10 افسانه‌ای که شما را از موفقیت در معاملات دور می‌کند از دکتر گری دیتون

10 افسانه‌ای که شما را از موفقیت در معاملات دور می‌کند از دکتر گری دیتون

 • دانستن تفاوت بین افسانه های رایج معاملات و واقعیت در بازار فارکس برای موفقیت طولانی مدت ضروری است. در این مقاله، که برگرفته از گزارش دیلی اف ایکس است، دکتر گری دیتون، 10 افسانه برتر تجارت را که باید از آنها آگاه باشید، بررسی می کند. قابل ذکر است، این افسانه ها ارتباط نزدیکی با روانشناسی تجارت دارند که همزمان با یک حرفه موفقیت آمیز تجارت همراه است.

  مردم تاجر متولد می شوند

  درست است که برخی از خصوصیات شخصیتی، تجارت را آسان تر می کند، اما هیچ کس تاجر متولد نمی شود. یکی از موضوعات اصلی کتاب جادوگران بازار که توسط جک شوگر نوشته شده است، این است که تقریباً هیچ یک از جادوگران بازار از ابتدا موفق نبودند. همه آنها در این زمینه سخت کار کردند.

   برای تجارت باید ضریب هوشی بالایی داشته باشید

  ازهمه‌ی جهات درست نیست، اتفاقا در برخی مواقع ضریب هوشی بالاتر از حد متوسط ​​می‌تواند مانعی برای پیشرفت باشد. تجارت یک فعالیت عملکردی انسانی است که در آن توانایی های فکری قوی، در صورتی که اکثر مردم غیر از این فکر می‌کنند، غیر ضروری است.

  تاجران برتر موفق هستند زیرا “شخصیت تجاری مناسب” دارند

  چیزی به نام “شخصیت تجاری مناسب” وجود ندارد. محققان نتوانسته اند ارتباط مستقیمی بین تیپ شخصیتی و موفقیت تجاری داشته باشند. با این حال، درک ویژگی های شخصی و چگونگی کمک به آنها در جلوگیری از تجارت شما بسیار مهم است. درباره انواع سبک‌های معاملاتی برای شخصیت‌های مختلف بیشتر بخوانید.

   تجارت آسان است

   تجارت آسان استمطمئناً آن طور به نظر می رسد، این طور نیست؟ فقط چند خط روی نمودار بکشید، شاخص های خود را تماشا کنید و نوارهای قیمت را دنبال کنید. حقیقت این است که تسلط بر تجارت کار سختی است. این شامل مهارت‌ها و آموزش‌های فارکس متفاوتی است و از آنچه در بیشتر مشاغل دیگر مورد نیاز است، می باشد. تاجر باید نقاط قوت و محدودیت‌های شخصی خود را درک کند و مهارت‌های خاصی را برای مقابله با تقاضاهای ذهنی و عاطفی تجارت ایجاد کند. مهارت‌های بعدی دشوارترین مهارت‌ها و برای پرورش و ارتقا هستند.

  برای موفقیت باید سخت گیر و نترس باشید

  این بیش از هر چیز دیگری از جنس تبلیغات رسانه ای است. این یک منیت قوی را ستایش می کند، که به ضرر تجارت است. موفق ترین معامله گرانی که من می شناسم بی سر و صدا تحقیقات خود را انجام می دهند، نمودارها را مطالعه می کنند و با صبر و حوصله منتظر لحظه مناسب می مانند. آنها تلاش می کنند که نفس خود را از تجارت خود دور کنند.

  شما باید بدون احساسات تجارت کنید

  در صورتی که شما انسان هستید، این غیرممکن است. از همه مهم تر، وقتی احساسات خود را بفهمید متوجه خواهید شد که این ها دارایی هستند نه بدهی. کلیدهای واقعی عبارتند از:

  1. آگاهی از چگونگی تعاملات و تأثیرات عواطف در معاملات شما

  2. مهارت های مورد نیاز برای ترید در فارکس را به طور کامل آموزش ببینید

  معامله گران برتر معمولاً در مورد بازار حق دارند

  معامله گران برتر معاملات بسیار زیاد و با حجم های بالا دارند. معامله گران برتر در رده های بالاتر قرار دارند زیرا آنها کنترل ریسک خوبی دارند، میزان ضرر و زیان حاصل از هر معامله را محدود می کنند و یک مزیت روانشناختی ایجاد کرده اند که به آنها امکان می‌دهد با معاملات کوچک بازنده بی روح باشند. بیشتر معاملات آن ها شامل سودهای ناچیز و خسارات بسیار ناچیز است. وقتی شرایط مناسب باشد، آن ها سرمایه خود را افزایش می دهند و اجازه می دهند معاملات سودآوری انجام شود.

  تجارت کاغذ بی فایده است

  این یک تجارت واقعی نیست اگر که پول پشت آن نباشد. اگر معامله کاغذی نمی کنید، به خود ضرر می کنید. شما همیشه باید تجارت ایده های تجاری خود را با کاغذ انجام دهید. چرا تحصیلات و تجربه خود را با میزان سرمایه ای که دارید محدود کنید؟ تجارت کاغذی شما را تیز نگه می دارد؛ شما شرایطی را که ایده های تجارت شما به بهترین وجه کار می کند یاد می گیرید. با کمترین هزینه از کجا می توانید چنین آموزش حیاتی کسب کنید؟

  مهارت های فنی را فرا بگیرید و موفق خواهید شد

  این جایی است که بیشتر معامله گران بیشتر وقت خود را می گذرانید، اما این تنها بخشی از تصویر است. شما همچنین باید مهارت های مهم عملکردی را یاد بگیرید. بازرگانان باید همان قدر که در یادگیری و توسعه تکنیک‌های فنی خود وقت صرف کنند، حتی بیشتر، برای یاد گیری و توسعه مهارت های روانشناختی وقت صرف می کنند.

  تجارت استرس آور است

  مطمئناً می تواند استرس زا باشد و حتما برای بسیاری از افراد استرس زا است. لازم نیست نگران باشید. معامله گران موفق کنترل خوبی بر روی ذهن خود دارند. آنها اهمیت کمی در تجارت خاص دارند. تمرکز آنها بر روی مسافت طولانی است. آنها می دانند که اگر به جنبه هایی از تجارت که تحت کنترل آنها است (به عنوان مثال، انتخاب تجارت، ورود، کنترل ریسک و مدیریت تجارت) توجه کنند، سود خود را حفظ خواهند کرد.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *