چگونه در فارکس به صورت نیمه وقت معامله کنیم؟

چگونه در فارکس به صورت نیمه وقت معامله کنیم

برای اینکه به شما بگویم چگونه در فارکس به صورت نیمه وقت معامله کنیم می خواهم شما را با یکی از شاگردانم به نام بیل آشنا کنم. بیل یک دستیار اداری تمام وقت 32 ساله است که در شهر کار می کند و تلاش می کند تا بهترین استفاده را از زندگی خود ببرد. او علاقمند به معامله در فارکس است و یک روز امیدوار است که این علاقه را به یک حرفه تمام وقت و درآمد سرشار تبدیل کند. او عاشق یادگیری در مورد بازارهای مالی، معامله گری و سرمایه گذاری است. با این حال، او احساس می کند که یک مشکل عمده مانع از حرکت وی به سمت موفقیت است. این مشکل کمبود زمان است.

بیل در هفته 40 ساعت کار می کند و احساس می کند که خیلی از فرصت های معاملاتی را از دست می دهد زیرا همیشه سرش شلوغ است. اگر شما هم شرایط زندگیتان همانند بیل است نگران نباشید، در این مقاله سعی می کنیم شما را راهنمایی کنیم که به پاسخ این سوال دست پیدا کنید: چگونه در فارکس به صورت نیمه وقت معامله کنیم؟

ببینید، شما مجبور نیستید که در تمام طول روز در برابر نمودار ها بنشینید تا سود آور باشید. در حقیقت، عدم حضور در مقابل نمودارها در تمام روز باید به عنوان یک مزیت بزرگ شناخته شود، به دلایلی که بعدا در این درس بحث خواهیم کرد.

در این درس، من قصد دارم به شما یک روش معامله در فارکس آموزش دهم برای افرادی که شاغل هستند و نمی رسند دائما پای چارت بنشینند. شما خواهید دید که فقط به خاطر اینکه خیلی از نمودارها دور هستید، مجبور نیستید نگران باشید، اگر چند نکته اصلی را بدانید و بدانید که چه چیزی را باید جستجو کنید، هیچ چیز از دست نرفته است.

چرا باید نیمه وقت در فارکس معامله کنیم؟

اگر هنوز متقاعد نشده اید و می پرسید چرا باید نیمه وقت در فارکس معامله کنیم باید بدانید  دلیل اصلی که شما باید معامله گری نیمه وقت را مد نظر داشته باشید و یک روال معاملاتی نیمه وقت را یاد بگیرید، این است که بسیار آسان است که آن را در برنامه زمانی پرمشغله خود قرار دهید. شما مجبور نیستید که فقط در طول روز معامله کنید و می توانید به راحتی به تمامی ابعاد دیگر زندگی خود بپردازید.

من موفقیت های زیادی در کار حرفه ای شخصی خود دارم، با پیروی از اصول دقیقی که در این درس آورده ام. برخلاف باور عموم، معامله گری نیمه وقت در بلند مدت بسیار نتایج بهتری برای شما به بار می آورد به طوری که قطعا از نتایج درخشان خودتان تعجب زده خواهید شد.

چگونه نیمه وقت معامله کنیم؟

معامله گری نیمه وقت در حقیقت کنار گذاشتن زمانی برای بازارهای مالی در لابه لای فعالیت های روزانه است. بنابراین، اگر شغل شما در یک روز کاری معمولی 9 صبح الی 5 عصر باشد، می توانید دوبار در روز به نمودار سربزنید به عبارتی صبح و عصر بازار را چک کنید اجرا کنید. هر بار نباید بیش از 10-20 دقیقه طول بکشد.

اگر درس های ارائه شده در این سایت را دنبال کرده باشید، می دانید زمان بسته شدن تایم فریم روزانه با ساعت نیویورک مهمترین زمان بازار فارکس است. پایان بازار نیویورک “پایان” روز معاملاتی محسوب می شود، و ما در درجه اول با چارچوب روزانه نمودار و به طور خاص، تجزیه و تحلیل و معاملات در پایان روز، مرتبط هستیم.

معامله گری نیمه وقت در فارکس

در حال حاضر تایم بسته شدن کندل نیویورک بر اساس منطقه زمانی که در آن زندگی می کنید متغیر و متفاوت خواهد بود. اگر پایان روز معاملاتی وقتی که شما در خانه هستید و بیدار می شوید، می توانید بازار ها را روی لپ تاپ و یا کامپیوتر های دیگرتان بررسی کنید. همانطور که نیویورک نزدیک است بسیار حیاتی است، اگر پایان کندل نیویورک زمانی اتفاق می افتد که شما در محل کار هستید، شما باید یک لپ تاپ در محل کار یا یک پلت فرم معاملاتی تلفن همراه برای نظارت بر بسته شدن کندل روزانه داشته باشید. با وجودی که من به طور کلی معامله با متاتریدر موبایل را اشتباه می دانم، در این مورد، ما باید یک استثنا را ایجاد کنیم، زیرا ممکن است تنها گزینه ای باشد که بتوانید از آن استفاده کنید.

اساسا، هدف شما این است که نمودارها را تجزیه و تحلیل کنید، به طور بالقوه سفارشات را براساس شرایط بازار دو بار در طول روز قرار دهید. بنابراین، شما باید بخشی از روال تجاری خود را بر این اساس منظم کنید.

برای کسب درآمد  از فارکس به صورت نیمه وقت به چه چیزی نیاز دارید؟

به غیر از پلت فرم معاملاتی که با کندل نیویورک کار می کند، شما باید یک استراتژی معاملاتی داشته باشید که چیزی است که پس از تسلط بر یک استراتژی معاملاتی ایجاد می کنید. اگر شما در محل کار هستید. اطمینان حاصل کنید که شما می دانید چه زمانی کندل روزانه نیویورک نزدیک در زمان محلی شما است، می توانید آن را با چک کردن این مبدل منطقه زمانی بخوانید.

یک نمونه از معامله گری نیمه وقت

بیایید روزی از زندگی “بیل” معامله گر فرضی ما را ،که در مقدمه آوردیم، بررسی کنیم. بیل دارای یک شغل تمام وقت است و یک مرد پر مشغله است، بنابراین او نیاز به معامله گری نیمه وقت دارد تا آن را در برنامه ریزی روزانه خود قرار دهد.

بیل در روزهای کاری دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح بیدار می شود. او در لندن زندگی می کند و متاسفانه برای او کندل نیویورک در حدود ساعت 3 صبح است. بنابراین، هنگامی که بهترین حرکتهای بازار رخ می دهد، او در حال کار نیست. با این حال، از آنجا که ما معامله گر روزانه نیستیم، این یک مشکل نیست، بنابراین لطفا این را به عنوان یک مشکل برای بیل مشاهده نکنید.

قبل از بیدار شدن در صبح روز دوشنبه و قبل از شروع روز کاری، یک پیش نویسی از وضعیت بازار با تجزیه و تحلیل نمودارهای قیمتی آن در هفته گذشته می بایست آماده شود. اساسا، شما باید در آخر هر هفته، زمانی که بازار بسته شده است، تجزیه و تحلیل نمودارهای اصلی خود را انجام دهید. شما در حال پیدا کردن سطح کلیدی، تجزیه و تحلیل روند بازار و یادداشت برداری برای هفته آینده هستید.

بنابراین، هنگامی که بیل در طول هفته از خانه کار می کند، معمولا حدود ساعت 6 بعد از ظهر است، یعنی ساعت 1 بعد از ظهر در نیویورک، او هنوز چند ساعت قبل از نزدیک شدن به نیویورک است. او می تواند به ورزشگاه بروید یا هر کاری را انجام دهد. اما، در ساعت 5 بعد از ظهر در نیویورک یا کمی پس از آن، بیل می خواهد در مقابل نمودار قرار بگیرد و فریم های نمودار روزانه را تجزیه و تحلیل کند.

در این نقطه، او در حال بررسی فرصت های معاملاتی است که در آن روز در بازارهای مورد علاقه خود اتفاق افتاده است. او در مقایسه با قیمت های کلیدی و سطوح کلیدی که در طول آخر هفته مشخص کرده است، بازار را بررسی می کند و اگر در آن روز هر گونه ستاپ معاملاتی پیدا کند، بلافاصله به معامله کردن می پردازد.

هیچ وقت دچار اعتیاد به مانیتور و نگاه کردن به چارت قیمتی نشوید. به یاد داشته باشید، شما باید روزانه دو زمان تعیین کنید که در آن روزها بازارها را بررسی می کنید. اطمینان حاصل کنید که به طرح معاملاتی از پیش تعریف شده خود پایبند بمانید.

آموزش فورکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *