4 نشانه که می گوید شما تریدر حرفه ای شده اید

4 نشانه که می گوید شما تریدر حرفه ای شده اید

 • برای تریدرهای فارکس هیچ چیزی به اندازه یک تریدر تمام وقت، نماد استقلال مالی نیست. به هر حال یک تریدر تمام وقت فارکس از آزادی زمانی و مالی خود لذت واقعی را می برد و محدودیتی برای کار در دفاتر جعبه ای و فروختن آزادی خود در قبال پول را ندارد.

  متأسفانه ، این مدل استقلال برای همه وجود ندارد. درست مانند آزادی بیش از حد برای که برخی اقتصادها می تواند صدمه بیشتری به همراه آورد، همه معامله گران حاضر نیستند تمام وقت تجارت کنند.

  بنابراین چگونه باید متوجه شوید برای معامله گری تمام وقت آماده هستید؟ از آنچه از انجمن های آنلاین فارکس مشاهده کرده ایم، می توانیم آن را به چهار علامت زیر تعمیم دهیم:

  1. شما سرمایه اولیه مناسبی دارید

  تجارت تمام وقت به این معنی است که شما می توانید شغل خود را، منبع اصلی درآمد خود را ترک کنید. و چون واقع بین هستید، می دانید که احتمالاً نمی توانید در چند ماه اول سرمایه گذاری جدی کنید.

  اکنون تصور کنید که هنوز می خواهید هزینه های غذایی ، اجاره ای ، آب و برق و Netflix ، Amazon Prime و Disney + و اشتراک های باشگاه ورزشی خود را پرداخت کنید، اما حقوق ماهانه ای نداشته باشید و سودی نیز در چند ماه اول کسب نکنید.

  به تازگی در یک بروکر فارکس ثبت نام کرده اید ولی هنوز نمی توانید بدون حقوق خود زندگی کنید؟ آیا نمی توانید هفته ها با مشکلات بزرگی روبرو شوید و هنوز شیوه زندگی خود را حفظ کنید؟ پس شما برای معامله گری تمام وقت آماده نیستید.

  2. شما روش ها و استراتژی های دیگری را امتحان کرده اید

  معامله گران می گویند که تجارت تمام وقت فقط به این معناست که شما یک معامله گر پاره وقت و تست کننده تمام وقت هستید. به نوعی ، این درست است. معامله گران تمام وقت می دانند که شما نمی توانید زندگی خود را تنها از یک استراتژی خوب تامین کنید.

  2. شما روش ها و استراتژی های دیگری را امتحان کرده اید

  شما نه تنها نیاز به داشتن یک استراتژی دارید که ثابت کرده باشد برای شما سودآور است، بلکه باید روش های یکسان و واجد شرایط دیگری نیز داشته باشید که بتواند برای سایر شرایط تجاری کار کند. از این گذشته، شما هرگز نمی دانید که روند بازار چه مدت ثابت است و پس از چه مدتی تغییر خواهد کرد!

  3. شما زمان زیادی را جهت معامله با حساب آزمایشی صرف کرده اید

  درست مانند اینکه پزشکان، وکلا و خلبانان قبل از انجام کار خود بصورت شبانه روزی برنامه های شبیه سازی و کارآموزی را انجام می دهند، معامله گران نیز باید قبل از تجارت تمام وقت ، مقدار قابل توجهی زمان را بصورت زنده در بازار وقت تست و آزمایش می کنند. از فلم نیافتد که بهترین شرکت برای تست و آزمایش معامله گری از نظر خیلی از شرکت های بررسی کارگزاری های فارکس، بروکر فارکس تایم است.

  تجارت یک حساب کاربری موانع روانشناسی معاملاتی را که نمی خواهید از تجارت حساب های آزمایشی دریافت کنید ، به وجود می آورد. علاوه بر این، شما باید نسبت به نقاط قوت و ضعف تجاری خود، درک نسبتاً خوبی داشته باشید و مهمتر از همه باید بدانید که چگونه قبل از انجام ترید تمام وقت خود، به یک برنامه معاملاتی بپیوندید.

  قبل از تجارت تمام وقت، از نظر ذهنی آمادگی ریسک برای پول واقعی و حفظ نقاط قوت تجاری خود را داشته باشید!

  4- معامله در فارکس اشتیاق شماست

  تجارت ارزها همان چیزی است که شما را به ایجاد انگیزه و برخاستن هر روز انگیزه می دهد. اگر ترجیح می دهید بیانیه RBA را بجای تماشای فینال NBA مشاهده کنید یا بازدید از تقویم اقتصادی PBoC را به بازدید از دیوار بزرگ چین ترجیح می دهید، این لطف بزرگ را در حق خود انجام دهید و یک معامله گر تمام وقت فارکس شوید. معنی ندارد که آنچه را دوست دارید انجام ندهید، درست است؟

  به یاد داشته باشید در حالی که تجارت تمام وقت فرصت های بیشتری را برای جابجایی در بازار ایجاد می کند، لازم نیست تا یک بازرگان تمام وقت باشید تا به طور مداوم سودآور باشد.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *