که آن را در سه سال گذشته به بالاترین نقطه در برابر دلار آمریکا رسانده‌است. محدود شدن از ۱.۳۶۶۹ تا ۱.۳۷۴۲ به این معنی است که معامله گران هنوز آماده به چالش کشیدن موانع تکنیکال بالاتر از سطح فعلی نیستند.

  واحد پول آمریکا نتوانسته است به پیشرفت متوسط ژانویه ادامه دهد و در هفته پیش رو با امتحان پرداخت حقوق در ۵ فوریه مواجه شده‌است. تصویر اشتغال در انگلیس، با وجود این بیماری همه گیر، بهتر از حد انتظار است که در یک هفته با داده های اندک، پوند با برخی حمایت های اضافی همراه است.

  در پس زمینه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بی‌سر و صدا مانده است. با وجود چهار سال فاجعه پیش بینی شده، خروج از اتحادیه اروپا یک اتفاق غیرمجاز بود. این واقعیت بزرگترین دارایی فعلی پوند است.

  چشم‌انداز جفت ارز پوند/ دلار آمریکا در فارکس

  استرلینگ با یک آزمون تکنیکال قابل‌توجه روبرو است زیرا به مقاومت اساسی در ۱.۳۷۷۰ نزدیک می‌شود.

  این سطح برجستگی ژانویه تا آوریل 2018 را به وضوح مشخص کرد. پس از عبور از اواسط ژانویه ، تا اوایل ماه مه سقوط نکرد و به زیر 1.3600 رسید. قدرت این خط احتمالاً تلاش تکنیکال قبل از موفقیت را تضمین می کند مگر اینکه با یک پیشرفت اساسی به خصوصی نفی شود.

  رای سیاست بانک انگلیس تغییری ایجاد نخواهد کرد و اگرچه بازارها به دنبال فرماندار آندرو بیلی هستند اما بعید است نشانه‌ای بیش از این که همکارش در واشنگتن نشان داد، نشانه دیگری ارائه دهد. این روند رو به بالا است اما اگر دلار پیشنهاد قوی تری از تجارت بدون ریسک یا بهبود اقتصاد داخلی بدست آورد، می تواند کند شود.

  آمار انگلستان 25 ژانویه – 29 ژانویه

  قدرت غیر منتظره در بازار کار با مدعیان بسیار کم‌تر از پیش‌بینی و درآمد خوب به استرلینگ کمک کرد.

  در سه‌شنبه، تعداد مدعیان بیکاری در ماه دسامبر پس از ۷.۳ % در ماه نوامبر، ۷.۴ % بود. نرخ بیکاری ILO در ماه نوامبر از ۴.۹ % قبل به ۵ % افزایش یافت، که ۵.۱ % پیش‌بینی شده‌بود. میانگین درآمد شامل بونوس از ۲.۸ % در ماه اکتبر به ۳.۶ % در ماه نوامبر افزایش یافت و برآورد ۲.۹ % را شکست داد. میانگین درآمدهای حاصل از اوراق‌قرضه نیز در ماه نوامبر با پیش‌بینی ۳.۲ % و بهره ۲.۸ % اکتبر، ۳.۶ % افزایش یافت.

  آمار ایالات‌متحده از ۲۵ ژانویه تا ۲۹ ژانویه

  موضع بی‌طرف فداییان در مورد چشم‌انداز اقتصادی آمریکا به دلار هیچ حمایت اضافی نداد در حالی که سفارشات کالاهای بادوام هشدار داد که زیر درخشش گسترده تجارت برای آینده آماده می‌شود. تولید ناخالص داخلی سه‌ماهه چهارم همان طور که انتظار می‌رفت ۴ % بود و هیچ واکنشی از سمت بازار را به خود جلب نکرد. در سه‌شنبه، شاخص اعتماد مصرف‌کننده، از ۸۷.۱ در ماه دسامبر به ۸۹.۳ در ماه ژانویه افزایش یافت. شاخص قیمت مسکن مورد شیلر افزایش یافت.

  در چهارشنبه، سفارشات کالاهای بادوام نسبت به ماه دسامبر افزایش یافت. حمل و نقل و حمل و نقل کالاهای بادوام از ۰.۷ % در برآورد، ۰.۵ % بالا رفت و بهره ۰.۸ % تعدیل‌شده نوامبر، در اصل ۰.۴ % افزایش یافت. همانطور که در ماه دسامبر انتظار می‌رود، سفارش کالاهای سرمایه‌ای غیر دفاعی ۰.۶ % افزایش داشته‌است.

  فدرال رزرو همانطور که انتظار می رفت نرخ و برنامه خرید اوراق قرضه خود را بدون تغییر باقی گذاشت. جروم پاول در مورد چشم انداز ایالات متحده بی‌طرف بود، و بر عزم بانک برای حمایت از اقتصاد تأکید داشت، در حالی که چندین بار اشاره کرد که بهترین برنامه برای رشد، پایان دادن به کووید 19 است.

  در پنج شنبه، ادعاهای اولیه بیکاری در هفته 22 ژانویه نسبت به 914،000 مورد قبلی به 847،000 کاهش یافت ، که انتظار می رفت 875،000 باشد. تولید ناخالص داخلی آمریکا در سه‌ماهه چهارم به عنوان پیش‌بینی، ۴.۰ درصد افزایش یافت. فروش خانه جدید از ۸۲۹۰۰۰ دلار در ماه دسامبر به ۸۴۲۰۰۰ دلار افزایش یافت.

  آمار بریتانیا از ۱ فوریه تا ۵ فوریه

  نشست بانک انگلستان در روز پنج شنبه رویداد اصلی است. هیچ تغییری در سیاست انتظار نمی‌رود، اما ارزیابی فرماندار اندرو بیلی و خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا می‌تواند بسته به محتوا پوند را پشتیبانی یا تضعیف کند.

  پیش بینی می شود اعتبار مصرف کننده در ماه دسامبر با 1.5- میلیارد پوند و پس از 1.539- میلیارد پوند در ماه نوامبر ، تغییر کمی کند. در سه‌شنبه، پیش‌بینی می‌شود که قیمت مسکن در سراسر کشور در ماه ژانویه ۰.۲ % و در سال ۶.۹ % از ۰.۸ % و در دسامبر ۷.۳ % افزایش یابد.

  آمار آمریکا از ۱ فوریه تا ۵ فوریه

  PMI ها این مرحله را تعیین خواهند کرد. اگر قوی باشند، انتظارات برای گزارش مشاغل را افزایش می‌دهند.

  در دوشنبه، شاخص مدیران خرید تولید (PMI) توسط موسسه مدیریت عرضه (ISM) پیش‌بینی می‌شود که از ۶۰.۷ در ماه دسامبر به ۶۰ در ماه ژانویه برسد. قرار است فهرست سفارشات جدید از ۷۷.۶ به ۶۵.۷ برسد. هزینه‌های ساخت‌وساز در ماه دسامبر باید از ۰.۹ درصد به ۰.۷ درصد کاهش یابد.

  پیش‌بینی می‌شود که ادعاهای بی‌اساس اولیه در هفته ۲۹ ژانویه از ۸۴۷،۰۰۰ به ۸۳۰،۰۰۰ برسد. انتظار می‌رود که ادامه ادعاها از ۴.۷۷۱ میلیون در هفته ۲۲ ژانویه به ۴.۲۵ میلیون در هفته کاهش یابد. پیش‌بینی می‌شود سفارشات کارخانه در ماه دسامبر از ۱ % قبل ۱.۸ % افزایش یابد.

  GBP / USD در فارکس به نیمه اول سال 2018 پیشی گرفته است

  GBP / USD در فارکس به نیمه اول سال 2018 پیشی گرفته است

  چندین نرخ بسته شده در هفته گذشته در حدود 1.3740 اشاره به مقاومت در برابر 1.3770 و رند رو به بالا دارند. کانال‌های در حال افزایش دست نخورده هستند. به طور معمول هرچه سطح مقاومت و پشتیبانی پیرتر باشد، تأثیر آن بر معاملات فعلی ضعیف تر می شود. در مورد استرلینگ که صعود شیب دار اخیر با بسیاری از خطوط بالاتر از آن ترکیب شود، نیروی محرکه برای صعود را قوی‌تر می‌کند. این احتمال وجود دارد که برای بالا رفتن از اینجا نیاز به یک سرمایه‌گذاری بنیادی یا اقتصادی داشته باشد. هرچه پوند در این اوج ها بدون نفوذ به نوار مقاومت بالاتر از آن بماند، احتمال سقوط بیشتر است.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *