GBPUSD در اثر سقوط مربوط به BOE پس از اشتباه داده های ایالات متحده ، بهبود می یابد

GBPUSD در اثر سقوط مربوط به BOE پس از اشتباه داده های ایالات متحده ، بهبود می یابد

GBP / USD علیرغم اطلاعات نا امیدکننده ایالات متحده بیشتر از 1.23 در حال معامله است. پیش از این مایکل ساندرز عضو BOE گفته بود که این بانک ممکن است نرخ بهره را بعنوان حرکت بعدی کاهش دهد. مذاکرات اتحادیه اروپا و انگلیس در بروکسل ادامه دارد.

1. بررسی فنی و تکنیکال

از دیدگاه فنی این جفت ارز در روز پنجشنبه زیر یک حمایت از تلاقی شکسته شد – شامل 200 دوره SMA در نمودار 4 ساعته و 38.2٪ فیبو. سطح حرکت اخیر ریکاوری قوی 1.1959-1.2582. ضعف زیر در زیر دسته 1.2300 اعتبار به شکست نزولی یک شبه اضافه می کند و مرحله را برای یک حرکت کاهش ارزش نزديک تر به سمت منطقه 1.2270-65 (50٪ فیبو) تنظیم می کند. عدم دفاع از حمایت های ذکر شده اکنون می تواند راه را برای گسترش اسلاید اصلاحی اخیر به سمت آزمایش علامت گرد 1.2200 ، همزمان با 61.8٪ Fibo هموار کند. مرحله.

از طرف طرف ، حالا به نظر می رسد منطقه 1.2365-70 می تواند در هر حرکت بهبودی ، درپوش خود را نگه دارد ، که در بالای آن ، یک دوره کوتاه پوشاندن ، پتانسیل بالابردن جفت را از دسته 1.2400 دارد. حرکت نقاهت می تواند به نقط support حمایت قبلی تبدیل شود ، اکنون مقاومت در نزدیکی منطقه 1.2430 (سطح فیبو 23.6٪) است.

2. بررسی بنیادی و فاندامنتال

این جفت ارز به محله 1.2300 سقوط کرد و با پیگیری خرید دلار آمریکا ، تحت فشار قرار گرفت. علیرغم بازپس گیری بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده ، روند صعودی بازار موفق به بازگشت مجدد مثبت شد و از پیشرفت های دلگرم کننده اخیر مربوط به تجارت حمایت خوبی به عمل آورد. این همراه با یک وخیم شدن در احساس خطر ، باعث افزایش اوضاع پناهگاه نسبی دلار آمریکا در برابر همتای بریتانیایی خود و همکاری بیشتر در زمینه سقوط این زوج شد.

با توجه به استیضاح استیضاح علیه رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، کمیته اطلاعات مجلس نامه شکایت کامل از “سوت زننده” راجع به صحبت های ترامپ درباره گفتگو با اوکراین و احساسات بازار را منتشر کرد. در جبهه داده های اقتصادی ، چاپ نهایی تولید ناخالص داخلی Q2 ایالات متحده با برآوردهای اصلی مطابقت داشته و به رشد سالانه 2.0٪ در مقایسه با 3.1٪ ثبت شده در سه ماهه قبلی نشان می دهد ، اگرچه انگیزه معنی داری را ارائه نکرد.

علی رغم ترکیبی از عوامل منفی ، این جفت ارز موفق به پیدا کردن حمایت و بالاتر در طول جلسه آسیا در روز جمعه شد. فعالان بازار اکنون مشتاقانه منتظرند تا عناوین تازه مربوط به Brexit از دیدار میان وزیر امور خارجه Brexit استیو بارکلی و مذاکره کننده رئیس اتحادیه اروپا در Brexit ، میشل بارنیه در بروکسل بیرون بیایند. با این حال ، این واقعیت که رهبران اتحادیه اروپا از مذاکرات امروز انتظار پیشرفتی ندارند ، به نظر می رسد هر بهبودی بعدی احتمالاً با مقادیر تازه ای در سطوح بالاتر روبرو می شود و خیلی زود از بین می رود.

بعداً در اوایل جلسه آمریکای شمالی ، گروه اقتصادی ایالات متحده – برجسته انتشار اطلاعات سفارشهای کالاهای بادوام از نزدیک مشاهده شده و شاخص قیمت هسته اصلی PCE (اندازه گیری تورم مورد علاقه فدرال رزرو) – ممکن است انگیزه ای کوتاه مدت را فراهم کند. این همراه با انتشار درآمد شخصی اوت ، هزینه های شخصی و نسخه نهایی از شاخص احساسات مصرف کننده UoM در سپتامبر ممکن است در تولید برخی از فرصت های معاملاتی معنی دار در آخرین روز هفته کمک کند.

تحلیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *