EUR / USD در نزدیکی اواسط 1.1100s ثابت نگه داشته ، منتظر تصمیم اصلی FOMC است

یورودلار منتظر تصمیم FOMC

EUR / USD در نزدیکی اواسط 1.1100s ثابت نگه داشته منتظر تصمیم اصلی FOMC است.

یورودلار منتظر تصمیم FOMCپس از افت اولیه ، جفت یورو / دلار در روز سه شنبه موفق به بازیابی حرکات مثبت شد و در نهایت روز را به حاشیه بالاتر از نیمه های 1.1100 پایان داد. ارزش سهام مشترک در واکنش به آمار تورم آلمان که انتظار می رود قوی تر باشد ، افزایش جزئی نشان می دهد که نشان می دهد که شاخص CPI در تیرماه در مقایسه با 1.6 درصد تخمین های قبلی و اجماع که حاکی از خواندن 1.5 درصد است ، به نرخ سالانه 1.7 درصد بالاتر رسیده است. از شاخص ضعیف هماهنگ تر قیمت های مصرف کننده (HICP) و شاخص احساس اقتصادی اقتصادی منطقه یورو ، تا حدودی بیشتر ، عامل مثبت را نفی کرد.

از ایالات متحده ، شاخص PCE هسته نرم نرم تر برای تغییر تصمیم مورد انتظار فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره کافی نبود و توسط شاخص اعتماد به نفس مصرف کننده جبران شد ، و کمترین کار را برای ارائه انگیزه معنی دار انجام داد. علاوه بر این ، سرمایه گذاران همچنین تمایلی به قرار دادن شرط بندی های تهاجمی ندارند و ترجیح می دهند در انتظار خطرات بزرگ رویداد – حاشیه منتظر تصمیم سیاست پولی FOMC باشند ، که قرار است بعداً در جریان معاملات روز چهارشنبه آمریکا اعلام شود.

انتظار می رود Fed برای اولین بار از سال 2008 نرخ کاهش 25 bps را تجربه کند و این حرکت تا حد زیادی در بازار قیمت دارد. از این رو ، تمرکز اصلی روی بیانیه سیاست پولی همراه و کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه خواهد بود ، و اینکه آیا بانک مرکزی می تواند در کوتاه مدت برای تسکین بیشتر سیاست ها ، درب را باز کند. اگر صندوق فدرال جروم پاول از نشانه کاهش نرخ آتی یا انتظارات ناشی از تسکین بیش از حد در کوتاه مدت خودداری کند ، به احتمال زیاد گرین کارت می تواند برخی از پیشنهادات تهاجمی را بدست آورد و فشار زیادی را بر روی عمده اعمال کند.

از دیدگاه فنی ، هرگونه حرکت صعودی بیشتر از سطح فعلی احتمالاً با مقاومت در نزدیکی منطقه 1.1185-90 روبرو خواهد شد – یک نقطه قبل از پشتیبانی پشتیبانی افقی ، که در بالای آن یک دوره کوتاه پوشاندن این پتانسیل را دارد که جفت را به سمت چالش برانگیز سوق دهد. منطقه تأمین سنگین 1.1270-80 – نزدیک به 100 روز EMA.

از طرف طرف ، پایین ترین نرخ حرکت نوسانات بعد از ECB – در حدود علامت رقم 1.1100 دور اصلی ، همچنان یک نکته اصلی برای معامله گران کوتاه مدت باقی مانده است ، که در صورت شکسته شدن ممکن است باعث افزایش فروش تهاجمی شود و این جفت را آسیب پذیر جلوه دهد تا این اسلاید را تسریع کند. پشتیبانی واسط قبل از این که در نهایت هدف آزمایش علامت کلیدی روانی 1.1000 در کوتاه مدت باشد.

تحلیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *