10 دلیل برای فوق العاده بودن شغل معامله گری

10 دلیل برای فوق العاده بودن شغل معامله گری

 • بیایید صادق باشیم، تریدینگ می تواند گاهی اوقات دلسرد کننده باشد. حتی معامله گران حرفه ای بعضی اوقات ماه هایی را پشت سر می گذارند که فقط سرمایه از دست می دهند، بنابراین به خودتان سخت نگیرید. فکر می کنم خوب است که گاهی به خودمان یادآوری کنیم که چرا این کار را می کنیم. کمی مثبت اندیشی و تمرکز تازه به دلایلی که همه ما را به تریدینگ علاقه مند کرده است می تواند ابزاری بسیار قدرتمند باشد که به ما کمک می کند تا مجدداً روی آنچه برای موفقیت لازم است متمرکز شویم. همچنین خوب است به یاد داشته باشید که چرا ما این کار را انجام می دهیم، زیرا گاهی اوقات، در وسط ریسک گم شدن اجتناب ناپذیر، دقیقاً همان چیزی است که باید بشنویم.

  مقالات و فیلم های بیشمار در وب در مورد “مشکلات تجارت” و “چرا تجارت سخت است” می توانند پس از مدتی کاملا دلسرد کننده باشند. بله ، تجارت سخت است ، همه ما این را می دانیم که هم اکنون. اما هر چیز دیگری در زندگی نیز ارزشمند است ، و هدف نهایی از تبدیل شدن به یک معامله گر با سود ارزشمند است.

  1. بارزترین دلیل: آزادی مالی

  اصطلاح “آزادی مالی” به معنای صرف پول کافی برای حذف نگرانی در پرداخت قبوض و سایر مشکلات روزمره است، این به معنای آزادی واقعی است. فقط فکر کردن در مورد داشتن توانایی کسب درآمد کافی برای زندگی راحت از هر نقطه دنیا، تنها به کامپیوتر و اینترنت نیاز دارید، یک فکر قدرتمند و انگیزشی است.

  معامله گر بودن موفق نه تنها به این معنی است که می توانید پول زیادی کسب کنید ، بلکه مهمتر از همه ، این بدان معناست که شما دارای آزادی واقعی هستید و واقعاً نمی توانید قیمت آن را تعیین کنید.

  2. تریدرها آدم های خفنی هستند!

  تریدرها افرادی هستند که به دنبال راهی برای خروج هستند. راهی برای خارج شدن از “ماتریس” که کار مدرن است و اسارت مدرن 9 تا 5. چه کسی می خواهد بیشتر زندگی خود را صرف کار کردن کند برای شخص دیگری کند که او پول بیشتری کسب کند؟ این طرز فکر یک تریدر است. او دنیا را به آنچه در واقع است می بیند و نه برخی از افسانه هایی که جامعه می خواهد آنها را باور کنند.

  بنابراین برای معامله گر، شما باید یک طرز فکر داشته باشید که با توده های عادی جامعه متفاوت باشد. شما یک “گرگ تنها” هستید که ذهنیت جهان را در برابر خود قرار می دهد و به دیگران فکر نمی کند. بسیاری از افراد وقتی در مورد تریدینگ از آنها سؤال می شود، این کار را با عنوان “بسیار پرخطر” یا چیزی که فقط یک گروه “نخبه” از مردم می توانند آن را انجام دهند، می شناسند. این افراد توده های “گوسفند” هستند که خوشحال هستند که در داخل “اسارت مدرن” روزگار می گذرانند. با این حال، شما می خواهید یک معامله گر باشید ، این بدان معناست که شما دارای ذهنیت یک آدم خفن (!) هستید که وضع موجود را که جامعه باید ارائه دهد قبول نمی کند.

  3. انعطاف پذیری

  انعطاف پذیری که از معامله گر بودن کسب می کنید بسیار جذاب است. اگر می خواهید به ملاقات خویشاوندان یا تعطیلات بروید ، لازم نیست نگران مرخصی گرفتن از رئیس باشید. شما می توانید برنامه خود را تنظیم کنید، به جایی که می خواهید سفر کنید و کاری را که می خواهید انجام دهید. برای من، صرفنظر از اینکه باید طبق قوانین و مقررات یک شخص دیگر زندگی نکنید، برنامه ریزی یکی از بهترین بخش ها در مورد معامله گر است.

  4. زمانی برای خانواده

  اگر متاهل هستید، معامله گری این امکان را برای شما فراهم می کند که زمان بیشتری را با آنها سپری کنید. مخصوصا هنگامی که فرزندانتان خردسال هستند و نیاز بیشتری به حضور پدر و مادر خویش در خانه دارند. سپری کردن روزانه 8 یا 10 ساعت در محل کار باعث می شود حداقل در هنگام بزرگ شدن حداقل نیمی از کودکی فرزندتان را از دست دهید. شما واقعاً نمی توانید با خانواده خود وقت بیشتری بگذارید. معامله گر بودن در خانه به شما امکان می دهد این زمان را داشته باشید.

  5. شما دنیا را بهتر می فهمید

  معامله گر به شما کمک می کند تا تفاوت قدرت های اقتصادی مختلف در سراسر جهان را درک کنید. من همیشه متعجب هستم که چگونه بسیاری از مردم در مورد نرخ ارز و نقاط قوت نسبی کشورهای مختلف آگاهی دارند. به عنوان یک معامله گر ارز ها، شما بر روی قیمت گذاری انواع جفت های ارز متمرکز می شوید و این به شما کمک می کند تا جهان را به شکلی صمیمی تر و واضح تر از سایر افراد که معامله گر نیستند درک کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید به کشور دیگری سفر کنید، احتمالاً از قبل اختلاف نرخ ارز بین آن کشور و کشور خود را می دانید، در حالی که اکثر مردم تصوری ندارند.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *