چطور همانند یک مدیر سرمایه گذاری بزرگ رفتار کنیم؟

چطور همانند یک مدیر سرمایه گذاری بزرگ رفتار کنیم؟

 • من می خواهم شما برای لحظه ای تصور کنید که چندین سال است که به موفقیت بزرگی رسیده اید و اکنون در کارائیب زندگی می کنید و یکی از آن کوکتل های جزیره را می نوشید (آنها را با چترهای کوچک می شناسند)… شما در 5 سال گذشته شبانه روزی کار کرده اید و اکنون در حال مدیریت یک صندوق سرمایه گذاری کوچک به ارزش 10،000،000 دلار هستید. من واقعاً می خواهم خودتان را برای لحظه ای در این جایگاه تصور کنید.

  متاسفانه ، ما باید برای لحظه ای به واقعیت برگردیم زیرا برای درک نکته درس امروز باید یک تمرین مهم را انجام دهیم. می خواهم از خودتان چند سوال ساده بپرسید:

  1. آیا فکر می کنید اگر 10،000،000 دلار در مقایسه با 10،000 $ داشته باشید، نحوه تحلیل و ترید شما متفاوت خواهد بود؟
  2.  آیا افراد ثروتمندی که در جزایر تفریحی مشغول به معامله گری هستند، واقعاً متفاوت از شما و سایر معامله گران “متوسط” هستند؟
  3.  آیا داشتن یک حساب معاملاتی با سرمایه بسیار زیاد، روانشناسی این بازی را که ما آنرا تریدینگ می نامیم، واقعاً تغییر می دهد؟ آیا یک مدیر سرمایه گذاری با یک تریدر خرده فروشی “متوسط” متفاوت است؟

  پاسخ به این سؤالها بسته به سطح درک شما از بازار، پول و مردم به طور کلی متفاوت خواهد بود. بگذارید بینش خودم را به اشتراک بگذارم …

  این فقط صفرها است…

  سؤالات فوق سؤالاتی فریبنده نیست. پاسخ در واقع “بله” برای همه آنها است … معامله گران موفق در واقع متفاوت از شما فکر می کنند ، و به همین دلیل است که اکنون این مقاله را می خوانید. یک معامله گر موفق متفاوت از شما فکر و ترید می کند، به همین دلیل او مدیر یک صندوق سرمایه گذاری بسیار بزرگ است و شما هنوز در زمین های معاملاتی متوسط گیر کرده اید.

  اگرچه با ذهنیت صحیح و کمی صبر و تحمل، می توانید به آرامی اما مطمئناً خود را به یک تریدر موفق تبدیل کنید. این قبیل افراد از کره مریخ به روی زمین نیامده اند و یا از شکم مادر تریدر زاده نشده اند، بلکه با تمرین و سخت کوشی مسیری که شما در آن قرار دارید را طی کرده اند.

  ادای آدم های موفق را دربیاورید

  یک مورد که می خواهم آن را روشن کنم، این تصور غلط است که به نوعی داشتن یک حساب کاربری بزرگ به طور خودکار شما را به یک معامله گر موفق تبدیل می کند. تعداد زیادی از افراد با حساب های خوب 50،000 یا 100،000 دلار یا بیشتر وارد بازارها می شوند و خیلی سریع حساب خود را از بین می برند. در حالی که پاسخ به سؤال شماره 3 در مورد اینکه آیا حساب کاربری بزرگی تغییر کرده اید ، روانشناسی معامله را تغییر می دهد بله است، تفاوت اصلی این است که داشتن یک حساب کاربری بزرگ یا کوچک نباید روش و روند معاملات خود را تغییر دهد.

  درست است که معامله گران با حساب های اندازه بزرگ احتمالاً روانشناسی معامله گری متفاوتی نسبت به شما دارند، اما روند معاملات واقعی آنها نباید متفاوت از شما باشد. علاوه بر این ، اگر می خواهید ذهنیت “معامله گر موفق” را بدست آورید ، با اطمینان از این که راه ترید شما منعکس کننده یک مدیر سرمایه گذاری است، سریعاً حاصل می شود. به عبارت دیگر ادای آدم های موفق را دربیاورید تا نهایتا خودتان یکی از آن ها شوید!

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *