5 حقیقت ناراحت کننده درباره تریدینگ

5 حقیقت ناراحت کننده درباره تریدینگ

 • اکنون که در مرحله نهایی سال معاملاتی قرار داریم، شرط می بندم که بسیاری از شما در حال جستجو در اعداد هستید و قصد دارید تا بازی معاملاتی خود را بیشتر کنید تا سال را با یک خاطره خوب و حساب پر پول به پایان برسانید. قبل از این کار اجازه دهید به بررسی برخی واقعیت ها بپردازیم که بسیاری از معامله گران به شما نمی گویند. در اینجا پنج واقعیت ناراحت کننده درباره تریدینگ آورده شده است:

  1. برای پول درآوردن، پول لازم است.

  در حالی که بسیاری از معامله گران موفق از ابتدا با سرمایه کم شروع به ترید کرده اند، باید با مشکلات موجود در ترید حساب های کوچک نیز مقابله کنند. به عنوان مثال، تجارت با موقعیتهای بزرگ و بیش از حد ، خطرات بیشتری را برای تماس با حاشیه ایجاد می کند.

  تریدینگ با پوزیشن هایی با لات بسیار بالا و لوریج عملیاتی بالا، می تواند ریسک کال مارجین شدن را بسیار بالا ببرد. اشتباه برداشت نکنید، شما مطمئناً می توانید فقط با مبلغ پایین ترید کنید. و البته معامله گران بد می توانند به همان سرعتی که می توانند یک حساب کاربری کوچک ایجاد کنند ، یک حساب بزرگ را خراب کنند و به کال مارجینی برسانند.

  اما تریدینگ یک سرگرمی نیست. این یک تجارت  و بیزنس است و مانند اکثر مشاغل، برای به دست آوردن سود قابل توجهی می بایست مبلغ مناسبی را نیز سرمایه گذاری کنید. انتظار نداشته باشید با حساب 50 دلاری خود هزاران دلار درآمد کسب کنید!

  2. شما باید جایی معامله کنید که واکنش های خوبی در جریان باشد.

  یکی از رایج ترین توصیه های تجارت، به حداکثر رساندن فرصت ها در زمانی از روز است که بیشترین دسترسی را برای تجارت دارید. این استراتژی خوب است. اگر تازه کار هستید و می خواهید صرفا بازار را تست کنید. اگر در مورد توسعه مهارت و اطمینان تجاری خود جدی هستید، وقتی بازار بیشترین فرصت را به شما می دهد باید ترید کنید. برای بیشتر معامله گران، این به معنای ترید جلسات لندن و نیویورک است.

  همانطور که یک پزشک طیف وسیع تری از بیماری ها را در یک کشور گرمسیری جهان سوم نسبت به کشورهای جهان اول مشاهده می کند، معامله گرانی که جلسات تجاری فعال تر را دنبال می کنند ، احتمالاً مهارت های خود را سریع تر از ترید در سشن آرام تر پیشرفت می دهند.

  3. شما بیشتر از آن چه که فکر می کنید، اشتباه خواهید کرد.

  و از آنجا که هیچ سیستم واحدی نمی تواند در هر شرایط معاملاتی، سودآور باقی بماند، حتی سیستمهای مکانیکی امتحان شده و آزمایش شده شما نیز اشتباه زیادی خواهند کرد. بنابراین چگونه اشتباه می کنید؟

  به یاد داشته باشید که یک معامله گر برای سودآوری لازم نیست نرخ سود بالایی داشته باشد. اگر متوسط سود آنها به اندازه کافی بالا باشد، برخی از معامله گران می توانند با نرخ سود پایین نیز سود کسب کنند. به جای تمرکز بر برنده شدن به یادگیری هنر “احساس” بازار توجه کنید.

  معامله گری که می تواند به سرعت با تغییر شرایط بازار، خود را تغییر دهد و بتواند در عین حال با قرار گرفتن در معرض خطر خود را کنترل کند، معامله گری است که می تواند به طور مداوم سود داشته باشد. که مرا به نکته بعدی این مقاله می رساند …

  4. هیچ راه میانبری و روش تضمین شده ای برای تریدینگ وجود ندارد.

  هیچ روش تضمین شده یا یک اندیکاتور، روش، استراتژی یا سیستمی وجود ندارد که بتواند 100٪ از زمان سود معاملات تجاری شما را به حداکثر برساند. این که هیچ روش تضمین شده ای وجود ندارد به این معنی نیست که شما نمی توانید سودآور باشید. بسیاری از معامله گران در حال حاضر تمام وقت معامله می کنند و حتی تعداد بیشتری از آنها مصمم هستند که به طور مداوم سودآور باشند.

  نکته مهم کنترل ریسک شماست. از آنجا که شما نمی توانید ریسک را از بین ببرید، کمترین کاری که می توانید انجام دهید کنترل آن با مدیریت درست ریسک است.

  5. تریدینگ مناسب همه نیست!

  دلایل زیادی وجود دارد که حداقل 95٪ از معامله گران جدید نهایتا شکست می خورند. برای سودآوری مداوم زمان، تلاش و پشتکار بسیاری نیاز است. كسانی كه نمی توانند یا نمی خواهند این هزینه ها را برای این کار بپردازند، احتمالاً قبل از پایان سال خود را در بین 95٪ پیدا می كنند.

  امتیاز تریدرهای بزرگ به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  No comment

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *