یوان چین به سطح بحرانی نزدیک می شود، زیرا درآمد خزانه داری ایالات متحده همچنان صعود می کند

یوان چین به سطح بحرانی نزدیک می شود

 • یوان چین به سطح بحرانی نزدیک می شودیوان چین به سطح بحرانی نزدیک می شود، زیرا درآمد خزانه داری ایالات متحده همچنان صعود می کند

  هفته معاملاتی در بازار سهام چینی به شدت کاهش یافت و این به سادگی ترس های رو به رشد در بازارهای مالی را نشان می دهد. افزایش U.S. و نرخ های بهره جهانی، یک دلار قوی تر ایالات متحده، کاهش فعالیت اقتصادی و البته تنش های روابط ایالات متحده و چین همه به محیط بازار عصبی مرتبط است. کاهش میزان نیاز نسبت به رزرو از PBOC برای تقویت اعتبار برای کمک به اشتها کمی نداشت، به این معنی که اقدامات بیشتری باید برای جلوگیری از فرود سخت انجام شود. در حالی که ما فکر می کنیم که چین هنوز هم ابزارهای پولی و مالی زیادی برای کاهش رشد اقتصادی دارد، سرمایه گذاران باید قبل از اینکه متوجه تجمع قابل توجه در بازارهای سهام خود شوند، تصویر بهبود وضعیت داخلی خود را بهبود می بخشند.

  با توجه به اینکه سهم بازار سهام چین در روز سه شنبه بهبود یافت، تمرکز به یوان تغییر خواهد کرد. USDCNY تلاش دیگری برای آزمایش 6.93 انجام داد که بالاترین سطح از ماه اوت است. PBOC نرخ میانه را در 6.9019 تنظیم کرد، که کمی کمتر از پیشین 6.8987 بود. در حال حاضر به نظر می رسد زمانی که نه، اگر ارز به سطح فیزیولوژیکی کل 7 رسیدن. دولت ایالات متحده ممکن است کاهش 9٪ در یوان در شش ماه گذشته به طور ضعیف عمدی برای به دست آوردن مزیت در جنگ تجاری در حال انجام است. جالب خواهد بود که ببیند استیون منوچین، وزیر خزانهداری ایالات متحده، تصمیم دارد به طور رسمی چین را به عنوان ارزشیابی ارز در گزارش ارز خارجی هفته آینده به چین معرفی کند.

  این نه تنها چین و بازارهای نوظهور است که در حال رشد اقتصادی هستند. براساس گزارش صندوق بین المللی پول، تنش های تجاری و اعمال تعرفه ها موجب کاهش تجارت شد و منجر به کاهش رشد اقتصادی جهانی در سال 2018 و 2019 به 3.7٪ شد و از 3.9٪ در ماه ژوئیه پیش بینی کرد. صندوق همچنین پیش بینی رشد 2019 ایالات متحده را با 0.2 درصد به 2.5 درصد کاهش داد، زیرا تاثیر کاهش مالیات را می بیند.

  معامله گران ارز باید مراقب بازار امروز بازار خزانه داری باشند زیرا بازارهای بازار روز دوشنبه در روز کلمب روز دوشنبه بسته شده اند. سهمیه 30 ساله خزانه داری چهار امتیاز برآورد شده است، آزمایش جدید چهار ساله. 10 سال افتتاح خزانه داری همچنین جدید جدید 7 ساله 3.2520٪ را ایجاد کرد. یکی دیگر از حرکت های قابل توجه، احتمالا موجب کاهش بیشتر ارزهای جهانی و طلا خواهد شد که طی چند روز گذشته تحت فشار بیشتری قرار گرفته است.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *